Beşiktaş su kaçağı tespiti

Beşiktaş Su Kaçağı Tespiti

Evlerin içinden geçen tesisat yapıları büyük hasarlara yol açabilir. Özellikle su tesisatındaki kaçaklar, betonun çürümesine ve güçsüzleşmesine neden olabilir. Bu nedenle herhangi bir kaçaktan şüphelendiğinizde, Beşiktaş su kaçağı tespiti yapan profesyonel firmamız gibi firmalardan yardım almalısınız. Böylece hasarı erkenden belirleyip müdahale etme şansınız olur ve daha az sorunla uğraşmış olursunuz.

Ekip tesisat

Termal Kamera kullanarak kaçak bulan  firma Ekip Tesisat

Su kaçaklarının büyümeden tespiti genellikle zordur. Çünkü zarar görmüş su borusu uzun süre duvara hasar vermeden fiziksel olarak kendini göstermez. Eviniz sessizleştiğinde su akış sesi duyuyorsanız veya faturanızda gereksiz bir artış görüyorsanız, bizimle iletişime geçin. Ekiplerimiz akustik dinleme ekipmanlarıyla gelip tesisatınızı kontrol eder. Su kaçağı ufak bile olsa onu bulup belirleyebiliriz. Sizi yapılabilecekler hakkında bilgilendirip doğru şekilde yardım almanızı sağlarız. Firmamız, Çengelköy’deki su kaçağı tespiti ihtiyacının karşılanmasında iddialı bir çalışmanın merkezinde yer almaktadır.

Su Kaçağının Nedenleri

Su kaçağı, kullanılan malzemenin kalitesiz olmasından, dış etkenlerden ve usta hatalarından dolayı meydana gelir.

  1. Malzeme Kalitesizliği: TSE onaysız malzeme kullanılırsa, pimaş borusu döşendiği sırada çatlayabilir. Pimaş borusunu döşeyen ustalar bu çatlağı fark etmezse, çatlak boru kullanıldığında su kaçağı meydana gelir.
  2. Ağırlık Baskısı: Ana gider hatlarında, kalitesiz malzeme kullanımı nedeniyle, boru toprağın ağırlığına dayanamaz ve kırılır. Kırılma sonucu su kaçağı oluşur, bazen de boru içine toprak dolarak tıkanıklığa sebep olur.
  3. Tadilat Hasarları: Tadilat sırasında, duvarlara veya zemine çakılan çivi veya vida pimaş borularına denk gelebilir ve boruyu delebilir. Bu hasar uzun süre fark edilmeyebilir ve zamanla su kaçağına yol açar.
  4. Usta Hataları: Pimaş borularını döşeyen ustalar bazen ek yerlerindeki contaları takmaz. Conta olmadığında, ek yerlerinde su sızıntısı meydana gelebilir.
  5. Logar Boruları: Ana gider hatları ile logar kuyuları arasındaki logar boruları bazen künk borularıyla döşenir. Künk boruları betondan yapıldığı için ek yerlerinde conta bulunmaz ve dikkat edilmezse su sızıntısı meydana gelir.

 

Teknolojik Cihazlar ile hizmet

besiktas su kacagi tespitiBeşiktaş su kaçağı tespiti

Beşiktaş Su Kaçağı Tespiti Firması Ekip Tesisat

Evinizde bir su kaçağı varsa ya da olduğundan şüpheleniyorsanız firmamız gibi Beşiktaş su kaçağı tespiti firması seçenekleri arasında yaptıkları iyi işlerle ön plana çıkmış olan firmaları tercih etmelisiniz. Eğer firmanın çalışanları kullandıkları ekipmanlarda iyi değilse ve personel yeterince eğitim almamışsa kaçağı tespit etmekte zorlanabilir. Ek bir kaçak varsa bunu bulamayabilir. Bu durumda sizi daha büyük zarara sokar.

Bazı firmalar tesisatı doğru şekilde araştıramadıklarından küçük olan kaçağı bulamayabilir. Bu sebeple de size kaçak olmadığını söyleyebilir. Sizin de firmanın sözüne güvenmeniz durumunda kaçak evinize büyük zararlar verene kadar durumdan haberdar olmanız imkansızlaşır. Bizim gibi deneyimli firmalarla çalışırsanız tesisatınız en az iki kere sistematik bir şekilde adeta santim santim dinlenmeden size bilgi vermezler. Mutlaka evde başka kaçaklar olup olmadığı araştırılır. Yaşanan sorunun kaynağı bulunmaya çalışılır.

✔ su kaçağı tespiti ✔ Klozet Sifon Tamircisi
✔ Klozet Su Ayarı ✔Tıkalı Lavabo Açma
✔ Su Basıncı Sorunu ✔ Sıhhi Su Tesisatçısı
✔ Pis Koku Nedenleri ✔ Su Basınç Regülatörü
✔ kamera ile kaçak bulma ✔ En İyi hizmet

Beşiktaş Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su kaçağı tespit fiyatları genellikle firmadan firmaya değişir. Bu nedenle, evinizde su kaçağı olduğundan şüpheleniyorsanız doğrudan firmalarla iletişime geçerek fiyat bilgisi almanız gerekmektedir. Bazı firmalar tespit yanında tadilat hizmeti de vermektedir. Bu şekilde çalışan bir firmayla anlaşırsanız, sorununuz daha kolay çözülecektir.

Firmamız, rekabetçi fakat müşterinin bütçesini sarsmayacak oranlarda ücretler sunmaktadır. Müşteri memnuniyetine özen gösteren bir anlayışa sahibiz. Müşterilerimizin su kaçağı nedeniyle gergin ve evlerinde kırım olacağı için üzgün olduklarını bildiğimizden, işlerimizi onların lehine olacak şekilde yürütmekteyiz. Mümkün olan en az zarar ve uygun fiyatlarla hizmetlerimizi sunmaktayız.

Uzman Firma Seçimi

Bir su kaçağı durumunda, irtibata geçtiğiniz firmanın uzman olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir. İşinde uzman olmayan Beşiktaş su kaçağı tespiti firmalarıyla çalışmanız birçok sorunu beraberinde getirecektir. Tespit firmalarının çoğu randevulu çalışır ve profesyonel değilse dakik hareket etmeyip sizi zor duruma sokabilir. Yeterince hazırlıklı değilse ve belirli bir program dahilinde hareket etmiyorsa zamanınızı harcar ve sizi mağdur eder. Daha kötüsü, soruna gerektiği şekilde müdahale edemeyebilir.

Seçeceğiniz firmanın web sitesi olmasına dikkat etmelisiniz. Firmamız, web sitemize giren her müşterimize şeffaf bir şekilde faaliyetlerimizi göstermek için yaptığımız işlerden fotoğraflar yayınlayıp, müşterilerin yorumlarını çekinmeden sergilemektedir. Bu sayede müşterilerimizle aramızda bir güven ilişkisi doğarken, biz de kendimizi geliştirmemiz gereken yönleri öğrenmiş oluyoruz. Bize bir şans verirseniz, tesisat sorunlarınıza en uygun çözümleri sunacağımızdan ve sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözeceğimizden emin olabilirsiniz.

Beşiktaş su kaçağı tespiti hizmetlerini yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı sunan firmamız, her zaman iddialı bir şekilde hizmet vermektedir. Firmamızın günümüz koşullarında müşteri dostu odaklı çalışma prensibine sahip olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Nitelikli hizmetlerimizle tanışmak isterseniz, firmamızla hemen iletişime geçebilirsiniz!