Ümraniye Kombi Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti

Ümraniye Kombi Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti

Ümraniye sıcak su hattı kaçak tespiti, firmamız tarafından verilen hizmet içeriklerinden bir tanesidir. Su kaçakları hemen her yaşam alanında ortaya çıkabilecek sorunlar arasındadır. Bu sorun hızlı bir şekilde çözümlenmediği takdirde ortamın malzeme içeriğinin neme bağlı olarak zarar görmesine neden olabilir.

Bunun yanı sıra su kaçağı, suyun gereksiz yere akmasına ve dolayısıyla gereksiz su faturası ödemenize de yol açabilecektir. Firmamız, müşterilerimiz için oldukça titiz, güvenilir ve hızlı bir işlem sunabilmektedir.

Ümraniye Kombi Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti

Ümraniye Kombi Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti

Ümraniye Sıcak Su Hattı Kaçağı Nasıl Tespit Edilir ?

Ümraniye sıcak su hattı kaçak tespiti, tecrübeli ekip çalışanlarımız ve özel cihazlar sayesinde gerçekleştirilmektedir. Ekip Tesisatta çalışan ustalarımız, cihazları sayesinde hiçbir yeri kırmadan ve dökmeden bölgenin tespit edilmesini sağlayacaklardır. Önceki yıllarda su kaçağının tespitinin yapılabilmesi için, tüm seramiğin kırılması gerekliydi.

Kombi Sıcak Su Hattı Nasıl anlaşılır.

Su Kaçağı Petek hattındaki Tesisat’da bulunuyorsa Kombinin Sürekli Barı Düşerek Bar hatası vermesinden anlaşıla bilir Örnek kombi su basınçı düştü Siz hatta kombi nin altındaki su vanasından Su takviyesi yaptınız Birkaç saat sonra kombi yeniden bar hatası verdi bu durumda Su kaçağı vardır tesisatınız’da Ne yapılması lazım Bizim ile iletişme geçmeniz durumunda ustalarımız gelir Test Pompası ile hatta bakar Test pompasındaki Bar düşüş durumuna Göre size kırılması veya kırılmadan özel kimyasal kullanırak onarılmasını önere Bilir Hattaki kaçak Minimal durumda ise evinizde hiç biryeri kırmadan tamirini yapar test pompası ile son kontrolü yaparak size Sorunsuz Teslim ederiz.

Eğer Kaçak Petek Hatlarında Değilse Ne yapılıcak.

Petek Hattında kaçak bulunmaması durumunda Banyo ve Mutfağa giden Sıcak su hattına Test pompası bağlanır ve Kaçak olup olmadığı kontrol edilir eğer test pompası Bar saatinde kaçak olduğu anlaşılması durumunda Yukarıda belirtiğimiz işlem aynı şekilde sıcak Su hattına uygulanır. Ekip tesisat Sizi miminum masrafla su kaçağını onarır sorunsuz teslim eder.

 

Bu durum, ortamın fazlasıyla dağılmasına ve işin olduğundan daha fazla uzamasına neden olmaktaydı. Ancak teknolojinin de gelişmesiyle birlikte, bu konuda birçok cihaz üretilmiştir. Artık bu cihazlar ile zahmetsiz bir şekilde, tüm tespit işlemleri saniyeler içerisinde halledilebilecektir. Bu cihazlar kameralı bir sistem özelliği ile çalışmaktadır. Kamera sistemi sayesinde seramiklerin kırılmasına gerek yoktur.

Suyun aktığı yer hemen tespit edilerek, onarım işlemine başlanmaktadır. Su kaçağı tespiti suyun aktif olarak kullanıldığı hemen her yaşam alanında ortaya çıkabilmektedir. Kombi boruları, mutfak, banyo, tuvalet vb. yerler bunlardan bazılarıdır. Ümraniye su kaçağı tespiti yalnızca evlerde değil, pek çok yaşam alanında da ortaya çıkabilecektir.

Su kaçakları ağırlıklı olarak yeni yapılmış ya da tadilatı yeni bitmiş yaşam alanlarında ortaya çıkar. Bunun dışında zamanla aşınan yapılarda, su kaçağına neden olabilecektir. Su kaçağının var olup olduğunu anlamanın en önemli yolu ise duvar ya da diğer malzemelerinin terlemesidir. Terleme denilen kavram, suyun zeminde buharlaşmış gibi görünmesi olarak ifade edilebilir.

Sızıntılar duvarların boyasının dökülmesine, sararmasına ya da daha ileri boyutlarda hasar almasına neden olabilir. Birçok yaşam alanında su kaçağı sorunu yaşanmadıkça herhangi bir işlem yapılmamaktadır. Ancak bu durum oldukça tehlikelidir. Çünkü su basıncının 10 barın üzerine çıktığı borular zamanla ciddi problemlerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Basıncın ölçülmediği durumlarda ilk olarak damla damla akan su, ilerleyen dönemlerde borunun patlamasına ve su tazyikinin her yere zarar vermesine neden olacaktır. Ümraniye sıcak su hattı kaçağı tespiti hizmeti sunan Ekip Tesisat çalışanlarımız yeterli bilgi ve donanıma sahip olması nedeniyle, sabırlı bir şekilde sorunu araştırmaktadır.

Müşterilerin verdiği bilgiler doğrultusunda tüm kaçaklar hızlı bir şekilde tespit edilmekte ve onarım kapsamlı bir şekilde giderilmektedir. Ayrıca ekip çalışanlarımız kalite ve işçiliğe son derece önem vermektedir. Müşteri memnuniyeti Ümraniye sıcak su hattı kaçak tespiti yapan firmamız ve ekip çalışanlarımız için her şeyin üzerinde tutulacaktır.

Firmamızda verilen hizmetlerin tamamında en uygun fiyat içeriği sunulmaktadır. Müşterilerimizin bütçesine verdiğimiz önem yanı sıra verilen hizmetin müşterinin beklentisini karşılayıp karşılamadığına da dikkat ettiğimizi belirtmek isteriz. Bu kapsamda Ümraniye su kaçak tespiti sonrasında da verilen hizmetimizin arkasında durduğumuzu belirtmek isteriz.

Bizimle telefon iletişim kanalı üzerinden irtibat kurulması halinde konum bilginizi paylaşmanız gerekecektir. İrtibat kurulması halinde fiyat içeriği hakkında bilgi alabilmenizde mümkün olacaktır. Müsaitlik durumuna göre verilen randevu sonrasında, tam saatinde ekip arkadaşlarımız adresinize intikal edeceklerdir. Ümraniye sıcak su hattı kaçağı tespiti yapan firmamız, 7/24 hizmet sunabilmekte ve yaşadığınız mağduriyetinizin en kısa sürede giderilmesi adına var gücüyle çalışabilmektedir.