Aziz Mahmut Su Kaçağı Tespiti

Aziz Mahmut Su Kaçağı Tespiti

Tesisat problemlerinden şüphesiz en meşakkatlisi su kaçağıdır. Bezen bu durum hemen fark edilmez ama herhangi bir belirtiyle anlaşılabilir. Böyle bir durumla karşılaşınca en kısa sürede Aziz Mahmut su kaçağı tespiti yapan bir firmayı aramak gerekir. Çünkü su kaçağı maddi ve manevi yönden size oldukça fazla zarar verir. Sıcak, soğuk veya atık su borularında oluşan bu problemin hemen çözüme ulaştırılması gerekir. Aksi takdirde en kısa sürede ciddi sorunlar doğuracaktır. Peki, su kaçağı olduğunu nasıl anlayacağız? İşte belirtileri;

Aziz Mahmut Su Kaçağı Tespiti

Aziz Mahmut Su Kaçağı Tespiti

  • Evde su kullanımı olmasa da su saati döner
  • Duvarlarda kabarmalar oluşur
  • Kombinin su göstergesi sürekli düşer
  • Duvarların sıvaları çatlar ve dökülür
  • Derz aralarında sararmalar olur
  • Su faturaları yükselir
  • Alt komşunun tavanı su damlatır
  • Parkeler ve döşemeler şişer
  • Evin içine rutubet kokusu hakim olur

Tüm bu belirtiler, su kaçağının habercisidir. Aziz Mahmut su kaçağı tespiti işi yapan bir firmayı arayarak bu problemden kurtulabilirsiniz. Su kaçağı tespiti işleminin hassas bir süreci beraberinde getirmesi; bu sürecin başarılı bir şekilde yönetilmesini de mümkün hale getirecektir. Firmamız bu tür hizmetleri yüksek kalite standartlarına uygun bir şekilde sunmak konusunda her zaman iddialı bir firma olduğu için akla ilk gelen şirketler arasında yer almaktadır.

Aziz Mahmut Su Kaçağı Tespiti Firması

Su kaçağı, herkesin başına gelebilecek bir tesisat arızasıdır. Aziz Mahmut su kaçağı tespiti firması açısından şanslı mahallelerden biri olmuştur. Birçok ev, işyeri veya diğer yapılar su kaçağı sıkıntısıyla baş başa kalıyor. Fakat sorunu kendi kendine halletmeye çalışan ya da deneyimsiz birine yaptırmak isteyen kişiler de çok fazla. Eğer böyle bir niyetiniz varsa evinizin şantiye alanına dönüşmesine hazır olun. Çünkü deneyimsiz bir eleman kaçak tespitini eski yöntemlerle yapmaya çalışır. Bu da, doğru yeri bulana kadar duvarı veya fayansları kıracağı anlamına gelir. Oysa iyi bir firma, son teknoloji aletlerini kullanarak nokta atışı tespit yapar. Ardından ufak bir yerden açarak onarımı sağlar.

Su kaçağını durumunda yapılması gereken, Aziz Mahmut su kaçağı tespiti yapan firmayı arayıp kayıt oluşturmaktır. Servis kaydınız alındıktan çok kısa bir süre sonra teknik ekip vereceğiniz adrese ulaşır. Gelen uzman elemanlar şikayetinizi dinleyerek kontrolleri yaparlar. Öncelikle pompa yardımıyla, kaçağın hangi boruda olduğu tespit edilir. Kaçak olduğundan ve borusundan emin olduktan sonra, hasarlı bölgeyi ararlar. Kaçağın olduğu bölgeyi bulmak için akustik dinleme cihazı ve termal kamera kullanılır. Termal kamera ile temiz su ve gider borularının içinden çatlak yer bulunur. Akustik dinleme cihazı ise duvar ve fayans üzerinden ses dalgalarını takip ederek bulmaya yarar. Noktasal olarak bulunan sızıntı yapan bölge en az hasarla açılıp borusu değiştirilir. Açılan yer kolayca kapatılıp size inşaat masrafı çıkarmaz.

Aziz Mahmut Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su kaçağı problemi maddi ve manevi sıkıntılara sebebiyet verir demiştik. Bu sizde fiyat konusunda merak uyandırmış olabilir. Aziz Mahmut su kaçağı tespiti fiyatları aldığınız hizmetin şekline ve zorluğuna göre değişkenlik gösterebilir. Kaçağın bulunduğu nokta zor bir yerdeyse veya kirli su hattındaysa, fiyata etki edecektir. Tesisatta birden fazla kaçak olması da fiyatı artırır. Aynı zamanda tesisat hattı demir boruysa işleri zorlaştıracağından dolayı yine fiyata etki yapar. Tam fiyatı öğrenmek için Aziz Mahmut su kaçağı tespiti yapan firmayla görüşebilirsiniz. Biz firma olarak en az hasar ve masrafla sizleri bu sıkıntıdan kurtarmayı amaçlıyoruz.

Üsküdar Aziz Mahmut Su Kaçağı Tespiti

Tesisat borularında zamanla oluşan aşınma, çatlak ve delikler, su kaçağına sebep olmakta. Dolayısıyla eve ve altyapıya ciddi zararlar verir. Olası zararı önlemek ve çözüm bulmak için Üsküdar Aziz Mahmut su kaçağı tespiti yapan bir firmaya başvurmak gerekmektedir. Firma, su kaçağı tespitini ve onarımını kısa süre içinde halledip çözüme ulaştıracaktır. Tespit ve onarım esnasında kullanılacak teknolojik aletler işleri oldukça hızlandırmaktadır. Aynı zamanda duvarlarınızda fazla kırık oluşturmadan boru değişimi yapılır. Elbette bunun için deneyimli bir Aziz Mahmut su kaçağı tespiti yapan firma bulmak önemlidir. Firmamız, deneyimli teknik elemanları ve son teknoloji makineleri ile sizlere en iyi hizmeti sunmaya hazır.