Ekip tesisat

Kadıköy Su tesisatçısı

 

Kadıköy Su tesisatçısı hizmetimiz ile sizlerin farklı yaşam alanlarına en özel tesisat sistemlerini sunmaktayız. Geniş kadromuz, alanında uzman personellerden oluşmaktadır.
İş yeri ya da bir ev için olmazsa olmaz noktaların başında gelmekte olan su tesisatı sitemi, su tesisatçısı personellerimiz sayesinde en kaliteli malzemeler kullanılarak yerine getirilmektedir.
Su tesisatçısı arayanlar Kadıköy Su tesisatçısı arayanların birincil tercihleri firmamızdan yana olmaktadır. Piyasa şartlarına göre ekonomik tesisatçı fiyat teklifi sunmakta olan firmamız, kaliteli malzeme kullanımı ile bilinmektedir. Hızlı ve pratik hizmet verebilme anlayışı ile yaşam alanlarınızın sorunsuzca tamamlanmasına destek olmaktadır. Genellikle inşaat halindeki binalar için su tesisatçısı hizmetini sunarken, bazı durumlarda da var olan tesisatın yenilenmesi ya da onarılması gibi durumlarda hizmet sağlamaktayız.

Kadıköy Su Kaçağı

 

Kadıköy Su kaçağı tespit

Kadıköy Su kaçağı tespit

Kadıköy Su kaçağı tespiti ile siz de üzücü sürprizlere elveda diyebilirsiniz! Birkaç dakika içinde evinizde bir sızıntı var mı öğrenelim!

Eskiyen ve paslanan borular hasar almaya meyilli bir hale gelmektedir. Dolayısıyla irili ufaklı çatlakların oluşması doğaldır. Ancak yapılan kontroller sayesinde kötü sürprizlerin yaşanmasının önüne geçilmektedir.

Ev ve iş yerlerinde sıklıkla yaşanan su sızıntıları mevcut alanı olduğu gibi alt katı da etkilemektedir. Parke ve karolarda şişme, yıpranmaların ortaya çıkması ise öncelikli belirtilerdendir.

Su sızıntısının yaşandığının en büyük belirtilerinden bir diğeri alt katta yaşanan tavan şişmesi ve sararmasıdır. Zamanla sızan su tavanda yayılarak kendisine bir rota izlemektedir. Dolayısıyla su yolu üzerindeki bölgeler zaman içerisinde kabarmaktadır.

Görüntü olarak da hoş olmayan bu sızıntılar farklı büyüklükte tadilata ihtiyaç duymaktadır. Kimi sızıntılar mevcut alanda olduğu kadar alt katta da onarım gereksinimini doğurmaktadır.

Su kaçağının tespit cihazı sayesinde oluşmaya başlayan sızıntılar kolaylıkla bulunmaktadır. Bu sayede hasarlı bölgeye direkt müdahale yapılmaktadır.

İnönü ilçesinde hizmet veren ekiplerimiz de sızıntının yaşandığı bölgeye en kısa sürede gitmeyi amaçlamaktadır. Dolayısıyla sızıntının sebebi, rotası ve çözümü pratik bir biçimde ilgili kişilere sunulmaktadır.

Su sızıntısında önemli olan hasar alan bölgeyi en kısa sürede onarmaktır. Dolayısıyla Kadıköy su kaçağı bulma ve tamir etme konusunda deneyimli olan Ekip Tesisat akla gelen ilk isimdir.

Kadıköy Petek Temizliği

Kadıköy Petek Temizliği

Kadıköy Petek Temizliği

Kadıköy Petek temizliği kombi ve kalorifer sağlığının olmazsa olmazı! Siz peteklerinizi en son ne zaman temizlettiniz?

Kombi ve kalorifer sağlığı etkili bir ısınma için önemlidir. Özellikle soğuk kış aylarında sıcaklığa hiç olmadığı kadar ihtiyaç duyulmaktadır. Peki bunun için neler yapılmalı?

Bir evin veya iş yerinin farklı ihtiyaçları vardır. Bunlardan birisi de peteklerin temizlenmesidir. Böylelikle her açıdan efektif bir kullanım sunulmaktadır.

Petek temizliği nasıl yapılır sorusunun yanıtı ise oldukça nettir. Konusunda uzman olan firmamız ile yapılacak olan iş birliği etkin bir temizliği sunmaktadır.

Özellikle kış aylarının başlarında yapılan detaylı temizlik önemli bir hazırlıktır. Yetkili personel tarafından belirlenen tarihte yapılan ziyaret ile temizlenmiş petekler kışa hazırdır.

Kombinin ve kaloriferin kullanımına bağlı olarak temizlik periyotları değişmektedir. Sık kullanılan bir petek her yıl temizliğe de müsait olabilmektedir. Ancak iki yılda bir yapılan petek temizliği de yeterli görülmektedir.

Uygulanacak temizlik için zamanlama peteklere bakılarak da ayarlanabilmektedir. Peteklerin belli bir bölümünün ısınıp bir kısmının soğuk kalması bir sorun yaşandığının işaretidir. Dolayısıyla en kısa zamanda kontrol edilmesi önerilmektedir.

Yarısı ısınan bir peteğin temizlenmesi genellikle bu problemin çözümüdür. Petek temizliği konusunda önemli olan ise bize ulaşmanızdır.

Kadıköy Tıkanıklık Açma

Kadıköy Tıkanıklık Açma

Kadıköy Tıkanıklık Açma

Kadıköy Tıkanıklık açma işlemi için fazla uzağa gitmenize gerek yok! Uzman ekibimiz bir telefon kadar uzağınızda!

İnönü ilçesinde etkin faaliyet sürdüren firmamız geniş bir ağa sahiptir. Konusunda uzman kişiler ile bir arada yürüttüğü işlemleri ise kısa sürede çözüme ulaşmaktadır.

Farklı tadilat ve onarım işlemlerini gerçekleştiren firma, yaşanan tıkanıklıkların giderilmesinde de yardımcıdır. Deneyimli kadrosu ise bu işlemlerde en büyük destekçisidir.

Yaşam alanlarında en sık rastlanan sorunlardan birisi lavabo tıkanıklığıdır. Dolayısıyla lavabo tıkanıklığı açma konusunda farklı yöntemler geliştirilmiştir.

Karbonat, limon ve sirke gibi bileşenler bir araya getirilerek evde pratik bir ürün hazırlanmaktadır. Ardından lavabo giderine yerleştirilen karışım üzerine sıcak su eklenerek etkin bir hale getirilmektedir. Ancak bu işlemlerin gider borusuna ve tesisatına hasar vermesi olasıdır. Dolayısıyla bu işlemlerin çok sık tekrarlanmaması önerilmektedir.

Lavaboda oluşan tıkanıklığın giderilmesi için özel ürünlerin kullanılması önerilmektedir. Yapılan işlemlere rağmen tıkanıklığın giderilmemesi halinde uzmanlardan destek alınması gerekmektedir.

Firmamız gerçekleşen tıkanıklık problemlerinde öncelikle keşif yapmaktadır. Böylelikle tıkanıklığın sebebi belirlenmektedir. Bu sayede tıkanıklık açma işlemi çok daha pratik biçimde gerçekleştirilmektedir.

Farklı alanlarda oluşan tıkanıklık gündelik hayatı da engellemektedir. Bu nedenle sorunun en kısa sürede belirlenip çözüme ulaştırılması gerekmektedir. Özellikle mutfak lavabolarında yaşanan tıkanıklık sorunu hızlı bir biçimde giderilmelidir.

Giderlerin açılması kadar doğru kullanımı da önemlidir. Mutfak lavabosuna yiyecek atıklarının atılmaması ve düzenli temizliği sağlıklı bir kullanımı desteklemektedir. Aynı biçimde tıkanıklık açma işlemi sonrasında tuvalet ve banyo giderlerine de yabancı cisimlerin atılmaması önerilmektedir.

Eski binaların yıpranmış olan su tesisat boruları, yeterlilik belgesine sahip personellerimiz tarafından onarılmaktadır. Ömrü tamamlanmış her bir boru, günümüz prosedürlere uygun bir başka model ile yenilenmektedir. Su kaçağı tespiti sonrası onarılması gereken borular, için su tesisatçısı belgesine sahip personellerimiz ile gerekli onarım gerçekleşmektedir. Kadıköy Su tesisatçısı ile ilgili ihtiyaç duyacağınız herhangi bir konuda firmamızdan profesyonel bir destek alabilirsiniz. Tüm sorunlarınız ve ihtiyaçlarınızı ortadan kaldırırken bütçenize özel ödemeçözümlerini de beraberinde getirmekteyiz.
Uzun soluklu bir çalışma için tüm yaşam alanlarınızdaki Kadıköy Su tesisatçısı taleplerinizi pratik bir şekilde çözümlemekteyiz. Müşteri temsilcilerimize düşen her bir talep yeterlilik belgesine sahip tesisat ustalarımız tarafından uygulamayalanmaktadır. Güvenliğiniz ve huzurunuz için gerekli onarım, bakım ve kurulumların tamamlanması için size yardımcı olmaktan memnun olacaktır. Ayrıca, her türlü su tesisatçısı işi için gerekli ekipmanlar için alışveriş yapmamıza da izin vermeye çalışacağız. Müşterilerimizin özel talepleri olduğunda, uygun olan
Çalışanlarımız her zaman işlerinde başarılı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadırlar. Bu nedenle, sizin memnuniyetinizi sağlamak ve bütçenize uygun fiyatlarla hizmet sağlamamızın güvencesini vermek için her zaman yüksek standartlarda çalışmaktadır. Daha kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarla her
Güvenilir, kaliteli ve hızlı hizmet anlayışımızla kurumsal müşterilerimizin de özel tercihlerine uygun cözümler üretmemize yardımcı olmaktadır. Sakin olmanızı sağlamak için her daim size yardımcı olmaya hazır ekibimiz ile her türlü su tesisatçısı taleplerinizi karşılamak için buradayız. Güvenli bir ortam
Hızlı bir şekilde çözüm elde etmek ve müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutmak için tüm çözümlerimiz gönüllülük esasına dayanmaktadır.
Deneyimli kadromuz ile tesisatlar için evinizin herhangi bir köşesinde rahatça çalışabilmekteyiz. Size her zaman en iyi hizmeti sunabilmek için bul
Her bir süreç kaliteli hizmet kavramının sağlanması için sistematik bir biçimde izlenmektedir. Yaklaşık 10 yıldır hizmet veren firmamız müşterilerimize en üst düzeyde memnuniyeti sağlamaktadır. Güvenli, sağlam ve garantili bir su tesisatçısı hizmeti için bizi arayın.