Küplüce Petek Temizleme

Küplüce Kombi Temizliğinde Son Sistem Makine Kullanıyoruz Kimyasal Katkı Kullanmıyoruz
Kombi Isıtma Grubu Petek Petek ve Radyatör Temizleme; Küplüce adresinize alanında uzman ustarımızla hizmet vermektedir.

Küplüce Petek Temizleme  İŞLEMİ NASIL YAPMAKTAYIZ
Hava Su Basınç Darpeli Yıkama Makinesi İle Kombi veya Petekten Bir Noktadan Bağlanıp Tüm Evdeki Peteklere Bir Noktadan temizleme işlemi yapılır.

zeytinburnu petek temizleme

Küplüce Petek Temizleme

Küplüce Petek Temizliği doğalgaza ödediğimiz faturanın hakkını almak, yeterince ısınmak hepimizin hakkı.

Tasarruf ederek ısınmalıyım diyorsanız kalorifer, kombi ve peteklerinizin bakımını, onarımını düzenli olarak yaptırmalı, kireç, sutaşı tıkanıklıklarını temizleme kimyasalıyla uzman kişiler tarafından açılmalıdır. Hem peteklerinizi hem de kombinizin eşanjörü ve tesisat borularına kadar temizliğini tecrübeli ekiplerimiz ile yapmaktayız. Küplüce Petek Temizliği kalorifer tesisatınız eski, demir boru tipi ise petek temiziği yaptırırken,

Küplüce Petek Temizliğini yapacak firmanın kullandığı ilacı iyi seçmesi büyük önem taşımaktadır. Yüksek gelen doğalgaz faturalarına rağmen ısınamadığınızı hissediyorsanız, soğuk kış günlerinin vazgeçilmezi olan kombi ve kaloriferin yeterince ısı vermesini istiyorsanız Küplüce Petek Temizliğini ihmal etmemeniz gerekmektedir. Petekleriniz zamanla kireçlenmeye, içlerinde tortular biriktirmeye başlar bu da tıkanıklıklara, zamanla ısı vermemeye yol açar

Küplüce Petek Temizliği işlevini tam olarak yerine getiremeyen peteklerin ısınması için kombi ayarınızı yükseltirsiniz. Bu da faturalarınızın kabarık gelmesine neden olur. Sağlığınız ve bütçeniz ihmale gelmez diyoruz önlem olarak belli periyotlarla bakımı ihmal etmemenizi ısrarla tavsiye ediyoruz. Küplüce Petek Temizliği kullanılan ilaç iyi seçilmediği takdirde kalorifer tesisatı eski olduğundan dolayı, ilaçtaki asidik oran iyi ayarlanmaz ise ve ilaç kaliteli değilse boruları delebilir. Küplüce Petek Temizliği Sistem zaten çürümeye yüz tuttuğundan zayıf düşmüştür. Küplüce Petek Temizliği denince aklımıza ne gelmektedir? Kimimizin aklına sadece peteklerin temizliği kimimizin aklına ise petekler temizlenince kombinin temizliğinin de yapıldığı gelmektedir. Şunu belirtmek gerek

Küplüce Petek Temizliği ayrı bir işlemdir, kombi bakımı ayrı bir işlemdir.

>

Küplüce Petek Temizliği işlemi, kalorifer tesisatındaki boruların ve peteklerin kapsamlı bir temizlik sürecinden geçirilmesini sağlar. Ancak, bu işlem sadece petek temizliği ile sınırlı değildir. Aynı zamanda kombi bakımını da içerir. Kombi bakımı, kombinin iç kısmının detaylı bir şekilde temizlenmesini, fanın, brülörün ve filtre gibi bileşenlerin ayrı ayrı temizlik işlemlerini içerir.

Unutulmamalıdır ki, kombi filtresinin temizliği, tek başına kombi bakımının yapıldığı anlamına gelmez. Bu ayrı ayrı iki önemli işlemdir ve müşterilerimizin bu detayları bilmeleri, alacakları hizmetin niteliği konusunda daha bilinçli olmalarını sağlar. Küplüce Tesisat olarak, işimizi tam anlamıyla yerine getirerek, hak ettiğimiz ücret dışında ek taleplerde bulunmamaya özen gösteriyoruz.

Bireyler genellikle Küplüce Petek Temizliği ihtiyacını, ısınma sorunlarıyla karşılaştıklarında hissederler. Petek temizliği fiyatları konusunda ise KOMBI KALORIFER TESISAT PETEK temizliği, genellikle yılda bir kez periyodik olarak yapılmalıdır. Yaptığımız petek temizliği işlemleri, %30’a varan tasarruflar sağlamıştır. Bu, sistemin maksimum verimde çalışmasını sağlar, tesisatın ve kombinin ekonomik ömrünü uzatır ve yüksek performansta çalışmasını garanti eder.

Kalorifer tesisat temizliği ile ısınma sorunu yaşayan birçok kişi için çözüm sunmuş olsak da, bu durumda kombinin yüksek derecede çalışması yeterli olmaz ve beklenen ısınma seviyesine ulaşılamaz. Bu nedenle periyodik olarak bakım yapıldığında, tasarruf sağlanır ve kalorifer tesisatının sağlıklı bir şekilde çalışması sağlanır.

 

Küplüce Petek Temizleme

Periyodik bakım yapılmadığı Aslında bu tür temizliğin ana konusu kalorifer tesisatı temizliğidir. Çünkü asıl kirlilik peteklerde değil tesisatlarda olur. Çamur, kireç, çeper genellikle plastik borularda olur. Bakır boru sistemleri kesinlikle temizlik gerektirmez. Çünkü bakır boru pislenmez. Bu zamana kadar temizlediğimiz hiç bir bakır borudan pislik gelmemiştir. Peteklerde koruma için gerekli yağ var, bu yağ yapılan çalışma ile birlikte kesinlikle petekten çıkmaz ve sistemde kalır. Bunun dışındaki yanlış bilgiler sizlerin kafasını karıştırmasın. Burada tecrübelerimize dayanarak en doğru işlemi gerçekleştirmekteyiz. Takdirde sudaki kireç ve korozyon sebebi ile çamurlaşmış tabaka peteğin kanallarını tıkayacak ve yüzeye yapışacağından kombiden gelen ısı kayba uğrayarak sıcaklığı iletebilecektir. Bu durumda kombinin yüksek derecede çalışması yeterli olmayacak, beklediğiniz ısınmayı sağlayamayacaksınız. Gereksiz ısı kayıplarını önlemek ödediğiniz faturanın karşılığında gerçek ısınma sağlayabilmek için radyatör temizliğinde kombi bakımında geç kalmayın.