Kadıköy Petek Temizliği

 

Kadıköy petek temizliği, su kaçağı tespiti, kombi bakımı gibi özenle sunduğumuz hizmetlerden bir tanesidir. Önceliğimiz Ekip Tesisat güvencesiyle dilediğiniz her işleme en kısa sürede yüksek kalite-düşük fiyat anlayışıyla ulaşabilmenizdir. Bunun yanı sıra müşteri memnuniyeti de çok önemli unsurlardan birisidir.

✅Kadıköy Petek temizliği: Makine ile temizlik
✅ Servis Süresi: 2 saat
✅ Hızlı ve: Isınma garantili
✅ Hizmet: 7/24 çağrı desteği

Bunların yanı sıra kolay ulaşılabilir olmak firmamızın en çok dikkat ettiği konuların başında gelmektedir. Planlı, programlı işlemlerde ya da acil müdahale gerektiren, beklenmedik durumlarla karşı karşıya kaldığınızda yaşayabileceğiniz mağduriyetleri en aza indirmek için 7/24 ulaşılabilir şekilde hizmet vermekteyiz.

Evinizde, ofisinizde herhangi bir yerde, ihtiyaç duyduğunuz her an hizmet talebinizi bizlere iletebilirsiniz. Bunun dışında günün her saati müsait olamayabilir ya da sadece hafta sonları bu işlerinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Bizim önceliğimiz müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her an firmamızla iletişim kurabilme olanağına sahip olmasıdır.

Kadıköy Petek Temizliği

Kadıköy petek temizliği

Ekip Tesisat güvencesiyle gerçekleştirdiğimiz her işlem gibi, petek temizliği hizmetimiz de çok gerekli gördüğümüz hizmetlerimizden bir tanesidir. Zamanla peteklerinizde toz, kir, kireç meydana gelmekte ve bu kalıntılar bir süre sonra kombi ve peteklerinizi kullanılamaz hale getirebilmektedir. Bu nedenle belirli aralıklarla kombi ve peteklerinizin temizliğinin ve bakımının yapılması oldukça önemlidir.

Doğalgaz peteklerinin temizlemek amacıyla üretilmiş petek temizleme fırçaları mevcuttur. Ancak bu temizliğin yeterli gelmediği durumlarda profesyonel temizlik ve bakım için Kadıköy petek temizliği hizmetimizden faydalanabilir, kombi ve peteklerinizin daha verimli ve uzun ömürlü çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Petek Temizliği Fiyatları

Kadıköy petek temizliği, ilerleyen süreçte başka problemlere yol açmaması adına göz ardı edilmemesi gereken bir durumdur. Peteklerinizde zamanla biriken toz ve kireç çalışma verimini düşürebilir, boruları tıkayarak kombinizin bozulmasına sebebiyet verebilir. Bu nedenle zaman zaman bakım ve temizliğinin yapılması gerekmektedir.

Doğalgaz peteklerin içerisinde biriken toz ve kirden arındırılması için üretilmiş özel temizlik malzemeleri bulunmaktadır. Biriken tortu ve kireçlerin temizlenmesi ise kombinin ana bakım merkezinden ilave edilen kimyasal maddeler ile sağlanmaktadır. Kombi ve peteklerinizin bakımı için gerekli malzemeleri en güvenilir yerlerden, özenle temin etmekteyiz.

Peki Kadıköy petek temizliği ve kombi bakımı için sunduğumuz hizmetin fiyatlandırması nasıl yapılmaktadır? Petek temizliği için fiyatlar yıldan yıla değişkenlik göstermektedir. Ancak sunduğumuz hizmet, yüksek kalite-düşük fiyat anlayışıyla beklentinizi karşılayacaktır. Petek temizliği ve kombi bakımı detaylı fiyat bilgisi için Ekip Tesisat olarak firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bunun yanı sıra doğalgaz peteklerini kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Örneğin; peteklerin üzerine kapatılmamalı, üzerine herhangi bir eşya koyulmamalıdır. Ayrıca koltuk, masa gibi eşyalarla yapışık bir şekilde kullanılmamalıdır. Bu tarz kullanımlar da peteklerin verimini düşürerek, ısınmasını engelleyebilmektedir. Petek sistemi ya da petek markası, modeli fark etmeksiniz Kadıköy petek temizliği hizmetini 7/24 sizlere sunmaktayız.

Petek temizliği ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak, fiyat listesi çıkarmak isterseniz iletişim numaralarımızdan firmamızı arayabilir, https://www.ekiptesisat.com/ web sitemizden bize ulaşabilirsiniz.