Feriköy su tesisatçısı

Osmanbey Su tesisatçısı

Osmanbey su kaçağı tespiti yapan ekibimiz tesisat aracılığı ile erişebildiğimiz yaşam kaynağımız suyun herhangi bir şekilde sızması durumunda sorunlarınızı ivedilikle çözer. Su kaçağı tespiti yapmak tecrübe ve ustalık gerektiren bir iştir. Su tesisatınızda yaşadığınız herhangi bir su kaçağı sorununda firmamız size hizmet vermek için her zaman hazırdır.

Su kaçağı yaşam alanları için ciddi bir sorundur. İşini en iyi şekilde yapan profesyonel ekibimiz tüm su kaçağı problemlerini kusursuz bir şekilde tespit ederek onarır. Dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz firmamız müşteri memnuniyetini ön koşul olarak kabul eder. Bu nedenle en hızlı şekilde su kaçağı sorunlarınızı gidermek konusunda hassasiyetimiz bulunmaktadır.

Osmanbey su tesisatcisi

Osmanbey Su tesisatçısı

Herhangi bir hasar oluşturmadan çalışma yürüten alanında uzman ve deneyimli kişilerle çalışmaktayız. Su kaçaklarını son teknoloji cihazlar kullanarak tespit ediyoruz. Kullandığımız kamera sistemi tesisat içlerinde oluşan sıkıntıların görüntülenmesine olanak tanır. Bu sayede su kaçağının olduğu bölge tespit edilebildiğinden yalnızca o noktada çalışma yapabiliyoruz.

Osmanbey su kaçağı tespiti hizmetimizden yararlanarak konforunuzu bozan su kaçaklarının hemen tespit edilerek çözülmesini sağlayabilirsiniz. Sızan suyun döşeme ve duvarlar gibi yapının önemli kısımlarına zarar vermemesi için ne kadar çabuk karar verirseniz o kadar avantajlı olursunuz. Çünkü su kaçağının binanın diğer yerlerine zarar vermesi halinde bazen su kaçağını tespit edip onarmak yeterli olmayabilir. Dolayısıyla bu durumu ne kadar ciddiye alırsanız sorunu o kadar rahat çözersiniz.

Osmanbey Petek Temizliği

Firmamız Yeni Çamlıca ve çevre mahallelerde profesyonel petek temizliği hizmeti de vermektedir. Kalorifer sisteminde kullandığınız sudan kaynaklı zaman zaman sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Suyun kullanım senesine bağlı olarak nitelikleri değişmektedir. Suyun sıcaklığı ve oksijene bağlı ısıtma sistemi içerisinde tortu, balçık, kireç ve çamurlaşmalar oluşabilmektedir. Çamurlaşma özellikle yerden ısıtma sistemine sahip yapılarda sıklıkla ortaya çıkan bir durumdur.

Isıtma sistemlerinde ortaya çıkan bu tarz olumsuzlukların sonucunda ısı sirkülasyonu sağlanamayacağından pek çok sorun ortaya çıkmaktadır. Bu şekilde ortaya çıkan madde oluşumları ısınma sorunlarına yol açtığından bütçenize de zarar verir. Tam da bu noktada Osmanbey petek temizliği servisindeki uzman ekibimiz sorunlarınızı teknolojik yöntemlerle çözerler.

 

Petek temizliği işleminde ısının peteğin her yerinde aynı verimle dağılmadığı gözlemleniyorsa bunun nedeni genellikle alt kısımlarda oluşan tortulardır. Bu tortular yüzünden bazı peteklerde hiç bir şekilde ısınma olmaz. Yerden ısıtma sistemlerinin kullanıldığı durumlarda ise çamurlaşma ve tortulaşmaya bağlı tıkanmalar ısınma sorunlarına neden olabilir.

Petek ve tesisatta oluşan kirlilik kombiye taşındığında ise pompa ve eşanjörlerde de sorunlar yaşanır. Kireç ve tıkanmalar istenilen sıcaklıkta suyun üretilememesine neden olur. Kir ve tortular kombinin kısa sürede yüksek sıcaklığa ulaşıp ardından kendini kapatarak sirkülasyonu durdurmasına yol açar. Osmanbey petek temizliği yapan ekibimiz tüm bu sorunlarınızı en kısa sürede titizlikle ortadan kaldırır.

Osmanbey Tıkanıklık Açma

Sadece bir telefon numarası ile kolayca ulaşabileceğiniz firmamız giderlerinizde oluşan tüm tıkanıklık sorunlarını kısa sürede çözmektedir. Mutfak gideri, lavabo ve tuvalet gibi sık sık tıkanan giderleri modern ve pratik yöntemlerle en kısa sürede ortadan kaldırıyoruz. Profesyonel ekibimiz büyüyen tıkanıklık sorunlarınızı çözüme kavuşturarak sizi tıkanıklıklardan kaynaklı karşılaşacağınız tüm sorunlardan kurtarıyor. Kalıcı çözümler üretmeye önem veren ekiplerimiz uzun vadeli planlamalar yaparak tıkanıklık açma hizmeti vermektedir.

Günlük hayatınızda karşılaşabileceğiniz lavabo tıkanıklığı açma konusunda ekiplerimiz teknolojik aletlerle çözümler üretmektedir. Osmanbey tıkanıklık açma servisimiz her zaman kaliteli ve güvenilir hizmeti ilke edinerek çalışmalar yürütmektedir. Lavabo tıkanıklığı ile başınız derde girdiyse yapmanız gereken tek şey firmamıza ulaşmak, adresinizi vermek ve sorunu bildirmektir.

 

Firmamızın tıkanıklık açma hizmetlerinden biri de mutfak gideri tıkanıklığı açma hizmetidir. Çeşitli nedenlerle zaman zaman tıkanan mutfak giderlerinizin açılarak yeniden kullanılabilir hale getirilmesi için ekibimiz özenle çalışmaktadır. Kötü kokular ve bakterilerden dolayı meydana gelebilecek sağlık sorunlarını dikkate alarak sorunu vakit kaybetmeden çözmeye dikkat ediyoruz.

Osmanbey tıkanıklık açma servisimiz en çok talep edilen hizmetlerden biri olan kırmadan gider açma hizmetini sizlere sunmaktadır. Tıkanıklık açma işlemlerinde gerekmedikçe kırma ve delme işlemi yapmıyoruz. Mümkün mertebede teknolojik ekipmanlardan destek alarak herhangi bir hasar oluşturmadan hizmet vermekteyiz.