• 11 Mayıs 2020
Duşa Kabin Montajı

Duşa Kabin Montajı

Duşa kabin montajı ekip tesisat tarafından yapılan tesisat çalışmalarından biridir. Duşa kabin sistemi artık her banyoda mevcut olan bir sistemdir. Banyolarda temiz ve rahat bir ortam sağlamak için genellikle duşa kabin tercih edilmektedir.
Duşa kabin montajı ile ilgili tüm işlemler ekip tesisat tarafından yapılmaktadır. Ekip tesisat alanında en iyi tesisat firmasıdır. İşini en iyi şekilde yapmakta ve tercih eden müşterilerinden tamamen olumlu dönüş almaktadır.
Usta tesisatılar ve montajcılar ile birlikte güçlü bir ekiple çalışılmaktadır. Tüm malzemeler en kaliteli biçimde seçilmektedir. Müşterinin talepleri göz önünde bulundurularak işlemler yapılmaktadır. Montajlamada sağlamlık ve uzun ömürlü kullanım ön plandadır. Ustalar tarafından montajlama çalışmaları seri bir şekilde ve titizlikle yapılmaktadır.

Duşa Kabin Montajı Nasıl Yapılır?

Duşa kabin montajı duşa kabin modeline, parçalarına göre birçok farklı tarzda yapılmaktadır. Montajlama öncesi duşa kabin ve duşa kabinin montaj yapılacağı alan titizlikle incelenmektedir. Önce belirli bir plan çizilmekte daha sonra montaj yapılmaktadır. Montaj yapılacak yerin temiz olması ve giderinin sağlam olması önemlidir.
Duşa kabinler modeline göre farklılık göstermektedir. Kimi kabinler tekneli kimileri direk yer ile bitişik olmaktadır. Bu kişinin tercihine kalmıştır. İstenilen modelde ki duşa kabin istenildiği şekilde montajlanmaktadır. Montaj esnasında ciddi ve titiz bir çalışma yapılmaktadır.
Montajlama birkaç aşamada gerçekleşir. Genellikle duşa kabin sistemleri 5-6 parçadan oluşmaktadır. Bu parçaların hepsi birbiri ile uyum içerisindedir. Bu parçaların içerisinde duvar dikmeleri, kapılar, vidalar, raylar ve varsa ekstra malzemeler yer almaktadır. Hepsinin montaj için bir sırası vardır. montajlama esnasında ustanın işi bilmesi oldukça önemlidir. Çünkü montajlama işinde püf noktalar yer almaktadır.
Duşa kabin montajı ne kadar sürer diye bakıldığında bu işlemin çok uzun sürmediği belirtilmiştir. Herhangi farklı bir durum olmadığı takdirde ayı gün iş teslim edilmektedir. Bir aksaklık yaşaması adına usta montajcılarımız tüm detayları düşünerek işe başlamaktadır. Duşa kabin montajı fiyatı yapılan işe, ekstra bir çalışma olup olmamasına göre farklılık göstermektedir. Her zaman sabit bir ücret sunulmamaktadır. Genellikle iş öncesi ücret belirlenerek müşteriye sunulmaktadır ve işe o şekilde başlanmaktadır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir