Şişli Petek Temizliği

Şişli Petek Temizliği

Şişli Petek Temizliği Kış mevsimi geldi ve kombiler kış konumuna getirildi, peteklerinizi ilk defa yaktınız ama ısınmadığını veya verimsiz ısı verdiğini gözlemlediniz. Şişli Petek Temizliği Burada yapacağınız ilk şey peteklerin havasını almak düşüncesi olacaktır. Fakat peteklerin düzenli şekilde havasının alınması maalesef temizliği için yeterli olmamaktadır. Bunun için peteklerinizi profesyonel şekilde temizletmeniz gerekmektedir, Şişli Sıhhi Tesisat sizin için en doğru adres olacaktır. Petek temizleme servisimizi, kalorifer peteklerinizi sökmeden ve evinizi kirletmeden, eşyalarınıza zarar vermeden son model teknoloji makinelerimiz ve kaliteli kimyasallar kullanarak yapmaktayız. Petek temizleme hizmetimiz ile kalorifer tesisatında paslanma, kireçlenme ve ısınma gibi sorunlarınıza da çözüm bulmaktayız.

Şişli Petek Temizleme

Şişli Petek Temizleme Profesyonel temizleme ekibimizle, en kaliteli hizmeti verebilmek için çalışıyoruz. Şişli’de ikamet ediyorsanız petek temizleme konusunda bize ulaşabilirsiniz. Şişli’de yaklaşık 10 yılı aşkın süredir sıhhi tesisat, ısıtma soğutma sistemleri ve tadilat işleri alanlarında hizmet vermekteyiz. Komple bina tesisatı kurulumlarının yanı sıra ev ve iş yerlerinin acil ve sürekli tamir işlerini de yapmaktayız.

Sisli Petek Temizligi

Şişli Petek Temizleme Tecrübeli tamirci kadromuzla evinizdeki ve iş yerinizdeki arızayı doğru tespit edip size en uygun fiyattan en hızlı tadilat işlemini yapıyoruz.

Peteklerinizi Neden Temizletmelisiniz?

Kalorifer petekleriniz temizlendiği zaman daha verimli ısı sağlayacaktır.
Petekleriniz ortamın bütün tozunu çektiği ve ulaşılamayacak yerlerde olduğu için bakteri/toz/mikrop oluşabilmektedir. Bunun önüne geçmek için peteklerinizin iç dış temizliğini yaptırmalısınız.
Petekleriniz temiz oldukça, kombinizi daha düşük ısıda çalıştıracağınız için tasarruf sağlarsınız ve faturanız daha az
Peteklerinizi Temizlettirmezseniz Ne Olur?

Petek temizletme işlemi yaptırılmaması durumunda, ilk takıldığı günden itibaren temizletilmez ise peteklerin içerisinde biriken pislikler, tortular vb. tesisatın bozulmasına ve ısınma sorunlarına neden olmaktadır.
Düzenli şekilde, (her kış mevsiminde) temizletme işlemi yapılmaması durumunda petekler verimli şekilde ısınamayacak ve bu durum hem faturanın yüksek meblağda gelmesine hem de bir takım arızalara neden olacaktır.
Kombinizi en yüksek ayarda çalıştırsanız bile, istediğiniz ısıya ulaşamayacaktır, hem cebinize zarar verecek hem de evinizin ısınmasını engelleyecektir.
Petek Temizleme İşleminde Profesyonel Hizmet Vermekteyiz

Petek temizletme işlemi yapılmaması durumunda karşılaşılacak sorunlara değindik. Peteklerinizde ve kombi tesisatınızda bu sorunlar ile karşılaşmamak için profesyonel bir petek temizleme hizmetine başvurmalısınız. Şişli Sıhhi Tesisat firmamız, size bu hizmet için uygun bir adres olacaktır. Bugüne kadar Şişli ve çevresinde kaliteli ve profesyonel tesisat hizmetleri vermeyi sürdürmekteyiz. Eğer profesyonel bir temizlik hizmeti almak istiyorsanız, firmamız ile iletişime geçerek tesisat yıkama hizmetimiz hakkında bilgi alabilir ve tesisatlarınız da olası sorunları yaşamadan, uygun fiyatlarımız ile gönül rahatlığıyla petek temizliğinizi yaptırıp kışa hazırlıklı olabilirsiniz.

Radyatörün en iyi şekilde çalışabilmesi için düzenli şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Sadece dışarıdan toz almak radyatör temizliği için yeterli olmamaktadır. Şişli Sıhhi Tesisatı firması olarak isteğinize göre ilaçlı veya ilaçsız olarak radyatörlerinizi temizlemekteyiz. Petek temizliği yapılması maddi anlamda bütçenize ciddi oranda fayda sağlar. Peteklerin temizleme işlemi yapıldıktan sonra, peteklere su akışı sağlandıkça kombi daha verimli ve ekonomik bir şekilde çalışmaya başlayacaktır.

*Petek temizleme işlemi yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir.