termal-kamera-ile-su kacağı-bulma

Üsküdar Kombi Su Kaçak Tespiti

Üsküdar Kombi Su Kaçak Tespiti, su kaçaklarının oluşması sonrasında yapılması gereken bir işlemdir. Su kaçakları boruların eskimesi, hasar alması gibi birbirinden farklı nedenlerden dolayı ortaya çıkmaktadır. Bunun dışında deprem gibi durumlarda alınan hasarlar, sıcaklık değişimi ya da darbelerde su kaçağını ortadan kalkacaktır.

Su kaçakları genel olarak suyun aktif olarak kullanıldığı alanlarda ya da kombi borularının geçtiği yerlerde ortaya çıkabilmektedir. Onarımının gerçekleştirilmemesi halinde su kaçakları duvarları ya da diğer zeminleri nemlendirecektir. Duvarlarda kirli ve sarı bir görünüm oluştururken, nem kokusu yaşam alanınızı yaşanmaz bir hale getirecektir. Bu nedenle duvarlarda ya da diğer malzeme içerikleri üzerinde akıntılar ya da terlemeler görüldüğünde acilen onarımının yaptırılması gereklidir.

Kombi sıcak Su Kaçaklarında Termal kamera kullanılmaktadır.

termal-kamera-ile-su kacağı-bulma

termal-kamera-ile-su kacağı-bulma

Kombi Sıcak Su Hattı Nasıl anlaşılır.

Su Kaçağı Petek hattındaki Tesisat’da bulunuyorsa Kombinin Sürekli Barı Düşerek Bar hatası vermesinden anlaşıla bilir Örnek kombi su basınçı düştü Siz hatta kombi nin altındaki su vanasından Su takviyesi yaptınız Birkaç saat sonra kombi yeniden bar hatası verdi bu durumda Su kaçağı vardır tesisatınız’da Ne yapılması lazım Bizim ile iletişme geçmeniz durumunda ustalarımız gelir Test Pompası ile hatta bakar Test pompasındaki Bar düşüş durumuna Göre size kırılması veya kırılmadan özel kimyasal kullanırak onarılmasını önere Bilir Hattaki kaçak Minimal durumda ise evinizde hiç biryeri kırmadan tamirini yapar test pompası ile son kontrolü yaparak size Sorunsuz Teslim ederiz.

Eğer Kaçak Petek Hatlarında Değilse Ne yapılıcak.

Petek Hattında kaçak bulunmaması durumunda Banyo ve Mutfağa giden Sıcak su hattına Test pompası bağlanır ve Kaçak olup olmadığı kontrol edilir eğer test pompası Bar saatinde kaçak olduğu anlaşılması durumunda Yukarıda belirtiğimiz işlem aynı şekilde sıcak Su hattına uygulanır. Ekip tesisat Sizi miminum masrafla su kaçağını onarır sorunsuz teslim eder.

Üsküdar Sıcak Su Hattı Kaçakları Nasıl Tespit Ediliyor?

Üsküdar sıcak su hattı kaçak tespiti ile suyun neden olduğu her durum ortadan kaldırılabilecektir. Normal standartlarda suyun 10 bar gücünde olması ve suyun gücünün periyodik olarak kontrol edilmesi gerekecektir. Aksi takdirde su borularının akıtması ya da büyük bir tazyikle patlaması mümkün olabilecektir. Bu nedenle kişilerin yalnızca su kaçağı tespit ettiklerinde değil, periyodik olarak suyun gücünü kontrol ettirmesi gereklidir.

Su kaçakları için özel olarak bir cihaz kullanılmaktadır. Kameralı olan bu sistem su borularının ayrıntılı bir şekilde görülmesini ve suyun aktığı yerin belirlenmesini sağlayacaktır. Bu cihaz sayesinde mermerin ya da duvarların kırılmasına gerek yoktur. Kaçakların olduğu alana odaklanmak kırma ve dökme sorununu da ortadan kaldıracaktır.

Üsküdar sıcak su hattı kaçak tespiti hizmeti veren firmamızın çalışanları tarafından kaçak tespiti yapıldıktan sonra, onarımın nasıl yapılacağı kararlaştırılacaktır. Hızlı çözümler üretilerek, onarım işleminin nasıl gerçekleştirileceğine karar verilecektir. Onarımın nasıl yapılacağına karar verildikten sonra işlem sırasında gerekli olan tüm malzemelerde temin edilecektir. Onarım sırasında kullanılan tüm malzemeler, kaliteli bir işçiliğin oluşturulabilmesini sağlayacaktır.

Üsküdar su kaçağı tespiti yapan çalışanlarımız oluşan arızanın giderilmesi için müşterilerimizin düşüncelerine de önem vermektedir. Böylece müşterilerimizin düşüncesine göre, onarımın gerçekleştirilebilmesi de mümkün olabilecektir. Su kaçağı sorunu yaşayan müşterilerimizin bizden hizmet alabilmesi için ilk olarak, iletişim kanalları üzerinden bizimle irtibat kurması gerekir.

Adrese ulaşım sonrasında arıza gidermek amacıyla en kısa zamanda adresinize ulaşılır. Bu arada kişilerin suyun akışını kesmek için su akan yere bez koyması ve vanayı kapatması gerekebilir. Su sızıntısının eşyaları mahvetmemesi için suyun aktığı yönde hiçbir eşya bırakılmamalıdır. Su sızması ahşap ya da farklı malzeme içeriğinin bulunduğu eşyaların şişmesine neden olabilir.

Üsküdar su kaçak tespiti kapsamında hizmet vermekte olan firmamızda çok sayıda tecrübeli çalışan bulunmaktadır. Bu çalışanlar 7 gün 24 saat hizmet vererek, ihtiyaçlarınıza yanıt olabileceklerdir. Su kaçağını saat kaçta tespit ederseniz edin, günün her anında bize bir telefonla ulaşabilmeniz mümkün olacaktır. Firmamız üzerinden hizmet almak isteyen müşterilerimize çalışanlarımız, özel araçlar ile ulaşım sağlayabileceklerdir.

Onarım sırasında gerek olan tüm malzeme içeriği, tarafımızca temin edilmektedir. Üsküdar sıcak su hattı kaçak tespiti yapan Ekip Tesisatımız titiz, güvenilir ve kaliteli işçiliği ile müşteri memnuniyeti oluşturabilmektedir. Çalışanlarımız sayesinde birkaç dakika içerisinde onarımınız gerçekleştirilirken, yaşam alanlarınızda hiçbir dağınıklık da yaşanmayacaktır.

Bizden hizmet alan müşterilerimizin geri bildirimlerinin olumlu olduğunu rahatlıkla söyleyebilmemiz mümkündür. Doğru, güvenilir ve hızlı bir hizmet almak isteyen tüm müşterilerimiz bizimle iletişim kurabileceklerdir. Üsküdar bölgesinde hizmet veren firmamız gerekli durumlarda Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan ilçelere de intikal edebileceklerdir.