Beylerbeyi tuvalet açma

Kandilli Tıkanıklık Açma  TUVALET TIKANIKLIĞI AÇMA

Tuvalet tıkanıklığı genellikle atılan katı maddelerden kaynaklanır. Çocuk bezi, mendil, yabancı cisim düşürme gibi etkenler suyunda etkisi ile gider borusunun el ile ulaşılamayan bölgelerine kadar ulaşır ve ciddi bir tıkanıklığa sebep verir.

Biriken atık su ev veya işyerinde rahatsız edici pis bir koku yaymaya başlar ve aynı zamanda bakteri yuvası haline gelerek sağlığımızı ciddi derecede etkiler. Vaki kaybedilmeden çözülmesi gereken tıkanıklık sorunudur.

Tuvalet tıkanıklıklarında öncelikle tıkanıklığın olduğu bölgenin tespit edilmesi gereklidir. Bu tespitinde kırmadan ve dökmeden yapılması mümkündür. Kullanmış olduğumuz robot görüntüleme cihazları insan elinin ulaşamayacağı bölgelere kadar ilerler ve tıkanıklığı tespit eder.

Tespit edilen bölge son teknoloji tıkanıklık açma cihazı kullanılarak çözüme kavuşır.

Ekip Tesisat İstanbul Su Tesisat ekibi olarak uzman ekibimiz ve son teknoloji cihazlarımız ile 7 gün / 24 saat kandilli’nın her bölgesine ilave bir fark almadan servis veriyoruz.

Beylerbeyi tuvalet açma

Mutfak Lavabosu Tıkandı, Nasıl Açılır ?

Mutfak lavabosu evde en sık kullanılan yerdir. Ve kullanılan ortam gereği de sürekli atık malzeme ve yemek yağları lavaboya dökülmektedir. Lavaboya dökülen bu yağ ve yemek atıkları gider borusun da tıkanmaya sebep olmaktadır. Mutfak yemek ve yağ atıkları son derece yapışkan ve katılaşan maddelerdir. Özellikle tencere ve tavalardan dökülen yağ atıkları sıcak şekilde dökülmektedir. Sıcak olarak dökülen bu yağ pis su borusun da ilerleme esnasında soğuyarak katılaşmakta ve akışkanlığını kaybetmektedir. Bu sebeple de tıkanmaya yol açmaktadır.

Mesela balık kızartması yaptığınız bir tava yağı lavaboya döküp musluğu açtınız ve lavabodan akıp gittiğini düşündünüz. Ancak durum maalesef böyle değil. Dökmüş Olduğunuz yağ bir kaç metre su borusundan gittikten sonra soğumaya başlayarak akışkanlığını yitirir ve tesisat borularına yapışmaya başlar. İşte bu Mutfak tesisatının tıkanmasın da ki en  büyük etkendir.

Makine ile Kırmadan Lavabo Mutfak Açma Servisi

Kandilli Makine ile lavabo tıkanıklığı açma servisi olarak günün her saati bize ulaşabilirsiniz lavabo giderlerini açarken kırmıyoruz, kanal boru temizleme Makinesi kullanıyoruz, bu sayede kırmadan hasarsız şekilde sorunu çözüyoruz. Mutfak giderlerin de oluşan tıkanma ve pis koku sebebi ile yemek yapmaktan zevk alamıyor iseniz bizi mutlaka arayın.

Mutfak lavabo giderinden aniden su taşması ve mutfak lavabosunun su ile dolması gibi sorunlarda gider borusunu açmak için hiç bir yeri kırmadan bizi arayın. Mutfak lavabo borusunda oluşan tıkanıklıkları özel robot makineler ile tecrübeli ustalarımız kolayca açabilmektedir.

Tuvalet ve Klozet Tıkanmaların da Makine İle Çözüm Kandilli Su Tesisat

Tuvalet Tıkandı Acil Yardım. Mutfak Çok Kötü Kokuyor, Tuvaletim Kötü kokuyor, Banyo süzgeci gideri akmıyor.

Kandilli’da her türlü klozet yada normal alaturka tuvalet tıkanmalarında çözüm Kandilli Makine ile Tuvalet Açma servisi, Tuvalet tıkanmalarında, Mutfak Tıkanmaların da yapıya zarar vermeden Makine ile sizi bu dertten kurtarıyoruz.

Kırmadan Tıkanıklık Tespiti

Görünmeyen veya el yardımı ile ulaşamayacağınız gider borularında oluşan tıkanıklıklar için kırmaya dökmeye son. Kameralı görüntüleme yapan robot cihazlar ile tıkalı bölgeler kolay bir biçimde tespit ediliyor.

Cihazla yapılan bu tespit sistemleri sayesinde ciddi bir masraftan ve zamandan kurtulursunuz. Hızlıca tespit edilen tıkanıklık bölgeleri yine ufak bir tadilat ile giderilir. Bu sayede evinizde veya işyerinizde kırma dökme gibi uzun sürecek çalışmalar yaşanmaz.

Robot Görüntüleme Cihazları

Kameralı Robot görüntüleme cihazları duvar içinden giden gider tesisatında metrelerce dolaşabilme özelliğine sahiptir. Normal yöntemler ile günlerce tespit edilemeyen tıkanıklıklar bu cihazlar sayesinde 1-2 saat içerisinde tespit edilir.

Tıkanıklık çaçmaya çalışırken bilmediğiniz kimsyasallar sağlığınıza ciddi zararlar verbilir. İşi uzmanına bırakın, Ekip Tesisat istanbul Su Tesisat ekibi olarak 7 gün 24 saat servis hizmeti veriyoruz, üstelik ilave fark almadan istanbul’un her bölgesine servis imkanı.

 

Belli başlı basit tıkanıklıklarda bilinen kimyasallar kullanılabilir ama bu kimyasalları kullanmadan önce lütfen kullanım talimatını iyi okuyun. Aksi takdirde ciddi sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Özellikle hassas bünyeye sahip çocuklar bu kimyasallardan daha çok etkilenir.

Yine konunun başında belirttiğimiz gibi bu tip kimyasallar basit tıkanıklıkları açmak için kullanılır, birikmiş, katı hale dönüşmüş veya katı madde atıkları (Çocuk bezi vb.) gider tesisatında kalıcı hale dönüşür, bu gibi durumlarda uzman yardımı almanız gerekiyor.

Banyo, tuvalet, mutfak gibi önemli bölgelerde oluşan tıkanıklıklar sonucu oluşan pis kokuların giderilmesi ancak tıkanıklığın tamamen çözülmesi ile halledilebilir. Geçici olarak kullanacağınız kimyasallar, oda parfümleri veya benzeri koku veren ürünler sorununuza geçici ama yine devam eden bir çözüm üretir. Tıkanıklığın tamamen açılması ile pis kokulardan kurtulabilirsiniz.

Gider tıkanıklığı oluşması durumunda öncelikle vakit kaybetmeden Ekip Tesisat Su Tesisat servisini arayın. Tıkanıklık özellikle banyo veya tuvalet gibi bölgelerde ise servis ekibimiz gelene kadar bu bölgeleri kullanmamaya çalışın.