Nişantaşı Tıkanıklık Açma

Nişantaşı Tıkanıklık Açma işlemini günümüzde su tesisatçıları, tahliye bloklarını açmak için kullandıkları çok sayıda gelişmiş cihaza sahiptir, ancak önce sorunu tespit edip tanımlamaları gerekir. Geçmişte, gözle görülür bir sızıntı belirtisi olmasaydı, bu çok büyük ve masraflı bir iş olabilirdi. Günümüzde su tesisatçıları boruların içindekileri görmelerini ve tıkanma yerini belirlemelerini sağlayan CCTV kamera kanal görüntüleme cihazlarını kullanarak tıkalı olan bölgeye çok rahatlıkla ulaşabiliyorlar.

Tıkanmaya Sebep Olan Bazı Durumlar

  • Yemek atıkları ve katı yağ birikmesi
  • Tuvalet temizliğinde kullanılan hijyenik ürünler
  • Çocuk oyuncakları
  • Tuvalet kağıdı, özellikle kanalizasyon borularının kağıdın atılmasına izin verecek kadar geniş olmadığı yerlerde atık su borusunu tıkayabilir

Sorun tespit edildikten sonra, tesisatçı genellikle uygun araçları kullanarak tahliyeyi hızla açabilir. Çoğu su tesisatçısının halen rutin işler için kullandığı, zaman içinde test edilmiş bir ekipman parçası robotlu susta yardımıyla tıkanıklık açma seçeneği genel olarak kullanılır.

Nişantaşı Tıkanıklık Açma

Nişantaşı Tıkanıklık Açma

Nişantaşı tuvalet Tıkanıklık Açma Firması

Ekip Tesisat, yapınızda oluşabilecek her türlü tıkanmış atık su giderlerinizi son teknoloji cihazlar desteğiyle kırma dökme gerektirmeden ortalama 30 dakika içerisinde açar ve temizler. Firmamız,nişantaşı geneline aralıksız günün her saati hizmet vermekte, kalifiye personelimizle tuvalet tıkanıklığı açma, mutfak tıkanıklığı açma, logar tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma gibi hizmetleri kesintisiz vermektedir. Firmamızla hemen iletişime geçip fiyat teklifi alabilirsiniz.

Nişantaşı Tıkalı Kanal Açma

Her gün defalarca kullandığımız evimizdeki kanal ve giderler tıkanabilmektedir. Lavabo, tuvalet, kanalizasyon gibi pis su gider kanalları bazen saç, tüy, kağıt veya benzeri suda çözülemeyen maddelerin dolması ve bir araya toplanmasından dolayı tıkanabilir. Bu tıkanıklıklar evimizin giderleri dışında genel kanalizasyon ve logar kanallarında da oluşabilir. Sonuç olarak kanal tıkanıklığı, günlük yaşam ihtiyaçlarımızı engellemesinin yanında pis koku gibi birçok olumsuz sonucu da beraberinde getirir. Eskiden böyle durumlarda tıkalı kanalın etkilendiği ev, apartman veya bölge saatlerce hatta günlerce mağdur olabilmekteydi. Hatta bu tıkanan kanalların açılması esnasında birçok yer ve zeminin kırılması ortaya inşaat alanı ve kötü görüntüler çıkmaktaydı.

Nişantaşı Pimaş Açma

Ekip Tesisat olarak kırmadan pimaş tıkanıklığı açma robotu sayesinde profesyonel eleman ve ekipmanlarımız ile pimaş borularda meydana gelen tıkanmaları kırmadan açıyoruz. Pimaş nedir? Halk arasında kanalizasyona bağlanan atık su gider borularına verilen isimdir. Pis su pimaşlarınızın içine atılan kağıtlar tuvaletinizi veya lavabonuzdaki borusunu bir müddet sonra tıkar. Sular banyonuzdan dışarı çıkana kadar hiçbir şey anlamazsınız. Gelişen teknolojiyle birlikte tesisat sektöründe de yenilikler hızla gelişti. Yurt dışında üretilen bu makineler artık Türkiye pazarında oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaya başladı. Kanal açma makineleri diye adlandırılan bu araçlar, boru içinde tıkanmaya yol açan atık maddeleri parçalayıp kanal borusuna göndermeye yarar.

Hizmetlerimiz

Ekip Tesisat olarak tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti, petek temizleme, petek temizliği, petek yıkama, lavabo tıkanıklığı açma hizmetleri vermekteyiz. Diğer hizmetlerimiz ise; kırmadan su kaçağı bulma, gider tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, robotla su kaçağı tespiti, kamerayla su kaçağı tespiti, su tesisatçısı, sıhhi tesisatçı ve daha fazlasıdır.