Beşiktaş su kaçağı tespiti

Beşiktaş Su Kaçağı Tespiti

Evlerin içinden geçen tesisat yapıları evlerin oldukça büyük hasarlar görmesine sebep olabilir. Özellikle su tesisatında oluşan kaçaklar evlerin betonlarının çürümesine ve güçsüzleşmesine sebep olur. Bu nedenle herhangi bir kaçak durumundan şüphelendiğinizde Beşiktaş su kaçağı tespiti yapan profesyonel firmamız gibi firmalardan yardım almalısınız. Bu sayede hasarı erkenden belirleyip müdahale etme şansınız olur. Haliyle çok daha az sorunla uğraşmış olursunuz.

Ekip tesisat

Genelde su kaçaklarının büyümeden tespiti zordur. Çünkü zarar görmüş su borusu uzun süreler boyunca yayılıp duvara hasar vermeden fiziksel olarak kendini göstermez. Eviniz sessizleştiğinde su akış sesi, faturanızda gereksiz bir artış görüyorsanız bizimle iletişime geçtiğiniz taktirde ekiplerimiz akustik dinleme ekipmanlarıyla gelip tesisatınızı kontrol eder. Su kaçağı oldukça ufak bile olsa onu bulup belirleyebilir. Sizi yapılabilecekler hakkında bilgilendirip doğru şekilde yardım almanızı sağlar. Firmamız Çengelköy’deki su kaçağı tespiti ihtiyacının karşılanması noktasında her zaman iddialı bir çalışmanın merkezinde yer almaktadır.

Su Kaçağının Nedenleri?

Su kaçağı, kullanılan malzemenin kalitesiz olmasından, dış etkenlerden ve usta hatalarından dolayı meydana gelir.

  • Kullanılan malzeme TSE onaysız olursa, pimaş borusu döşendiği sırada çatlayabilmektedir. Pimaş borusunu döşeyen ustalar bu çatlağı fark etmezlerse, pimaş borusunu çatlak şekilde döşerler. Pimaş borusu kullanılmaya başlandığı zaman, pimaş borusundaki çatlaktan su kaçağı meydana gelir.
  • Ana gider hatlarında, yine malzemenin kalitesiz olmasından dolayı, boru üstündeki toprağın ağırlığına dayanamayan boru, kırılır. Kırılma sonucu su kaçağı meydana gelir, bazen de boru içine toprak dolar ve tıkanıklığa sebep olur.
  • Eviniz tadilat halindeyse, duvarlara veya zemine çakılan bir çivi veya vida pimaş borularına denk gelebilir. Boruya denk gelen çivi veya vida boruyu delinebilir. Borunun çivi tarafından delindiği uzun süre fark edilmeyebilir. Çividen dolayı delinen pimaş borusunda zamanla su kaçağı meydana gelir.
  • Bir diğer su kaçağının sebebi usta hatalarından kaynaklanır. Pimaş borularını döşeyen ustalar, bazen ek yerlerindeki contaları takmazlar. Conta olmadığı zaman, ek yerlerinde su sızıntısı meydana gelebilir.
  • Ana gider hatları ile logar kuyuları arasında bulunan logar boruları, bazen künk borularıyla döşenir. Künk boruları, betondan yapıldığı için ek yerlerinde conta bulunmaz. Bu nedenle, borular ek yapılırken çok dikkat edilmelidir. 

Teknolojik Cihazlar ile hizmet

besiktas su kacagi tespitiBeşiktaş su kaçağı tespiti

Beşiktaş Su Kaçağı Tespiti Firması Ekip Tesisat

Evinizde bir su kaçağı varsa ya da olduğundan şüpheleniyorsanız firmamız gibi Beşiktaş su kaçağı tespiti firması seçenekleri arasında yaptıkları iyi işlerle ön plana çıkmış olan firmaları tercih etmelisiniz. Eğer firmanın çalışanları kullandıkları ekipmanlarda iyi değilse ve personel yeterince eğitim almamışsa kaçağı tespit etmekte zorlanabilir. Ek bir kaçak varsa bunu bulamayabilir. Bu durumda sizi daha büyük zarara sokar.

Bazı firmalar tesisatı doğru şekilde araştıramadıklarından küçük olan kaçağı bulamayabilir. Bu sebeple de size kaçak olmadığını söyleyebilir. Sizin de firmanın sözüne güvenmeniz durumunda kaçak evinize büyük zararlar verene kadar durumdan haberdar olmanız imkansızlaşır. Bizim gibi deneyimli firmalarla çalışırsanız tesisatınız en az iki kere sistematik bir şekilde adeta santim santim dinlenmeden size bilgi vermezler. Mutlaka evde başka kaçaklar olup olmadığı araştırılır. Yaşanan sorunun kaynağı bulunmaya çalışılır.

✔ su kaçağı tespiti ✔ Klozet Sifon Tamircisi
✔ Klozet Su Ayarı ✔Tıkalı Lavabo Açma
✔ Su Basıncı Sorunu ✔ Sıhhi Su Tesisatçısı
✔ Pis Koku Nedenleri ✔ Su Basınç Regülatörü
✔ kamera ile kaçak bulma ✔ En İyi hizmet

Beşiktaş Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su kaçağı tespit fiyatları genelde kurumdan kuruma değişiklik göstermektedir. Bu nedenle eğer evinizde su kaçağı ihtimalinden şüpheleniyorsanız doğrudan firmalarla iletişime geçip Beşiktaş su kaçağı tespiti fiyatları ile ilgili almalısınız. Bazı firmalar tespit yanında tadilat hizmeti de vermektedir. Eğer işlerini bu şekilde yapan bir firmayla anlaşırsanız sorununuz daha kolay çözülecektir. Çünkü tespit işleminden sonra kaliteli bir tadilat firması aramanıza gerek kalmaz. Firma tadilat içinde hazırlıklı geleceğinden sorununuz daha kısa sürede çözülmüş olur.

Fiyatlar konusunda firmamız genelde diğer firmalarla rekabetçi fakat müşterinin bütçesini sarsmayacak oranlarda ücretler sunmaktadır. Çünkü firma olarak müşteri memnuniyetine özen gösteren bir anlayışa sahibiz. Müşterinin su kaçağı olduğu için gergin ve evlerinde kırım olacağı için üzgün olduğunu bildiğimizden dolayı işlerimizi onların lehine olacak şekilde yürütmekteyiz. Mümkün olan az zarar ve olabildiğince uygun fiyatlar üzerinden hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Beşiktaş Su Kaçağı Tespiti

Bir su kaçağı olduğu durumda irtibata geçtiğiniz firmanın işinde uzman olup olmadığına oldukça dikkat etmeniz gerekir. İşinde uzman olmayan istanbul Beşiktaş su kaçağı tespiti firmalarıyla çalışmanız birçok sorunu beraberinde getirecektir. Bir kere tespit firmalarının çoğu randevulu şekilde çalışmaktadır ve profesyonel değilse dakik şekilde hareket etmeyip sizi zor duruma sokabilir. Geldiğinde yeterince hazırlıklı değilse ve belirli bir program dahilinde hareket etmiyorsa zamanınızı harcayarak sizi mağdur edebilir. Daha kötüsü soruna gerektiği şekilde müdahale edemeyebilir.

Bu nedenle seçeceğiniz firmaların web siteleri olmasına mutlaka dikkat etmenizi öneririz. Firma olarak sitemize giren her müşterimize şeffaf bir şekilde firmamızın faaliyetlerini görebilmeleri için yaptığımız işlerden fotoğraflar yayınlayıp, müşterilerin yorumlarını çekinmeden sergiliyoruz. Bu sayede hem müşterilerimizle aramızda bir güven ilişkisi doğarken hem de biz firma olarak kendimizi geliştirmemiz gereken yönlerimizi öğrenmiş oluyoruz. Bize bir şans verirseniz sizlerin de tesisat sorunlarınıza en uygun çözümleri sunacağımızdan ve sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözeceğimizden emin olabilirsiniz.

Beşiktaş su kaçağı tespiti hizmetlerini yüzde yüz müşteri memnuniyeti eksenli bir seviyede sunabilme kabiliyetine sahip olan firmamız, sizlere her zaman iddialı bir şekilde hizmet sunabilme kabiliyetine sahiptir. Özellikle de firmamızın günümüz koşullarında her zaman müşteri dostu odaklı bir çalışma prensibine sahip olduğunu rahatlıkla dillendirmek mümkün hale gelmektedir. Tam da bu noktada firmamızın nitelikli hizmetleriyle tanışmayı isterseniz, firmamızla hemen iletişime geçebilirsiniz!