Korniş Montajı

Korniş Montajı

Korniş montajı tadilat işlemleri arasında olan ve en iyi yapmış olduğumuz işlerden biridir. Evinizin, iş yerinizin ve diğer bulunduğunuz tüm konumların korniş monte etme işlemleri itina ile yapılır. Tüm korniş monte işlemleri doğru ölçülerde ve talep edildiği şekilde yapılarak müşteriye teslim edilir.
Perdeler evimizin en güzel ve ihtişamlı dekor parçalarından biridir. Evin ve diğer kapalı alanlarımızın camlarının hepsinde genellikle perde bulunmaktadır. Piyasada birçok perde çeşidi bulunmaktadır. Kimi perdesini stor olarak kimi kanat takarak kimi de sadece tül tercih ederek kullanmaktadır.
Hangi tür perde kullanılıyor olursa olsun mutlaka sağlam bir kornişe ihtiyaç duyulmaktadır. Perdeler genellikle ağır olan eşyalardır. Uzun süre takılı oldukları takıldıkları kornişin uzun ömürlü ve dayanıklı olması önemlidir. Bu yüzden sağlam malzeme ve monte etme işlemi yapılmalıdır.

Korniş Montajı Nasıl Yapılır?

Korniş montajı işlemi oldukça basit bir işlemdir. Ancak dikkatli ve titiz bir biçimde çalışılması gerekmektedir. Çünkü uzun soluklu kullanılan kornişler kötü monte edildiği takdirde size bir fayda sağlamayacak ve sizi yarı yolda bırakacaktır. Bunu önlemek adına işin ehline işi teslim etmek gerekmektedir.
Ekip tesisat korniş montajında, diğer montaj işlemlerinde ve tüm tesisat çalışmalarında üstün bir başarı kaydetmiştir. Bunun en önemli sebebi müşteri memnuniyeti gözetiyor olmasıdır. Müşteri memnuniyeti için müşterinin arz ve taleplerine önem verilmektedir. Bu sayede en güzel çalışmalar ortaya çıkmaktadır.
Korniş montajı fiyatı kaç odaya montaj yapılacağına ve montaj için ne kadar malzeme kullanılacağına göre değişiklik göstermektedir. Montaj öncesi bütün montaj yapılacak alanlar hesaplanarak ve kullanılacak olan malzemelerde düşünülerek genel bir fiyat listesi ortaya çıkarılmaktadır. İşlemlere başlamadan önce fiyat konuşulmaktadır. Ekstra talepler fiyata eklenmektedir.
Korniş montajı işlemleri genelde kısa sürmektedir. Ancak montaj yapılacak korniş sayısı bu sürede değişikliğe gidilmesine neden olabilmektedir. Bu yüzden net bir gün süresi tayin etmek mümkün değildir. Ekip tesisat ustaları işlerini en kısa sürede, en iyi şekilde ve en iyi malzeme ile yapmaktadır. Olumlu geri dönüşler ve müşteri memnuniyeti bunun en büyük ispatıdır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir