Tıkalı Lavabo Açma

Tıkalı Lavabo Açma

Tıkalı lavabo açma işlemini deneyimli ustalarımız sayesinde kırmadan dökmeden temiz işçilik ile yerine getirmekteyiz. Tıkanıklığı gidermek amacı ile kullanmış olduğumuz malzemelerin kalitesi ve ekibimizin başarısı konusundan sizlere %100 garanti vermekteyiz. Gün içerisinde evlerimizde ya da iş yerlerimizde lavabonun tıkanması problemi ile sık sık karşılaşabilmekteyiz.

Dışarıdan kolay bir işlem gibi görünse de işinde uzman kişilerin halletmeye çalışması sonucu daha büyük sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenler böyle bir sorunla karşılaşıldığı takdirde Ekip Tesisat ustalarından yardım almak daha kolay ve garanti bir çözüm olacaktır.
Bu sorunla karşılaşıldığı zaman ilk olarak aklımıza Tıkalı lavabo açma işlemi nasıl olur? Sorusu gelmektedir. Bu sorunun cevabı ise firmadan firmaya farklılık göstermektedir. Her firma bu işlem için farklı bir yöntem kullanmaktadır. Ekip tesisat olarak lavabo açma işlemini titizlikle ve kaliteli cihazlar kullanarak yürütmekteyiz. Lavabonuzu kırmadan ya da herhangi bir hasar oluşturmadan sorununuzu kısa süre içerisinde hallediyoruz.

tıkali gider açma

!!Dikkat Bilinçsiz Şekilde Kimyasal Kullanmayın.

Kimyasalı Boruya Döktüğünüz’de Tepkimeye Girer ve Borunun içinde Gaz oluşturur Bu Gaz Boruda Sıkışmaya Neden olması durumunda Patlamaya Yol Açıcaktır Bu patlama neticesinde Borudan Geriye Asit gelmesi durumunda Ciddi Sonuçlar doğmasi Muhtemeldir.

 

Lavabo Neden Tıkanır?

Tıkalı lavabo açma işleminden önce sorunun nedeni tespit edilmelidir. Lavabonun tıkanmasının çeşitli sebepleri olabilir. Bunlardan en sık karşılaşılanlardan biri lavabo borularının yeni olmamasıdır. Eskiyen borular tıkanıklık sorununu da beraberinde getirecektir. Bir diğer sebep ise kullanıcı hatalarıdır. Lavaboya yemek atıklarının girmesi ya da saç, sakal kılının giderde birikmesi bir süre sonra istenmeyen durumlara yol açabilmektedir.

Çay posalarını lavaboya dökmek de en çok karşılaşılan sebeplerden bir tanesidir. Yağ gibi sıvıların sürekli lavaboya dökülmesi de tıkanmaya yol açabilir. Peçeteler suda erirken biraz zaman aldığı için lavaboya atılması halinde tıkanıklık sorunu ile karşılaşılabilmektedir. Sabun artıklarını lavaboya atmamaya da özen gösterilmelidir.

Tıkanmış lavabonun açılması için kullanılan en basit yöntemlerden birisi karbonattır. Gidere yarım su bardağı karbonat ve yarım su bardağı sirke döktükten sonra 15 dakika beklemelisiniz. Bekledikten sonra yaklaşık 1 litre sıcak suyu lavaboya boşaltın. Eğer basit bir nedenden dolayı tıkanma meydana gelmiş ise bu işlem sorununuzun çözülmesini sağlayacaktır. Sonuç alamazsanız Ekip Tesisat ustalarından yardım alabilirsiniz.

Tıkalı lavabo açma fiyatları sorunun büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. Uzman ekibimiz sorunu tespit ettikten sonra size uygulayacağı işlem ve fiyat hakkında bilgi verecektir. Bizim için her zaman öncelik müşteri memnuniyetidir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir