Ekip tesisat

Beşiktaş Su Tesisatçısı

Beşiktaş su kaçağı tespiti yapan uzman ekibimiz hiç beklemediğiniz anlarda karşınıza çıkan su kaçağı sorunlarınızı yeni nesil tekniklerle çözüyor. Evinizin veya iş yerinizin herhangi bir yerinde bu sorunla karşılaşma ihtimaliniz oldukça yüksek. Ancak endişelenmenize gerek yok. Çünkü alanında uzman, deneyimli bir su kaçağı tespit firması olarak kusursuz hizmetimizi ayağınıza getiriyoruz.

Su kaçağı, evinizin herhangi bir yerinde pek çok farklı nedenle ortaya çıkabilir. Bunlardan biri su tesisatınızın eskimiş olması olabilir. Bazen de yapı inşa edilirken yanlış tesisat malzemesi seçimi bu sorunlara yol açabilmektedir. Bunlara benzer nedenlerden dolayı yaşam alanlarınızda su kaçağı oluştuysa uzman ekibimiz zaman kaybetmeden belirttiğiniz adrese ulaşır. Son nesil teknolojik ekipmanlarla sorununuz hemen giderilir.

Beşiktaş Su Kaçağı bulma

Beşiktaş Su Kaçağı bulma

 

Su kaçağı tespitini yaparken yararlandığımız akustik dinleme cihazları ve termal kameralarla tesisatın arızalandığı noktayı hemen tespit ederiz. Beşiktaş su kaçağı tespiti alanında lider konumunda olan firmamız bu sayede evinizde herhangi bir dağılma ve hasar olmadan su kaçağını tespit eder ve onarır.

Farklı lokasyonlarda hizmet veren firmamız su kaçağını tespit ettikten sonra size danışır ve onayladığınız halde tamir işlemine başlar. Tamir için yalnızca su kaçağı olan yer açılır ve sorun giderilir. Ardından son kontroller yapılarak tamirat için açılan yer tekrar kapatılır. Su kaçağı tespiti ve onarımı için tüm tesisatı açmamamız oldukça ekonomik bir yöntemdir.

Beşiktaş Petek Temizliği

Beşiktaş Petek Temizleme

Beşiktaş Petek Temizleme

Tesisat temizliğinin bir parçası olan Beşiktaş petek temizliği işlemi de firmamızın profesyonel ekibi tarafından petek temizleme makineleri ile gerçekleştirilmektedir. Petek temizliği makinesi bağlandıktan sonra bütün petek vanaları geçici olarak kapatılır. Kombinin altındaki vanalar da kapatılırken tıkanıklığı giderilecek peteğin giriş çıkış vanaları ise açık bırakılır. Makine çalıştırılarak temizleme işlemi yapılır.

Bu işlem daha sonra evinizdeki tüm petekler için ayrı ayrı tekrarlanır. Peteklerdeki kiri gidermek için yapılan işlemlerin ardından kalorifer borusuna petek koruyucu ilaç eklenir. Kombinin altındaki vanalar açılarak kombi çalıştırılır. Son olarak peteklerin havasının alınmasıyla işlem sona erdirilir. Bu işlemlerin tamamını söz verdiğimiz üzere evde herhangi bir tahribat olmadan kolayca yapmaktayız.

 

Petek temizliği yapmak için peteklerinizin yerinden sökülmesine gerek yoktur. Ancak eğer mekanlarınızda alurad petekler kullanıyorsanız durum değişebilir. Çünkü bu peteklerde oluşan taş benzeri tortuların temizlenmesi için peteğin yerinden sökülmesi şarttır. Uzman ekibimiz bu işlemi de profesyonel olarak yaptığından asla sorun yaşamazsınız.

Peteklerinizi periyodik olarak temizlemeniz önemlidir. Aksi takdirde kış aylarında ısınma sorunu yaşayabilirsiniz. Peteklerinizin alt kısmı ısınırken üst kısmı ısınmayabilir. Hatta bazı petekleriniz ısınırken bazıları hiç ısınmayabilir. Bunun yanı sıra kombinizin ve peteklerinizin ömrü kısalır, yakıt ücretiniz ise artar. Bu tarz sorunlarla karşılaşmamak için Beşiktaş petek temizliği hizmeti için zaman kaybetmeden firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Beşiktaş Tıkanıklık Açma

Beşiktaş tıkanıklık açmaEvlerde ve iş yerlerinde tıkanıklık açma hizmeti veren firmamız yaşam alanlarınızda farklı nedenlerle meydana gelen tıkanıklıkları gidermektedir. Tıkanıklıklar yaşamınızı zorlaştırmakla beraber çeşitli olumsuz durumlara da ortam hazırlayabilmektedir. Tıkanıklık sonucu giderin geri gelmesi veya boru patlaması gibi durumların ortaya çıkması ise tam olarak facia olarak nitelendirilebilir. Bu tarz aşılması zor sorunlarla karşılaşmamak adına gider tıkanık sorunlarını çözmek için vakit kaybetmeden firmamıza başvurabilirsiniz.

Herhangi bir giderde tıkanıklık oluşması sonucu ilgili yer kullanılamaz hale dönebilir. Bu da yaşam kalitenizin düşmesi anlamına gelir. Beşiktaş tıkanıklık açma servisimiz giderlerinizdeki tıkanıklığı açmak için tesisat sökme işlemine başvurmaz. Ekstra tadilat hizmetine yol açan tesisat sökme işlemi firmamızın prensiplerine ters düşmektedir. Uzman ekiplerimiz en kısa yoldan tıkanıklık sorunlarınızı gidermeyi tercih etmektedir.

 

Güvenlik ve konforu önceleyen firmamız tıkanıklık açma hizmetlerinde herhangi bir tahribata neden olmamaktadır. Bununla beraber yaşam alanlarınızı kirletecek her türlü müdahaleden de kaçınmaktadır. Karşılaşmış olduğunuz tıkanıklık sorununu daha fazla büyütmeden tıkanıklık açma işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Firmamız kaliteye önem verdiğinden her zaman alanında uzman personellerle çalışmaktadır. Lavabo tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı gibi farklı türlerdeki tıkanıklık sorunları için ileri teknoloji ürünler kullanmaktayız. Beşiktaş tıkanıklık açma servisimizin size yalnızca bir telefon kadar uzak olduğunu unutmayın. Dilediğiniz saatte firmamızı arayarak her türlü tıkanıklık açma hizmeti için talepte bulunabilirsiniz.