Ataşehir Petek temizleme

Beykoz Petek Temizliği

Beykoz petek temizliği, su kaçağı tespiti, kombi bakımı, tıkanıklık açma gibi işlemlerimizle hizmet vermekteyiz. Ekip Tesisat güvencesiyle hak ettiğiniz kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sizlerle buluşturuyoruz. Ayrıca müşteri memnuniyeti ve güvenilirlik firmamız için en önemli unsurlardan bir tanesidir. Önceliğimiz; hizmet verdiğimiz her alanda en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmaktır.

 

Petek temizliği

Petek temizliği

Tamir, tesisat işlemleri belirli gün ve saatlerde önceden planlanabileceği gibi, aniden gelişen ve acil müdahale gerektiren durumlarda da olabilmektedir. Dolayısıyla tamir, tesisat hizmeti veren firmaların acil durumlarda kolay ulaşılabilir olması önemlidir. Bu durumları ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak, hizmetlerimizi 7/24 ulaşılabilir şekilde yürütmekteyiz.

Beykoz Petek Temizliği

Evinizde ya da iş yerinizde beklenmedik bir durumla karşılaştığınızda eğer firmamıza ulaşarak hizmet talebinde bulunursanız, mağduriyetinizi en kısa sürede giderebilmek için olabildiğince hızlı hareket etmekteyiz. Yaşadığınız probleme yönelik en pratik ve en doğru çözümleri sizlere sunuyor ve sonrasında çalışmalarımıza başlıyoruz.

Tabii ki firmamızla iletişime geçmek için zor durumda kalmanız gerekmiyor. Gündüz çalışıyor olabilirsiniz, hafta içi müsait olmayabilirsiniz ya da eve geç saatlerde dönüyor olabilirsiniz. Hiç problem değil. Acil müdahale gerektiren durumlarda, gece-gündüz, hafta içi-hafta sonu dilediğiniz saatte bizleri arayarak bilgi alabilir, sunduğumuz tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Ekip Tesisat olarak yaptığımız her iş gibi, petek temizliği hizmetimizi de önemseyerek, gerekli her türlü işlemi titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Dolayısıyla başta Beykoz petek temizliği ve sonrasında ihtiyaç duyduğunuz, bilgi almak istediğiniz tüm hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Petek Temizliği Hizmeti

Beykoz petek temizliği, firmamız güvencesiyle gerçekleştirdiğimiz ve her işlem gibi gerekli gördüğümüz hizmetlerimizden bir tanesidir. Peki doğalgaz petek temizliği nedir, neden yapılır?

Doğalgaz kombilerinin temizliği ve bakımı yaygın olarak bilinse de petek temizliği için aynı durum söz konusu değildir. Ancak petek temizliği de en az kombi temizliği kadar önemlidir. Kullanım esnasında petekler içerisinde biriken toz, kir ve kireç kalıntıları zamanla tortulaşarak petek ve kombinin çalışma verimini düşürmektedir. Bu nedenle belirli aralıklarla temizlenmesi, yeterli hijyenin sağlanması oldukça önemlidir.

Doğalgaz petek temizliği için, petek temizleme fırçasının yeterli gelmediği, yeterince temizlenmediği durumlarda profesyonel petek temizleme hizmetimizden yararlanmak isterseniz 7 gün 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz.

Ekip Tesisat güvencesiyle kullandığımız her malzemeyi özenle seçmekte, en güvenilir yerlerden temin ederek siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için özveriyle çalışmaktayız. Peteklerdeki toz ve kirin temizlenmesi özel temizlik malzemeleriyle gerçekleştirilirken, petek ve borularda meydana gelen kireçlenmeler kombi ana merkezi üzerinden ilave edilen ilaçlar sayesinde gerçekleştirilmektedir.

Eğer petekleriniz istenilen ısıyı vermiyorsa, kombinizden sesler geliyorsa ya da kombi göstergelerinde zaman zaman arıza bildirimi görüyorsanız kombi ve petek temizliği için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Beykoz petek temizliği ve kombi bakımı hizmetlerimiz, kombinizin ömrünü uzatmak ve ilerde önemli sıkıntılara yol açmaması için gerçekleştirdiğimiz işlemler arasındadır. Petek temizliği ve diğer hizmetlerimiz için bilgi almak isterseniz arayabilir, https://www.ekiptesisat.com/ web sitemizden bize ulaşabilirsiniz.