Ekip tesisat

Üsküdar Kandilli Su tesisatçısı

Su kaçakları, klozet tıkanıklıkları, küvet, lavabo, kombi montajı, petek temizliği, petek montajı gibi hizmetler vermekteyiz. Uzun yıllardır Kandilli su tesisatçı sektörünün içindeyiz ve en iyi hizmeti vermek için elimizden geleni yapacağız. Yılların verdiği tecrübe ile hataları en hızlı şekilde bulup düzeltiyor, kullandığımız teknik araçlarla nokta tespiti yaparak hataları kolayca düzeltiyoruz. Üsküdar Kandilli ilçesinde bulunan profesyonel bir kadroya sahip olan firmamız, kullandığımız teknik robotik makineler yardımıyla klozet, lavabo, küvet, rögar ve kanalizasyon gibi tıkanıklıkları en kısa sürede çözmektedir. Kameralar kanalizasyon hatlarını kontrol edebilir ve arızaları bildirebilir. Kalorifer tesisatınızda su kaçağı veya kombinizde su basıncı düşüklüğü yaşıyorsanız, bu sorunları hiçbir yere zarar vermeden gidermek için kimyasal  ilaçları kullanırız.

Kandilli su kacagi bulma

Kandilli Su kaçağı sizlerin de kâbusunuz olmasın! Evinizi, iş yerinizi bu sızıntıdan iyi mi koruyacağınızı biliyor musunuz? Binalarda en sık rastlanan döşem sorunlarından birisi su sızıntısıdır. Farklı nedenlerle ortaya çıkan bu mesele binaya da hasar verebilmektedir. Ev ve iş yerlerinde yoğun olarak yaşanmış olan bu sızıntılar büyük bütçeli tadilatlara da yol açabilmektedir. Yaşanan kaçağın hasarlarını azaltmanın en mühim koşulu sızıntının erken ayrım edilmesidir. Dolayısıyla davranışlarında ölçülü davranılması önerilmektedir.

Oluşan kaçağın ebatlarına gore bu emareler farklılık göstermektedir. Su kaçağı bulma için en büyük alemet kabaran parke yada karolardır. Bunun yanında üst katta oluşan bir sızıntının en büyük belirtisi sarı renk alan tavandır. Aynı halde kaçağın yaşandığı bölgede kabarmalar da kendisini göstermektedir.

İlk hiyerarşi kaçağın tespiti iken peşinden bu probleminin çözümü gelmelidir. Peki fakat yaşanmış olan bu hasarın en ergonomik hal şekli nedir? Su sızıntı tamiri olarak da malum işlemlerin yapılması için mevzusunda yetkili bir firmaya ulaşılması en kati çözümdür. Ancak bu şirketin yeterliliği mevzusunda güvenli olunması maliyeti yüklü bir hatadan dönülmesinde etkilidir. Su kaçak tespit tutarları da muhtelif şirketler tarafınca değişik ücretlerde yapılmaktadır. Bu fiyatların ortaya çıkmasında ise lokasyon mühim bir faktördür. Konusunda uzman olan personeller ile iş donanması içinde olan Ekip Tesisat ergonomik ve kalıcı bir çözüm sunmaktadır. Kırmadan su kaçağı tamiri yapma mevzusunda deneyimli olması ise bu firmayı mühim bir yere taşımaktadır.

 

Kandilli Petek Temizliği

Petek temizliği etken bir ısınmanın altın anahtarı! Firmamız yardımıyla siz de bu anahtara haiz olabilirsiniz. Petekler iki değişik halde temizlenmektedir. Birinci metot kalorifer arkasının, önünün ve petek aralarının süpürülüp silinmesidir.

kadinlli petek temizligiDiğer metot ise peteklerin iç tesisatının temizlenmesidir. Farklı şirketler tarafınca sunulan hizmet değişken fiyatlara haiz olabilmektedir. Ancak etken ve kaliteli hepimiz hizmet bu çizelgede öteki firmalardan ayrılmaktadır. Petek temizliği ne vakit yapılmalı, bunun bir tarihi var mıdır sorusu cevabını rahatlıkla bulmaktadır. Bunun için mühim olan kullanım ömrü ve biçimidir. Bir peteğin iç tesisatının temizlenmeye gereksinim duyduğunu anlamanın en basit yolu kaloriferlerin ısısını test etmektedir. Peteklerin bir bölümü ısınırken öteki bölümünün soğuk kalması bir tıkanıklık bulunduğunun habercisidir.

Dolayısıyla yapılacak ergonomik bir temizlik bu problemi ortadan kaldırmaktadır. Peteklere uygulanan temizlik maddi açıdan da katkı sağlamaktadır. Etkin bir ısınmayı amaçlayan tatbik ondan sonra daha azca yakıt harcaması hedeflenmektedir. Böylelikle azca yakıtla daha yüksek ısıya haiz olunması beklenmektedir. Petek temizliği bütçe dostu olması ve ev ekonomisine desteğiyle de tercih edilmektedir. İki yılda bir meydana getirilen temizlik ortamı daha sıcak yaparken; tesisatı da güçlendirmektedir. Uzun zaman yapılmayan tatbik, maliyetleri artırırken kombinin hasar almasına da ortam hazırlamaktadır. Konusunda deneyimli personel tarafınca meydana gelen tatbik kısa bir müddette tamamlanmaktadır. Bu sayede fazla vakit kaybetmeden kış için meydana getirilen hazırlık tamamlanmaktadır.

 

Kandilli Tıkanıklık Açma

Kandilli tikaniklik AcmaTıkanıklık açma değişik alanlarda bir ihtimal de en sık gereken işlemlerden birisi olarak öne çıkıyor! Peki sizin bu işleme ihtiyacınız var mı? Kamusal yada hususi alanlarda can bunaltan hasarlardan birisi yaşanmış olan tıkanıklıklardır. Farklı bölgelerde oluşan bu tıkanıklık kendisini fena koku ile belli etmektedir. Çeşitli bölgelerde ayrı nedenlerden oluşan tıkanıklık süratli çözülmesi ihtiyaç duyulan problemlerden birisidir. Dolayısıyla etken vazife üstüne alan firmamız ile yapacağınız iş donanması bu durumdan rahatlıkla kurtulmanızı sağlayacaktır. Tıkanıklık açma işlemi kademeli olarak tamamlanmaktadır. Öncelikle tıkanık bölge keşfedilmeli peşinden ise nedeni incelenmelidir. Ardından duruma en müsait çözüm oluşturularak muamele başlatılmalıdır. Yaşam alanlarında yaşanmış olan tıkanıklık sorunları yaşamı da negatif etkilemektedir.

Kötü kokunun yanı sıra tıkalı olan bölgenin kullanılma kapatılması gerekmektedir. Dolayısıyla işlerin ve düzgüsel yaşam düzeninin aksaması işten değildir. Tuvalet, banyo ve mutfak giderlerinin tıkanması yoğun koku ile kendisini göstermektedir. Özellikle lavabo giderlerinin açılması evimizdeki ergonomik çözümler ile giderilmektedir. Ancak tuvalet, banyo giderlerinde oluşan tıkanıklık için profesyonellerden yardımcı alınmalıdır.

Tıkanıklık açma mevzusunda uzun senelerdir emek harcama sürdüren ekibimiz en kısa müddette problemi çözüme ulaştırmaktadır. Yaşanan tıkanıklığın kişiler üstünde mühim bir tesiri olmaması için emek harcamalar sürdürülmektedir. Böylelikle en süratli halde ömür alanı sorunsuz bir hale getirilmektedir.