Yavuztürk Tıkalı Tuvalet Açma

Yavuztürk Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisi

Yavuztürk tuvalet tıkanıklığı açma servisi; Tıkalı tuvalet ve klozet giderlerini kırmadan robotla temizleme hizmeti veriyoruz. Kameralı sistemlerle tıkanan tuvalet giderini görüntülüyoruz. Tıkalı olan bölgeyi tespit edip robotu borunun içerisine gönderiyoruz. Üsküdar’da tuvalet açan firma olarak böyle bir sorunla karşı karşıya kaldığınız yapmanız gereken ilk iş, üsküdar yavuztürk tesisat tuvalet açma servisini aramak olmalı.

 

Tuvaletler Neden Tıkanır?

Yavuztürk Tıkalı Tuvalet Açma işlemi yapılmasının nedeni kirli ve tıkanmış kanalizasyonlar, ev sahiplerinin ciddi bir problemidir. Zamanla, gıda partikülleri, saç, gres yağı ve yağ gibi döküntüler, boruların içinden su akışını engelleyen inatçı, iğrenç tıkanıklıklar yaratır. Bu tıkanıkların çözümünü profesyonel ekiplere bırakmanızı tavsiye ederiz.

Pis Su Gideri Açma

Önleyici bakım arıyorsanız bizlere ulaşmanızda fayda vardır. Kanal ve kanalizasyon temizliği, suyun hızlı ve verimli bir şekilde tekrar serbestçe akmasını sağlayacaktır.Pis Su Gideri Açma

Yavuztürk Tıkalı Tuvalet Açma Gider Tıkanıklığı Sebepleri

  • Banyo lavabolarına atılan Sabun Atıkları Saç,Sakal kılları.
  • Mutfak lavabolarına atılan yemek atıları,pis yağlar
  • Tuvaletlere atılan suda erimeyen kağıtlar,yabacı cisimler
  • Ana Kanalizasyon gider hattında oluşan problemler,gider eğiminin tam olarak verilmemiş olması.
  • Logar kuyusunun dolmuş olması gibi bir çok sebepten oluşabilmektedir.

Tuvaletlerimiz her türlü atık su ve gideri kanalizasyona aktarmaya yarayan sistemlerin birer parçasıdır. Giderin sağlandığı pimaş boruların kalitesi ve kurulum esnasında ki montajı çok önemli bir detaydır. Çünkü inşaat sonrası yıllarda acemice projelendirilen ve gerekli eğimin sağlanmadığı gider boruları zamanla dolarak taşmaya sebep olur. Bu sorun tuvalet tıkanıklıklarının nedenlerinden birisidir.

Ayrıca inşaat sırasında gider ağızlarının korunmaması, kapatılmaması ve özen gösterilmemesi sebebiyle, tüm inşaat tozları ve pislikleri giderin içine birikir ve binada oturmaya başlandığı dönemde giderin akışını zayıflatarak tıkanma sürecini başlatmış olur.

Günlük hayatımızda kullandığımız mutfakbanyo WC gider tesisatları zaman içerisinde tıkanmalar meydana gelmektedir. Bu tıkanmalar dikkatsiz kullanım veya tesisat çapının yetersizliği vb. durumlar nedeniyle oluşmaktadır.

Yavuztürk Tuvalet Tıkanıklık Açma Fiyatları

Tıkanıklık açma işlemlerinin fiyatları genellikle 250 TL’den başlayıp artabilmektedir.Net fiyat verebilmemiz için lütfen bizleri aramanız gerekmektedir.Tıkanıklığın durumunu bilmeden net bir şey söylemek mümkün değildir.

Bu gibi durumlarda müşterilerimizin (kimyasal açıcılar) kullanarak açılmayan tesisat giderlerini son teknoloji makineler ile mümkün mertebe kırmadan açıyoruz. Firmamız; banyo tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, WC tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, logar tıkanıklığı, kanalizasyon tıkanıklığı açma ve temizleme konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile hizmetinizdedir.

Ekip Tesisat olarak; üsküdar’ın her bölgesinde tuvalet, banyo ve mutfak tıkanıklık sorunlarını kırmadan dökmeden son teknolojik cihazlarımızla ve uzman ekibimizle kolayca açıyoruz.

Bizlere 7/24 saat ( 05327657308– 02165058441) numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.