Kandilli Petek Temizliği

Kandilli Petek Temizliği

Üsküdar kandilli Petek temizleme bir çoğumuzun bilmediği veya gözardı ettiği çok önemli bir bakım hizmetidir. Petek temizliği düzenli olarak her yıl düzenli olarak uzman tesisatçı tarafından yapılmalıdır.

Petek yıkama ve temizlemesi düzenli yapılmayan ev ve işyerlerinde ısı kaybı %30 düşerken ısınma giderlerinizde %30 oranında artmaktadır. Isınma giderlerinize yansıyan bu durum yüzünden farkında olmadan bakım maliyetinin 10 katı daha fazla para öderseniz.

Her sene düzenli olarak petek yıkama ve temizleme bakımlarını mutlaka yaptırınız. Bu bakımlar yapılırken aynı zamanda ısınma tesisatında herhangi bir problem, kaçak, su basıncının düşmesine neden olan bir problem varsa aynı zamanda tespit etme imkanıda doğar.

Ekip Tesisat ekibimiz ile tüm petek bakım ve temizleme işlemleriniz özel cihazlarımız ile detaylı bir biçimde yapılır. Temizleme işleminden sonra petekleriniz sıfır alınmış durumda ilk günkü gibi kullanıma hazır hale gelir.

Peteklerinizi Isınma Garantili Teslim Ediyoruz.

Kandilli Petek Temizliği

Petek Temizliği Yaptırmanız için 7 Farklı Neden

  • Kombi derecesini orta seviyede tutarak maksimum ısı elde edersiniz.
  • Yüksek doğalgaz faturası ödemezsiniz.
  • Her petek aynı ısıya ulaşacağından tüm odalar aynı sıcaklık derecesinde olacak bu sayede odadan odaya geçişlerde rahatsızlık verecek bir ısı değişimi hissetmeyeceksiniz.
  • Kombi sıcak su pompası daha az çalışacak, kombiniz daha uzun yıllar kullanılabilecek duruma gelecektir.
  • Kombinize en uzak olan odada ki petekler daha iyi ısınacak, ısınmayan kör oda kalmayacaktır.
  • Petek temizliğinde kullanılan kimyasal bakım ve temizleme ürünleri sayesinde petek radyatörlerinizin içi pas tutmayacaktır.
  • Peteklerinizin tesisat borularında bir su kaçağı varsa bunu da gelen ekiplerimiz testleri sırasında sizlere bildirecek, eksra bir servis ücreti ödemeyeceksiniz. (onarım hariçtir)
  • Kandilli Petek Temizliği

Petek Temizliğini Nasıl Yapıyoruz ?

Peteklerinizin temizliğine kombi tesisatınızdan başlayarak en son peteğin tesisatına kadar, tesisat boruları dahil kimyasal temizleme ilaçları ile temizliyoruz, odalarda ki hiç bir petek yerinden sökülmeden yapılan bu işlemlerde sadece banyodaki havlupan dan çıkış sağlayarak peteklerinizin içinde oluşan pis suyu tuvalet giderinden geri gönderiyoruz.

Petekleriniz daha önce ısınmıyor sa yada üst tarafı ısınıyor alt tarafı ısınmıyor ise, petek temizliği sonrasında artık tümüyle ısınır hale gelecektir. Geç ısınma sorunu da petek temizleme hizmetimizden sonra ortadan kalkacaktır.