Armatür montajı

Su Armatür Montajı

Su armatür montajı sağlam ve titiz bir biçimde yapılmalıdır. Muslukları evde, işte, banyolarda, tuvaletlerde ve daha birçok alanda kullanılmaktadır. Su armatürü esnasında kullanılan malzemeler kaliteli olmalıdır. Kaliteli malzemelerin yanı sıra kaliteli işçilikte önemli olmalıdır. Malzeme ne kadar kaliteli olursa olsun işçilik düzgün olmazsa yapılan işin bir anlamı olmayacaktır.

Yapılan tüm tadilat işlemlerinde A kalite malzeme ve birinci sınıf işçilik yapılmaktadır. Ekip tesisat müşteri memnuniyetini önemsemektedir. Müşteri talepleri göz önünde bulundurularak montaj yapılmaktadır. Arıza tespiti ya da montaj için ustalar önceden inceleme yapmaktadır.
Armatür montajından önce montaj yapılacak yerin özellikleri incelenir. Boruların giriş çıkışları kontrol edilir. Montaj öncesi montaj yapılacak yerin temiz olması gerekmektedir. Her alanın tesisat kurulumu farklıdır. Bu yüzden tesisat sisteminin iyi bilinmesi gerekmektedir.

Su Armatür Montajı Nasıl Yapılır?

Su armatür montajı farklı şekillerde yapılmaktadır. Gün geçtikçe farklı modellerde bataryalar üretilmektedir. Her bataryanın farklı detayları bulunsa da çoğunun montaj kısımları ortak özellikleri bulmaktadır.
Montaj öncesi tesisat zeminin düzgün olup olmadığına bakılmalıdır. Banyo ve lavabo bataryalarının montajının doğru olması için montaj ile ilgili tüm aşamaların sırayla ve doğru biçimde yapılması şarttır. Aksi halde sızma ya da su patlamalarının meydana gelmesi yüksek ihtimaldir.

Su armatür montajı esnasında ekip tesisat oldukça titiz ve disiplinli bir yol haritası çizmektedir. Montaj öncesi aksilik yaşamamak adına kontrollerin yapılması gerekmektedir. Ekip tesisat tüm bu ayrıntıları düşünerek hareket etmektedir. Ekip tesisatta kötü bir işçilik görmek mümkün değildir. Tüm personel alanında uzmandır ve profesyonel olarak işini yapmaktadır.
Montaj işleminin ücreti yapılacak olacak montaja, montajın detayına ve kullanılan malzemeye göre farklılık göstermektedir. Net bir fiyat söylemek her zaman mümkün olmamaktadır. Ekip arkadaşlarımız montaj öncesi genel bir inceleme sonrası olabilecek fiyatı müşteriye bildirmektedir.
Ekip tesisat su armatür montajı ve diğer tüm montaj işlemlerinde en iyi malzemeyi kullanmaktan ve profesyonel bir iş çıkarmaktan gurur duymaktadır. Diğer tesisat firmalarının aksine bu işi en uygun fiyata yaparak müşteri memnuniyeti de sağlanmaktadır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir