Nişantaşı Su Tesisatçısı

Nişantaşı su kaçağı tespiti yapan firmamız yılların verdiği tecrübeye dayanarak yeni teknolojilerle noktasal su kaçağı tespiti yapmaya devam ediyor. Farklı bölgelerdeki şubelerimiz aracılığıyla en kapsamlı cihazları kullanarak tesisat sorunlarınızı gideriyoruz. Pek çok farklı mahallede verdiğimiz hizmetleri en kısa sürede tamamlayarak karşılaştığınız su kaçağı problemlerini ortadan kaldırıyoruz.

nisantasi su tesisatcisi

nişantaşı su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti için kullandığımız akustik dinleme cihazlarımız temiz su kaçaklarını hemen tespit etmemize yardımcı oluyor. Servis personelimizin uzun eğitimler sonucunda kullanma yetkinliği kazandığı bu cihazlar noktasal su kaçağı tespitleri için oldukça önemlidir. Bununla birlikte kanal ve boru görüntüleme için kullandığımız kameralarla atık su borularını görüntüleyebiliyoruz. Bu cihazlarla borulardaki tüm sorunları tespit edebiliyor hem su kaçağı hem de tıkanıklık sorularını giderebiliyoruz.

 

Termal kameraları ise kalorifer tesisatı su tesisatı gibi sıcak suyun geçtiği yerlerdeki su kaçağı tespitinde kullanıyoruz. Termal kameraları yalnızca gerekli durumlarda kullanıyoruz ve ardından akustik dinleme cihazı ile tekrar kontrolden geçiriyoruz.

Su kaçağı tespitini gerçekleştirdikten sonra tesisat sisteminde zaman zaman farklı tadilat çalışmaları yapabilmekteyiz. Temiz su borusunda su kaçağının tespit edilmesi halinde belirlenen noktada çalışma yapılacak kadar alan açıyoruz. Bu bölgede gerekli çalışmalar yapıldıktan sonra açılan bölge kapatılarak eski haline getiriliyor. Öyle ki burada bir tesisat çalışması yapıldığı hiçbir şekilde anlaşılmıyor. Nişantaşı su kaçağı tespiti alanında uzman kişiler tarafından profesyonel olarak yapılmaktadır.

Nişantaşı Petek Temizliği

Su kaçağı tespitinde olduğu gibi petek temizliğinde de öncü olan firmamız ileri teknoloji ekipmanlarla kalıcı çözümler üretmektedir. Peteklerinizde bölgesel ısınma anlamında sorun yaşıyorsanız bu muhtemelen peteklerinizin temizlenme vaktinin geldiğini haber veriyordur. Firmamız bu noktada ihtiyacınız olan temizlik işlemlerini sorunsuz olarak gerçekleştirmektedir.

Nişantaşı petek temizliği için firmamıza güvenin ve tesisatınızı profesyonel ustalarımıza teslim edin. Profesyonel bir usta ve ekibe ulaştığınızda aslında sorunun yarısını çoktan çözmüş oluyorsunuz. Firmamız tarafından evinize veya iş yerinize gönderilen ekibimiz yaşam alanlarınızı kirletmeden titizlikle çalışır. Petek temizliği bittikten sonra %30’un üzerinde ısı tasarrufu yaptığınızı göreceksiniz. Bu da yaklaşık %20 fatura tasarrufu anlamına geliyor.

 

Nişantaşı petek temizliği için ilk adım kalorifer peteğinin sökülmesidir. Ardından peteği temizlemek için kullanacağımız makine tesisata bağlanır ve tesisattaki kirli su boşaltılır. Bu işlem tamamlandıktan sonra yeni su doldurulur, kimyasal temizleme ilacı eklenir ve sistem tekrar çalıştırılır. Yaklaşık 1,5 saat bu işlemden sonra kirli su tekrar boşaltılır. Yeni su ilave edildikten sonra tüm peteklerin havası alınarak sistem çalıştırılır.

Petek temizliğini neden yapmanız gerekiyor diye merak ediyor olabilirsiniz. Aslında petek temizliği yapmak bir çeşit zorunluluk gibi düşünülebilir. Çünkü petek temizleme işlemi yapılmadığı taktirde tesisat borularının ve peteklerin içinde oluşan tortulanmalar ve kirler ısı kaybına yol açar. Fatura tutarınız yüksek olduğu halde yeterince ısınmamaksa canınızı sıkacaktır.

Nişantaşı Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma hizmeti de veren firmamız ev ve iş yerinizde meydana gelen tıkanıklık sorunlarını gidermek üzere hizmet vermektedir. Hiç beklenmedik anlarda ortaya çıkan tıkanıklık sorunu herkesin başına gelebilecek ortak sorunlardandır. Yaşam alanlarını kullanılamaz hale getiren tıkanıklıklar yaşam kalitenizin de düşmesine neden olur. Dolayısıyla bu sorunun otaya çıktığı gün çözülmesi gerekir.

Nişantaşı tıkanıklık açma hizmeti veren firmamız yaşadığınız tıkanıklık sorunlarını aynı gün çözerek sorun yaşamanızın önüne geçmektedir. Alanında uzman personellerle çalışma yürüten servisimiz ihtiyaca göre kimyasal ilaç uygulaması veya tesisatı sökerek tıkanıklık sorununu gidermektedir. Ekibimiz gerekmedikçe asla tesisatınızı sökmemektedir. Müşterilerimiz temiz yaşam alanlarında hayatını sürdürmeyi hak ettiğini düşünüyoruz ve ekstra tadilatlara girmeyerek herhangi bir şekilde kirlilik oluşturmamaya dikkat ediyoruz.

 

Mutfak giderinde sebze ve meyve kabukları, çay gibi çöpe atılması gereken malzemelerin eviyeye atılmasından kaynaklı olarak ortaya çıkmaktadır. Tuvaletlerde ise saç kılı ve peçete gibi şeylerin atılmasından dolayı bu sorun ortaya çıkmaktadır.

Firmamız lavabo tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, mutfak gideri açma gibi tıkanıklık sorunuyla karşılaşabileceğiniz her konuda hizmet vermektedir. Sunduğumuz farklı tıkanıklık açma hizmet türleri arasında sizin sorununuzla ilgili olan bölüm için hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Çok sayıda personelle hizmet veren firmamız sizi hiçbir konuda mağdur etmez ve en kısa sürede verdiğiniz adrese ulaşır.