Feriköy su tesisatçısı

Mecidiyeköy Su Tesisatçısı

Mecidiyeköy su kaçağı tespiti servisimiz alanında uzman ekibimizle ev ve iş yerlerinizdeki su kaçağı tespitlerini noktasal olarak gerçekleştirir. Su sızıntısının tam olarak hangi bölgede olduğunu milimetrik olarak belirler ve gerekli tadilat işlemlerini gerçekleştirir. Değişen teknolojilere ayak uyduran firmamız zaman ve ekonomi konusunda ileri seviye tasarruf sağlayarak onarım işlerini kolayca gerçekleştirmektedir.

Geleneksel yöntemlerle su kaçağı tespiti yapmak hem çok uzun zaman aldığından hem de maliyetli olduğundan bu yöntemler artık tarihe karıştı. Bugünkü teknolojilerle gereksiz yere tesisatın geçtiği tüm yerleri kırmadan sorununuzu çözüyoruz. Hem vakitten hem de nakitten kazanç sağlamanız için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz.

mecidiyekoy su tesisatcisi

mecidiyeköy su tesisatçısı

Yapılarda su kaçağının yer tespiti için akustik dinleme cihazları kullanıyoruz. Teknoloji harikası bu ekipmanlar su sızıntı noktasını bulmamıza yardımcı oluyor. Mecidiyeköy su kaçağı tespiti yapan ekibimiz tüm cihazların doğru ve faydalı şekilde kullanılabilmesi için gerekli eğitimlerden geçmektedirler. Su kaçağı tespitini tamamlayan ekibimiz bir daha aynı sorunla karşılaşmamanız için onarım ve kapatma işlemlerini özenle gerçekleştirirler.

Evinizin veya iş yerinizin duvar ve döşemeleri su sızıntısından dolayı nem kapmış olabilir. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldıysanız yapmanız gereken su kaçağı tespiti ekibimizi çağırarak sorunu giderdikten sonra birkaç gün su alan yerleri havalandırmak olmalıdır. %100 profesyonel olarak verdiğimiz su kaçağı tespiti ve onarımı hizmetimizden yararlanmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Mecidiyeköy Petek Temizliği

Petek temizleme işlemini de ustalıkla gerçekleştiren firmamız tamamen yeni nesil ekipmanlar ve yöntemler kullanmaktadır. Bu sayede peteklerinizin içi en ince detayına kadar hızlı bir şekilde temizlenirken eviniz de kirlenmemiş oluyor. Petek temizliği işlemini gerçekleştiren Mecidiyeköy petek temizliği ekibimiz peteklere kadar giden tüm tesisat borularını incelikle temizliyor. Bu süreçte her zaman özel temizleme cihazları ve metallere zarar vermeyen ilaçlar kullanıyoruz.

Petek temizliği hizmetini belirli periyotlarla almanız gerektiğini biliyorsunuz. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz her an petek ve tesisat temizliğinizi yapmaya hazırdır. İstediğiniz her zaman diliminde peteklerinizin temizliğini yapan bir firma olarak herhangi bir problemle karşılaşmamanız için her zaman tecrübeli personellerle çalışmaya özen gösteriyoruz.

 

6 ayda bir yapılması gereken petek temizliği kolay bir iş olmadığından evde kendi başınıza yapamazsınız. Evinizin içinde kirlenme ve dağılma olmadan petek temizliği işlemini gerçekleştirmek için profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz. Kişisel sağlığınız ve ürünlerinizin performansının düşmemesi için bu işlemleri mutlaka yaptırın. Sadece 1 veya 1,5 saat süren temizleme işleminden sonra peteklerinizin performansı ilk hali ile aynı seviyeye gelir.

Hissedilebilir enerji tasarrufu sağlamak için Mecidiyeköy petek temizliği hizmetimizle her zaman yanınızdayız. Özellikle kış aylarında önem kazanan petek temizliğini aksatmamaya özen gösterin. Unutmayın ki yapmanız gereken yalnızca bize ulaşmak. Geri kalan tüm detayları bir sizin yerinize titizlikler yerine getiriyoruz.

Mecidiyeköy Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma hizmetlerinde kalitesi ile adından söz ettiren firmamız giderlerde oluşan her türlü tıkanıklık sorunlarının profesyonel olarak giderilmesini sağlamaktadır. Firmamız, tıkanıklığın oluştuğu bölgeyi tesisatı sökmeden gidermektedir. Ekibimiz tıkanıklığa neden olan maddeleri tespit ettikten sonra maddeyi eritme yöntemi ile tıkanıklık sorununu çözmektedir. Bu şekilde çözülemeyen tıkanıklık sorunları ise farklı ekipmanlardan destek alınarak giderilmektedir.

Mecidiyeköy tıkanıklık açma servisimiz son teknoloji kameralı cihazlarla çalışmaktadır. Tıkanıklığa neden olan maddelerin tespiti kameralı cihazlar sayesinde tesisatı sökmeye gerek kalmadan tespit edilmektedir. Tıkanıklık nedeni tespit edildikten sonra tıkanıklık açılmakta ve aynı sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınmaktadır. Üretilen kalıcı çözümler sık sık tıkanıklık sorunu ile karşılaşmamanızı sağlamaktadır.

 

Yoğun olarak talep edilen tıkanıklık açma hizmetlerimizden özellikle lavabo tıkanıklığı açma hizmetlerimiz çok rağbet görmektedir. Lavabo tıkanıklıklarına neden olan maddeler çoğunlukla deterjan kalıntısı birikintileri, toprak ve kum gibi maddelerdir. Bu maddelerin temizlenmesi ise ciddi çaba gerektirir. Buna rağmen alanında uzman olan ekibimiz zorlanmadan kısa sürede bu sorunu çözmeyi başarmaktadır.

En çok tercih edilen Mecidiyeköy tıkanıklık açma hizmetlerimizden biri de tuvalet tıkanıklığı açmadır. Yabancı cisimlerin yol açtığı tuvalet tıkanıklığı profesyonel ekibimiz tarafından kalıcı olarak çözülmektedir. Mutfak gideri tıkanıklığı konusunda da kalitesi ile müşteri memnuniyetini kazanmayı başaran firmamız günün her saatinde hizmet vermektedir.