Kısıklı Petek Temizliği

Kısıklı petek temizliği işlemi, Ekip Tesisat güvencesiyle verdiğimiz hizmetlerin başında gelmektedir. Su kaçağı tespiti, kombi bakımı, tıkanıklık açma gibi alanlarda da hizmet vermekte olan firmamız, yıllardır devam eden kaliteli hizmet ve güvenilir yüzüyle sektörünün en iyileri arasındaki yerini her daim korumaktadır.

Firmamızın en büyük önceliği 7/24 ulaşılabilir olmasıdır. Bunun yanı sıra alanında uzman kadromuz ve ileri teknoloji ekipmanlarımız sayesinde verdiğimiz her hizmet titizlikle gerçekleştirilmektedir. Ekip arkadaşlarımız her iş için özel planlamalar yapmakta ve disiplinli bir şekilde dilediğiniz işlemleri belirlenen zamanda gerçekleştirmektedirler.

Kısıklı Petek Temizliği

Kısıklı Petek Temizliği

Petek temizliği işlemi, gerektiği kadar önemsenmeyen, göz ardı edilen bir işlemdir. Ancak bakımı ve temizliğinin yapılması ilerleyen zamanlarda çok ciddi problemlere yol açabilmektedir. Bu nedenle belirli aralıklarla kontrolleri yapılmalı ve bakımı sağlanmalıdır.

Kısıklı petek temizliği işlemi evde kendi imkanlarınızla da gerçekleştirebileceğiniz bir işlemdir. Ancak bu durum, işlemin düzenli aralıklarla tekrarlandığı zamanlarda yeterli olabilmektedir. Onun dışında yaptığınız temizlik bir işe yaramayabilir ve profesyonel bir yardım almak isteyebilirsiniz.

Ekip Tesisat olarak, sizlerin mağdur olmasını asla istemeyiz. Bu nedenle yıllardır alanında uzman ekip arkadaşlarımızla gerçekleştirdiğimiz petek temizleme işlemini ilk günkü kalitesiyle sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Dilerseniz 7/24 bizlere ulaşabilir ve hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Doğalgaz Peteklerinin Temizliği Nasıl Yapılır?

 

Kısıklı petek temizliği işleminde en merak edilen nokta işlemin nasıl gerçekleştirildiğidir. Peki peteklerinizin profesyonel bir temizliğe ihtiyacı olduğunu nasıl anlarsınız?

Doğalgaz petekleri, belirli bir ayarda çok da problem çıkarmadan uzun yıllar kullanılabilen eşyalardan bir tanesidir. Ancak bunun olabilmesi yalnızca bakım ve temizlikle mümkündür. Bu nedenle belirli aralıklarla gerekli bakımın yapılması oldukça mühimdir.

Petek temizliği işlemi, toz, kir ve kirecin zamanla birikerek tortular haline gelmesiyle zorunluluk kazanan bir işlemdir. Çünkü, böyle bir durumun yaşanması kombi ve peteklerin çalışma verimini düşürmekte, ısınma problemlerine yol açmaktadır.

Bu gibi durumlarda firmamız toz ve kirin temizlenmesi için piyasanın en iyi malzemelerini kullanırken, kireçlenme problemi için kombi ana bakım merkezinden ilaç salınımı uygulamasıyla bu işlemi başarıyla gerçekleştirmektedir. İşlemleriniz gerçekleştirilirken hiçbir eşyanız zarar görmemektedir.

Peteklerinizin çalışma performansının düşmesi, ısının eşit dağılmaması ya da olağandışı durumların gözlemlenmesi peteklerinizin bakım zamanının geldiğinin habercisi olabilmektedir. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda dilediğiniz her an 7/24 bizlere ulaşabilir, Ekip Tesisat güvencesiyle her bütçeye uygun hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Kısıklı Petek Temizleme

Kısıklı Petek Temizleme

Kısıklı Petek Temizliği Fiyat Listesi

Kısıklı petek temizliği işlemi için en çok sorulan sorulardan bir tanesi de fiyat durumudur. Bu işlem için fiyatlar yıllara göre ya da kullanılan malzemelere, gerçekleştirilen işlemlerin durumuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ancak Ekip Tesisat yıllardır kaliteli hizmet-uygun fiyat politikasıyla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Bu nedenle gönül rahatlığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Siz de daha detaylı bilgi almak isterseniz firmamızı arayabilir, https://www.ekiptesisat.com/ adlı web sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz.