Sancak tepe tikaniklik acma

Kadıköy tıkanıklık Açma

Ev ve iş yerlerinde tuvalet, lavabo ve diğer atık su tahliyesi yapan gider borularında en sık karşılaşılan sorun tıkalı kanallardır. Genellikle gider boruları gizli bölmelerden geçtiği için tıkanıklık açma çalışmaları dışarıdan yapılamaz. nedenle tıkanıklık açma işlemi robot makineler kullanılarak en yak gider çıkış borusundan gerçekleştirilir.

Kadıköy tıkanıklık Açma

Tıkalı kanal açma makinesi, özel olarak üretilen robot makineler ve aletler kullanılarak tıkanıklığı açmak için kullanılır. Bu makineler, pimaş içerisine gönderilen spiral bir yay vasıtasıyla kanal içerisine girerek tııklıkları açar. Makine elektrik ve motorla çalışır. Güçlü bir motor sayesinde pimaş boru içerisindeki açma yayı sağa ve sola doğru döndürülerek tıkanıklığa sebep olan malzemeler parçalanır.

Kadıköy’de kameralı kanal ve gider açma hizmeti sunulmaktadır. Ayrıca logar kapağı ve çuk bulma gibi hizmetler de verilmektedir.

Tıkalı lavabo borularının açılması da önemli bir konudur. Mutfak ve lavabo gider boruları genellikle yemek artıkları ve yağ nedeniyle tıkanıklık yapabilir.ğlar zamanla gider borusu yüzeyine yapışarak sertleşir sabunsu bir tabakauşturur. Bu tabaka arkaya doğru pislik birikmes neden olur ve tıkanıklığa yol açar. Tııklık genellikle lavabonun taşmasıyla f edilir. Lavabo suyu artık gitmez ve içi su dolmaya baş.

Bu gibi durumlarda öncelikle lavabo gider borusunu sökerek temizlemek ve bulaşık makinesi gider hortumunu geri çekerek lavabo giderine su akıtmak önemlidir. Eğer su hala gitmiyorsa, Kadıköy’deki tıkalı lavabo açma servisini arayarak 7/24 hizmet alabilirsiniz.

Mutfak gider boruları, bulaş makinesi ve mutfak lavabosundan çıkan pisyun kanalizona taşındığı sistemdir. Yani bulaşık ve yemek atıkları bu pis su borusu aracılığıyla kanalizasyon gider borularına bağlanır. Bu bağlantı boyunca yemek atıkları bazı gider boru hatlarındaki dirsekli alanlara birikerek tıkanıklığa neden olabilir. Bu tür mutfak tıkanıklık sorunları, makine kullanıak kırılmadan açılabilir. B makineyle mutfak gideri açma denir.

Evde basit bir lavabo tıkanıklığını ustaya başvurmadan açabilirsiniz. Evde tıkalı lavabo gideri açma yöntemleri hakkında daha detaylı bilgi için ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

Kadıköy’de Tıkalı Tuvalet Gideri Açma Hizmeti

Tıkalı tuvalet açma işlemi, diğer tıkanıklık açma işlemlerine göre daha zor ve pis bir uygulamadır. Ancak Kadıköy Tuvalet Gideri Açma Servisi olarak, kalifiye personel ve teknik ekipmanlarımızı kullanarak her türlü zorlu tıkanıklığı kolayca açmaktayız. Bu sayede giderlerinizi rahız etmeden sorunları çözebekteyiz.

Tıkalı gider açma makinesi, tıkanıklığın oluştuğu pimaş çapına göre farklı kalınlıkta yaylara ve uçlara sahiptir. Tuvalet gideri açma işleminde kal ve esnek yaylar kullanarak en zorlu tıkanıklıkları kolaylıkla açabiliyoruz. Diğer tıkanıklık açma işlemlerinde kullanılan makineler ve yaylar, pis su borusununapının geniş olması nedeniyle pimaş içerisinde yeterli temizlik ve açma işlemini gerçekleştiremez, bu yüzden gideriniz tam olarak açılmaz.

Kadıköy tıkanıklık Açma

Tıkalı Klozet Nasıl Açılır?

Klozet giderleri, S şeklindeki kıvrımlı bölgeye atılan peçete ve ıslak mendillerin birikerek tıkanmasına neden olabilir. Bu gibi basit yakın zamanda oluşan tıkanıklıkları çözmek için tel çamaşır askısının ucunu hafifçe bükerek klozet deliğinden içeri sokabilirsiniz. Telin yumuşak ve kolay bükülebilen bir malz olması önemlidir. Eğer Tıkalı Klozet Açma Makinesi gerekiyorsa, bize ulaşabilirsiniz. Kadıköy Tıkalı Klo Açma servisimiz, elektrikli gider açma makinesi ve klozet giderini açmaya uygun yaylı sistemlerle klozetinizi sökmeden açabilir. Klozetin iç su döktüğünde yerdeki süzgeçten pis su taşma yapıyorsa, bu tıkanıklığı siz açamazsınız. Profesyonel bir ekip gerektirir. Murat Tesisat olarak, özel ekip ve ekipmanlarımızla bu hizmeti sizlere sunmaktayız.

Kadıköy tıkanıklık Açma Balkon Gideri Açma Hizmeti

Evlerimizde balkon giderleri, kuş pisliği ve benzeri ot çöpleri nedeni tıkanma sorunu yaşayabilir. Özellikle binalarda dış cephe çalışması yapıldıktan sonra balkon gideriniz tıkanmışsa, dış cephe kalıntıları balkon gider borusuna kaçarak tıkanmaya sebep olmuş olabilir. Balkon gideri açma işi için elektrikli robot makineler ve görüntüleme kameraları kullanılmaktadır. Balkon giderini kırmadan en üst düzeyde hizmet sunmaktayız.