• 10 Mayıs 2020
Kombi Bakım

Kombi Bakımı

 

Kombi bakım işlemleri aksatılmadan her sene mutlaka iki kere yapılması gereken işlemlerdir. Kombiyi evimizde, iş yerimizde ve kapalı olan daha birçok ortamda aktif olarak yazın ve kışın kullanmaktayız. Bu yüzden düzgün çalışmasına ve doğru önem vermekteyiz.

Kombi bakımı yapılırken tüm parçalar gözden geçirilmelidir. Çalışıyor ya da çalışmıyor olsun her detay tek tek incelenmelidir. Bunun sebebi başta gözükmese de sonradan bir sıkıntı çıkabiliyor olma ihtimalidir.
Kombi bakımınızı tüm kombi markalarına ve modellerine hakim kişilere yaptırmanız gerekmektedir. Çünkü her kombinin ortak çalışma mekanizması olsa bile modeline ya da markasına göre farklı detay noktaları olabilmektedir.
Ekip tesisat usta çalışanları tüm bu donanımlara sahiptir. Gerek bilgi gerek çalışma prensipleri olarak alanlarında en iyileridir. İşlerini titizlikle ve ciddiyetle yapan ekip arkadaşlarımızın yanı sıra son teknoloji ekipmanımızda bu süreci desteklemektedir. Hızlı ve kaliteli hizmet ön plandadır.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombi bakım işlemi yapılmadan önce bakımı yapılacak kombi hakkında genel bir çalışma yapılır. Tüm hasarların tespiti için kombi detayları ile birlikte incelenir. Detaylar incelendikten sonra yapılacak olan bakımların listesi hazırlanır. Daha sonra yapılan listeye göre belli bir fiyat belirlenir.
Tüm bu ön hazırlıklar bittikten sonra bakıma başlanır. Bakım yapıldığı sırada herhangi bir alana zarar vermeden, kırma işlemi yapmadan titizlikle çalışılır. Son teknoloji ekipmanlar ile hasarlar dışarıdan tespit edilir. Kombi bakımları özenle yapılır. Tüm kombilerin bakımı yapılır.

Kombi bakım, yedek parça teminatı ve kombi ile ilgili gerekli tüm işlemler ekip tesisat tarafından yapılmaktadır. Ücretler yapılan işlemlere ve kullanılan malzemelere göre farklılık göstermektedir. En iyi işçilik ve A kalite malzeme en uygun fiyata sunulmaktadır. İş esnasında detaylı çalışılmakta hiçbir ayrıntı gözden kaçmamaktadır.
Firmamızda en dikkat edilen nokta müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Bu yüzden müşterilerimizin arz ve talepleri dikkatle dinlenerek, ona göre bir hareket planı hazırlanmaktadır. Tüm ekip bütün donanıma sahiptir. Bizlere çalışma saatlerimiz boyunca kolayca ulaşmanız mümkündür. Acil durumlarda ve diğer tüm koşullarda ekip tesisat size hizmet vermekten gurur duyacaktır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir