Kısıklı tıkalı tuvalet açma 

Kısıklı tıkalı tuvalet açma 

Kısıklı tıkalı tuvalet açma işlemi, firmamızın titizlikle gerçekleştirdiği hizmetlerinden bir tanesidir. Ekip Tesisat, petek temizliği, tıkanıklık açma, su kaçağı arıza tespiti gibi işlemler ile yıllardır bu alanda hizmet veren, sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.

Firmamız, kurulduğu ilk günden itibaren her bütçeye uygun, kaliteli hizmet mantığıyla çalışmalarını sürdürmekte ve bu çizgisinden hiçbir zaman ödün vermeden hizmetlerine devam etmektedir. Bunun yanı sıra yaşanabilecek mağduriyetlerin önüne geçmek adına 7 gün 24 saat hizmet verebilecek şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Tuvalet ve lavabo giderlerinde meydana gelen tıkanıklıklar, en ihtiyaç duyulan alanlarda ortaya çıkmasından ötürü tamirinin kısa sürede yapılması önemlidir. Bunun yanı sıra bu tıkanıklıklar ortamın hijyen koşullarını olumsuz etkileyeceğinden ötürü sağlık problemlerine de yol açabilmektedir. Dolayısıyla anormal bir durum ile karşılaşıldığı anda profesyonel bir hizmet almak ve problemin en kısa sürede çözüme kavuşturulması oldukça önemlidir.

Tuvalet tıkanıklığı problemi, daha çok dikkatsiz kullanımlar sonucu ortaya çıkmaktadır. Kullanılan ped, peçete, çocuk bezi ya da oyuncak gibi yabancı cisimlerin atılması giderlerde suyun az akmasına ya da komple tıkanmasına yol açmaktadır. Bu nedenle komple tıkanmadan suyun az aktığı ya da giderin üzerinde toplandığı fark edilirse de en kısa sürede yardım alınmalıdır.

Kısıklı tıkalı tuvalet açma işleminde firmamız, yurtdışında özel olarak tasarlanan, bu işlem için uygun son teknoloji ekipmanlar sayesinde tıkanıklığın meydana geldiği bölgeyi tespit ederek en kısa sürede çözüme kavuşturulabilmesi için çalışmaktadır. Bunun yanı sıra kontrollü bir şekilde kullanılan özel kimyasallar da işlem süresinin kısalmasını sağlamaktadır.

Kısıklı Tıkalı TuvaKısıklı tıkalı tuvalet açma let Açma İşlemi ve Kullanılan Ekipmanlar

Kısıklı tıkalı tuvalet açma işlemi için kullanılan ekipmanlar, bu alanda hizmet vermek üzere özel olarak tasarlanmıştır. Ekip Tesisat, yurtdışında özel olarak üretilen ileri teknoloji ekipmanlar ile üst düzey bir hizmet sunmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Kullanılan cihazlar kamera özelliği sayesinde borulara ve eve zarar vermeden tıkanıklığa yol açan bölgeyi tespit ederek tamirinin gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Bunun yanında fayda sağlayabilecek özel kimyasallar uzman ekip arkadaşlarımız tarafından kontrollü bir şekilde kullanılmaktadır.

Firmamız, herhangi bir mağduriyet yaşanmaması adına titizlikle çalışmaktadır. İşlemler esnasında eviniz ve tesisatınız hiçbir şekilde zarar görmemekte ve en kısa sürede kullanımınıza hazır hale getirilmektedir. Bu nedenle ekip arkadaşlarımız 7 gün 24 saat sizlere sağlanan her hizmet için özveriyle çalışmaktadır.

Tamir/tesisat alanı çok geniş bir sektördür ve bu alanda hizmet almak isterken işini iyi yapmayan, beklediğiniz hizmeti sizlere sunabilecek yeterliliğe sahip olmayan pek çok firma ile karşılaşabilmeniz mümkündür.

Kullanılan ekipmanlar, sağladığı hizmet, meslek tecrübesi ve güvenilirliği ile Ekip Tesisat gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz firmalar arasındadır. Sizler de Kısıklı tıkalı tuvalet açma ve diğer tüm işlemlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz firmamızı arayabilir, https://www.ekiptesisat.com/ web sitemizi inceleyerek bizimle iletişime geçebilirsiniz.