Feriköy su tesisatçısı

Taksim Su Tesisatçısı

Taksim su kaçağı tespiti hizmetimizle evinizin veya iş yerinizin su kaçağı tespitini yapmaktayız. Alanında uzman su kaçağı tespiti yapan ekibimiz özel cihazlar ve termal kameralarla su sızıntısının yerini tespit etmektedir.

Yaşam alanlarımızda iskelet görevi gören tesisat sistemleri aynı zamanda binanın korunması ve sağlıklı yaşam alanlarının oluşturulabilmesi için de önemlidir. Su kaçağının kirli olması kötü koku oluşturacağından sizi zor duruma sokabilir. Bununla birlikte sızan suyun temiz olması koku sorunu oluşturmasa da büyük zararlar verebilir. Tesisat sistemlerindeki arızalar zamanla binanın çürümesine ve çökmesine neden olduğundan üzerinde durulması gerekir. Uzun vadeli su kaçakları çevrenize de zarar vermekle kalmaz deprem gibi doğal afet durumlarında büyük bir risk altında kalmanıza neden olur.

taksim su tesisatcisi

Alanında uzman tesisatçılarımızın desteği ile bütün bu risklerden çok bir şekilde korunabilirsiniz. Hızlı ve pratik yöntemlerle günümüzün teknoloji imkanlarından faydalanarak çağa uygun hizmet sunmak konusunda hassas davranmaktayız. Firmamız yaşam alanlarınızda herhangi bir tahribat oluşturmadan en kısa sürede su kaçağı probleminizi çözmektedir.

Su kaçağının yeri cihazlar yardımıyla tespit edildikten sonra su kaçağı olan bölge kırılarak tamir edilmektedir. Su kaçağının bulunduğu bölgede yapılan analizler doğrultusunda kaçak onarım kimyasalları ile kırma ve dökme işlemi yapmadan da bu işlemleri gerçekleşmekteyiz. Alanında uzman olan ekibimiz sektörde güvenilirliği ve su kaçağı tespiti konusundaki profesyonelliği ile tanınmaktadır.

Taksim Petek Temizliği

Petek temizliği hizmetimizle her gün artan yakıt giderlerinizi azaltmanıza yardımcı oluyoruz. Konforlu ısınma ortamı yaratmakla kalmıyor peteklerinizin kullanım ömrünün artmasını sağlıyoruz. Kullandığımız teknolojik makinalar ve kimyasal ilaçlarla kireçlenme, paslanma, korozyon gibi baş edilmesi zor sorunlarınızı ortadan kaldırıyoruz. Tüm temizlik işlemlerinin ardından özel yöntemlerle yaptığımız durulama işlemi sayesinde kombi filtrelerini de temizleyerek tüm tesisatınızı koruma altına alıyoruz.

Bakımı ve temizliği yapılan tesisatlar daha yüksek performans sağladığından yakıt tüketimini azaltmaktadır. Özel kimyasal ilaçlar ve profesyonel makinelerle radyatör, petek ve diğer tesisat türlerinin temizliğini yaparak tesisat performansının artmasını sağlıyoruz.

 

Tesisat ve kombiler zamanla oluşan çamurlaşma ve tortulardan kaynaklı olarak ısıyı tam olarak vermediklerinden ısı kaybına yol açarlar. Isı kaybının artması da beraberinde yüksek maliyet getirir. Bunun önüne geçmek için kombi ve tesisat borularınızın ihtiyaç duyduğu temizleme işlemlerini yaparak tasarruf sağlamınıza yardımcı oluyoruz.

Taksim petek temizliği ile kombi bakımını yaparak kombinin ömrünü uzatırsınız. Kombi pompasının daha az enerji ile kolayca su pompalaması sağlanır. Petekleriniz kullanmaya başladığınız ilk günkü temizliğine kavuşur. Kalorifer boruları kireç ve kirden arınarak su dolaşımının kolayca yapılması sağlanır. Yapılan petek temizliği sayesinde anlık ısı farklarına hızlıca tepki veren kombiniz daha az enerji tüketerek daha fazla ısı verir. Periyodik olarak iki yılda bir yapılması gereken petek temizliği düşük fatura tutarları ile karşı karşıya kalmanızı sağlar.

Taksim Tıkanıklık Açma

Özel olarak yapılması gereken tıkanıklık açma işlemini firmamız deneyimli ekiplerle gerçekleştiriyor. Tıkanıklıkların sorunsuz bir şekilde giderilmesi ve giderin açılarak kullanıma hazır hale getirilmesi sürecinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürütüyoruz. Uzun yıllara dayanan tecrübemizle bu alanda kapsamlı hizmetler vermeye devam ediyoruz. Her türlü giderdeki tıkanıklık sorununuz için firmamıza başvurarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Tıkanıklık yaşam alanlarımızı olumsuz etkileyen can sıkıcı bir sorundur. Bu sorunun en kısa sürede çözülmemesi halinde yaşadığınız alan sağlığınızı tehdit etmeye başlar. Bu nedenle sorunun hemen çözülmesi gerekir. Firmamız yaşanan gider tıkanıklığı sorunlarını en kısa sürede çözmektedir. Tuvalet, lavabo, mutfak gideri, logar tıkanıklığı, kanalizasyon, pimaş açma işlemleri gibi pek çok farklı hizmetimiz bulunmaktadır.

Firmamızın geniş çalışma adreslerinden yalnızca biri olan Taksim tıkanıklık açma servisimiz günün her saatinde hizmetinizdedir. Uzman personeller ve modern ekipmanlarla tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz. Çözüm odaklı hizmet sunmaya son derece özen gösterdiğimizden sorunların tekrarlanmaması için gerekli tüm tedbirleri de alıyoruz. Yaşam kalitenizi yükseltmek için tıkanıklıklardan kaynaklı kötü kokulara son veriyoruz.

Taksim tıkanıklık açma servisi olarak karşılaştığınız tıkanıklık sorununun ne kadar büyük olduğundan bağımsız olarak hızlı bir şekilde sorununuzu giderme sözü veriyoruz. Firmamız tecrübe ve profesyonelliğin ne denli önemli olduğunun bilincinde olduğundan sorunlara en kısa sürede çözen personellerle çalışmaktadır.