termal-kamera-ile-su kacağı-bulma

Ümraniye Su Kaçağı Tespiti

Su kaçaklarının oluşması çoğu zaman can sıkıcı olabiliyor. Çünkü hayatınızın devamında nemli ve kötü kokan alanları istemezsiniz. Ümraniye su kaçağı tespiti ile kaçak olan yeri hızlı şekilde bularak hızlı çözümler bulabilirsiniz. Su kaçak yerlerini bulan cihazlarımız üzerinden derinlemesine bir sonuca ulaşabilirsiniz.

Ümraniye Su kaçağı bulma

Ümraniye Su kaçağı bulma

Ümraniye Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır?

Bir alandaki su kaçaklarının nereden kaynaklandığını bulmak sorunu çözmek için bir aşama demektir. Başlangıçta tespiti yapmak üzere şu ayrıntılara önem verebilirsiniz:

 • Etrafta su sesi geliyor mu tespit etmeye çalışılır.
 • Nemli olan duvar bölmeleri, yüzeyleri üzerinden görünen bir akıntı yoksa robotla kırmadan su kaçak tespiti yapılır.
 • Kameralı görüntülenme alanları için kullanılan cihaz ile hangi tesisat malzemesinin nereye uygulanacağı netleşecektir. Kullanım için yer açılırken kırmadan işlemler yapılmaktadır. Kaçakların olduğu alanın merkezine odaklanmak temel hedef olarak düşünülebilir.
 • Alt yapısı su kaçak alanı bakımından değerlendirilen yerde tespit yapılmasının ardından size gereken bilgiler verilerek çözüme başlanır.
 • Tesisatın çözümlenmesi adına mutlaka ön hazırlıklar gerçekleştirilir. Yani sadece robotlu kameralı su kaçağı bulma ümraniye ilçesi ve tespit işlemleri ile sınırlı bir hizmet vermiyoruz. Gereken malzemeleri de temin ederek doğru müdahaleleri yapmaktayız. Hem boru sistemleri açısından hem de onarıcı yapıştırıcı malzemelerde hızlı şekilde sistem onarımı gerçekleşmektedir.
 • Yaptığımız işlemler ardından en son değerlendirmelere göre dokunuşlar yapılır.
⭐ Ümraniye Su kaçağı bulma: Makine ile Noktasal kaçak bulma
✅ Dinleme cihazi varmı? Evet Servis araçlarımızda mevcut
✅ Porfesyonel Su kaçağı bulma
⭐ Memnuniyet : %99

 

Hangi alanda nem daha fazlaysa kullandığımız cihazlar üzerinden bunun tespitini kolayca yapabiliyoruz. Banyolar, ev ve iş yeri duvarları, yer altı bölümler vs. doğru şekilde incelenirken fiyatlandırma da bu kapsamda belirlenecektir.

Su kaçaklarının çözümünde iki aşamalı, genel sektör bünyesindeki ideal sonuçlara odaklanılır. Bir alandan tespitler gerçekleşirken diğer alandan da uygulama ve kullanılan malzeme hesaplaması yapılmaktadır. Tüm süreç boyunca Ekip Tesisat olarak size memnun kalacağınız bir hizmet sağlanmaktadır.

Yeniden tercih edeceğiniz bir su kaçağı bulma firması için zorlanmadan hızlıca 7/24 başvurularınızı yapabilirsiniz. Su tesisatı binalar açısından tümüyle yıkılana kadar dayanıklı bir sistem kurulumu oluşturulmaktadır. Eski su tesisatı kötü durumda olan binalarda teknik anlamda gereken çözümü sunabilmekteyiz.

Ümraniye su kaçağı Tespiti

Ümraniye Su kaçağı Tespiti

Ümraniye su Kaçağı Bulma

Tesisat boruları doğru şekilde bağlanmadığında kısa sürede su kaçağı meydana gelmesi daha olası bir hal alır. Bir binadaki su kaçağı nedenleri şöyle sıralanabilir:

 • Binadaki tesisat çok fazla kullanım nedeniyle eskimesi ve hassas duruma gelmesi
 • Deprem gibi durumlara bağlı tesisat borularındaki hasarlar
 • Bilinçli olarak darbe nedeniyle oluşan hasarlar
 • Tıkanmalar, boru içinde uzun süredir biriken kireç vs.
 • Sıcaklık değişimleri nedeniyle oluşan boru çatlamaları görülebilir.

Kırmadan su kaçağı ümraniye ilçesinde kurumsal düzlemde bir hizmet verirken şu ayrıntılara önem verilmektedir.

Her başvuruda özelliği fark etmeksizin taleplerinize değer verilmektedir. Bu müşteri memnuniyeti bilinciyle alınan bir bakış açısı demektir. Tesisatta oluşan sorunun temelden çözüme ulaşması için donanım anlamında size gereken tatmin edici sonuçları veriyoruz.

Kırmadan yapılan su kaçaklarında banyolar, tuvalet duvarları, ev ve iş yerlerindeki su sızıntılarının istediğiniz sonuca ulaşması adına

Ekip Tesisat olarak gereken yerlerde kameralı sistemle kullanmaktayız. Sızıntılardan mağdur olmamanız adına şu detaylara önem verebilirsiniz:

 • Su akan bölümü kuru bezle daha da yayılmayacak konuma getirmelisiniz. Mümkünse vana akışını kaynağından kapatın.
 • Su sızıntılarının etrafında olan malzemeler, bir ofis, mağazaysa satış alanındaki ürünleri doğru alana yerleştirmelisiniz. Kendi maddi zararınızı engellemek adına uzun süre su kalmamasına önem vermelisiniz.
 • Su kaçağı ümraniye başvurusu sayesinde bir kurumsal alanda ekonomik anlamda avantaj sağlanabilir.

Bir iç mekandaki su sızıntılarının iş yerlerine ve ev alanına göre meydana getirdiği zararlar değişebiliyor. Mağazalardaki su sızıntıları yeni satışların zararı şeklinde olabilir. Küflü alanlarda bakteri oluşması da olasıdır.

Sağlıklı bir alanda hayatınızı sürdürmek için doğru şekilde sorunları çözmeye odaklanmalısınız. Ümraniye Su Kaçağı Tespiti

faaliyetlerini veren bir firma olarak cihaz yanında verilen hizmetlerden aldığımız verime de odaklanmaktayız.

Su kaçağı tespit cihazı kullanımı için bu konuda teknik bilgisi olan ekiple hizmet veriyoruz. Göstergelere göre cihaz üzerindeki nem ve sıcaklık seviyesi göstergesi, hangi alanda yoğunsa buna odaklanılmaktadır.

Ekip Tesisat olarak sıhhi tesisat alanında güvenli bir bakış açısı sunuyoruz. Acil su tesisatçısı ihtiyaçlarınızda tüm alanlarda en iyi şekilde çözüme odaklanmaktayız. Günün çeşitli dönemlerinde iletişim hattımızı 7/24 kullanabilirsiniz.