Acıbadem tıkanıklık açma

Acıbadem Tıkanıklık açma

Tuvalet tıkandı nasıl açarım diye endişe etmeyin, Türkiye’nin tesisat lideri  Ekip Tesisat tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz, kırmadan dökmeden tadilatsız, robot cihazlarla tıkanıklıkları açar, kameralı görüntüleme cihazları ile gider borularındaki tıkanıklıkları görüntüleyerek sorunları tespit eder, profesyonel hizmet almanın en avantajlı ve garantili yolu..

Tuvalet Neden Tıkanır?

 • Islak mendillerin tuvalet giderine atılması, tuvaleti tıkar
 • Rulo halinde atılan tuvalet kağıtları, giderleri tıkar
 • İçine kaçırılan sert cisimler tuvaleti tıkar
 • Poşetler, temizlik bezleri, pedler, çocuk bezlerinin gidere atılması tuvaleti tıkar
 • Kedi kumu, saksı toprağı gibi cisimler tuvaleti tıkar
 • Erimeyen kağıt havlu atılması tuvaleti tıkar
 • Alçı, çimento gibi kalıtsal maddeler tuvaleti tıkar

Yukarıda belirtilenlerin haricinde farklı tıkanıklık sebepleri de olabilir. Bu sebeple kanal/boru görüntüleme kameraları ile tıkanıklığın nedeni teşhis edilmeli ve buna göre müdahale edilmelidir.

Acıbadem tıkanıklık açma

Tuvalet Tıkandı Ne Yapmam Lazım?

Tuvalet tıkanıklığı için yapmanız gereken, sorunu gözlemleyerek sorunun geçici bir sorun mu yoksa kendiliğinden hallolmayacak bir sorun mu olduğunu anlamanız gerekir. Eğer giderdeki atıklar yavaş yavaş gidiyorsa, bir çubuk yada pompa ile gider deliğine baskı uygulayabilirsiniz, yada lavabo açıcı kimyasalları kullanarak deneme yapabilirsiniz.

Ancak kullanacağınız bu iki yöntem, basit tıkanıklıkta işe yaramaktadır. Basit tıkanıklık, giriş deliğine yakın ve ufak bir müdahale ile açılabilen tıkanıklıktır. Basit tıkanıklık dışındaki tıkanıklığı açmanız çok zordur.

Firmamız bu konuda yılların deneyimine sahiptir. Gider tıkanıklığını açmak için tasarlanmış robot cihazlar ile pimaş tıkanıklığını kesin olarak açmaktadır. Servis ekiplerimiz tam teçhizatlı ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Kendim Açamadım! Sifonu çekiyorum pislikler gitmiyor

Tıkanıklık çabalarınız sonucu açılmıyorsa ve daha fazla taşma yapıyorsa, bizi aramalısınız, Ekip Tesisat servis sağlamaktadır.

Mutfak Tıkanıklığı Açma

 • – Mutfak tıkanıklığı açma
 • – Mutfak gideri açma

Lavabo Tıkanıklığı Açma

 • – Lavabo açma
 • – Lavabo tıkanıklığı açma
 • – Lavabo gideri açma

Gider Açma

Gider tıkanıklığı, hiçbirimizin karşılaşmak istemediği tesisat problemlerinden biridir. Çünkü bu problem günlük hayattaki birtakım ihtiyaçlarımızın karşılanmasına engel olmaktadır. Günlük hayatın kargaşası ve iş yoğunluğu içerisinde böyle bir sorunla karşılaşmak birçoğumuz için sinir bozu olabilmektedir.

Üsküdar’da yer alan iş yerimiz gider tıkanıklığı açma konusunda tam teşekküllü bir hizmet sunmaktadır. Güvenilir, profesyonel ve işinin ehli ustalarımız sizlere en iyi tıkanıklık açma hizmetini en uygun fiyata vermektedir. Sizlerin de bildiği üzere, gider tıkanıklığı açma konusunda nitelikli bir usta olmak sorunlarınızın olabildiğince çabuk çözülmesi anlamına gelmektedir.

Trabzon gider tıkanıklığı açma kategorisindeki sunduğumuz hizmetlerin içerisine banyo, tuvalet, lavabo, mutfak ve duşakabin gideri tıkanıklıklarının tamamı girmektedir. Bulunduğunuz bölgede gider açma hizmeti veren bir tesisatçı aradığınızda ustalarımız kısa sürede adresinize gelmektedir.

Gider tıkanıklığı genellikle doğal olmayan atıkların gider borularından gönderilmeye çalışılmasıyla ortaya çıkmaktadır. Bu doğal olmayan atıklar, yiyecek ve ıslak mendiller gibi birçok unsuru içermektedir. Sizlerin de bildiği üzere, tıkanan giderler günlük yaşamımızı ve sağlığımızı olumsuz etkileyebilecek birçok unsuru beraberinde getirmektedir.

Firmamız, pis ve temiz su tesisatıyla ilgili bütün konularda tıkanıklık açma hizmeti vermektedir. Trabzon’da yaptığımız işler arasında gider açma, klozet tıkanıklığı açma, mutfak tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, wc tıkanıklığı açma ve lavabo tıkanıklığı açma gibi pek çok faaliyet bulunmaktadır.

Gider tıkanıklığı açma konusunda sunduğumuz hizmetlerden bazılarına aşağıda yer verilmektedir.

 • – Pimaş açma
 • – Tıkalı boru açma
 • – Lavabo açma
 • – Tıkalı gider açma
 • – Tuvalet açma
 • – Kanal açma
 • – Logar açma
 • – Banyo tıkanıklığı açma
 • – Mutfak tıkanıklığı açma

Tuvalet Geri Taşıyor !

Bunun sebebi logarınızın tıkanmış olmasıdır, bina logarı tıkalı olduğunda geri taşma yapar, yada 3. kattaki bir dairede oturuyorsanız, 4. kattaki komşunuz tuvaleti kullandığında sizde taşma yapıyor ise, sizin tuvalet kanallarınızın tıkalı olduğu anlaşılır. Tuvaletler taşma yaparken aynı şekilde lavabo giderlerinden, duş giderlerinden ve yer süzgeçlerinden taşma yapabilir, hepsi tek bir gider kanalına bağlı olduğu için, herhangi bir gider kanalı tıkanıklığında hepsi birden taşma yapabilir.

Tuvalet Kokusu Neden Olur?

Tuvaletlerdeki tıkanıklık, ev ve iş yerlerinizde köktü kokuya sebep olur, sürekli temizlediğiniz halde tıkanıklık yüzünden koku bir türlü yok olmaz. Eğer evinizde parfümlerle ve temizlemekle yok edemediğiniz bir kötü koku, tuvalet veya gider kokusu varsa, tuvalet giderlerinizde, banyo veya lavabo giderlerinizden birinde tıkanıklık olabilir. Önlem alınmayan tıkanıklıklar, kirli su basmasına sebebiyet verebilir.

Türkiye’nin Lider Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisinden Destek Alın !

Ekip Tesisat kanal açma servisimiz, tıkalı olan tuvaletlerinizi uzman personelleri ile kırmadan dökmeden açar, tıkalı olan tuvaletleri nasıl açıyoruz, hangi cihazları kullanıyoruz ?

Kameralı Cihazlarla Tıkanıklığı Görüntüleriz!

Tıkanan tuvaletleri açmadan önce kanallarda oluşan tıkanıklığın sebebini bilmemiz gerekir, Kameralı görüntüleme cihazları ile kısa sürede tuvaleti tıkayan nesne ve atıklar görüntülenir, tıkanıklığın türüne göre tuvalet açma işlemi yapılır.

Robot Cihazlarla Kırmadan Tuvalet Açma !

Tıkalı olan tuvaletler, kameralı görüntüleme cihazları ile görüntülendiğinde, tıkayan nesne ve atıklar tespit edilir, akabinde robot cihazlarımızın yay helozonlu uçlarına uygun aparatlar seçilerek tuvaletiniz kırma dökme yapılmadan açılır.

Tuvalet Açma Fiyatları ne Kadar ?

Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları konusunda bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere hızlı, kaliteli ve garantili bir şekilde çözümler sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.  Ayrıca firmamız lavabo tıkanıklıkları gibi çeşitli tıkanma sorunlarını da tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları gibi uygun fiyatlarla çok kısa sürelerde servis hizmeti sunar.