Fikirtepe Tıkanıklık Açma

Fikirtepe Tıkanıklık Açma

Fikirtepe’de tıkanıklık açma işlemlerimizi mutfak, banyo giderleri, klozet, tuvaletler, duş, bina giderleri ve tesisat gibi birçok alanda gerçekleştiriyoruz. Ekip Tesisat olarak robot cihazlarla tıkanıklık açma hizmetini sunarak, artık geride kalan fayans, zemin kırarak tıkanıklık açma yöntemlerinden korunabilmenizi sağlıyoruz. İstanbul genelinde tıkanıklık açma hizmetinden geniş bir yelpazede yararlanabilmenizi sağlıyoruz. Konut tesisatınızda veya bina tesisatınızda yer alan tıkanıklıkları aynı titizlikle ortadan kaldırıyoruz.

Fikirtepe Tıkanıklık Açma

Fikirtepe Tıkanıklık Açma

Fikirtepe’de tıkanıklık problemleri direkt olarak dairenizde lavabolarda, klozetlerde, duş giderlerinde ve tesisat borularında oluşabilir. Apartmanın ana hattında veya gider borularında yer alan artıklara bağlı tıkanıklıklar da meydana gelebilir. Ekip Tesisat olarak geniş alanda veya daire bazında boru, gider ve tesisat tıkanıklarına çözüm getiriyoruz. Kameralı cihazlarımızla tespiti tercih ederek Fikirtepe’da tıkanıklık açma işleminde, kırmadan dökmeden çözüm yoluna gidiyoruz.

Fikirtepe’de tuvalet açma işlemlerimizde kameralı cihaz kullanımı gerçekleştirerek, fayanslara zarar vermeden tıkanıklığın sebebini saptıyoruz. İlk olarak, kameralı cihazımızla, tuvalet giderinde mi yoksa borularında mı tıkanıklık problemi olduğunu belirleriz. Ardından ilettiğimiz hatta ilerleyen robot cihazımız tıkanıklığı tespit eder. Bu sürede tıkanıklığa sebep olan cisimler sert ise robot cihazın parçalayıcı başlığı ile bunları imha ederek rögara doğru yollarız.

Fikirtepe’de lavabo tıkanıklığı açma işlemlerimizde yaşam alanlarınızı koruma altına almak amacıyla yine kameralı robot cihazlar ile tıkanıklığı tespit etme ve giderme yöntemlerini uyguluyoruz. İlk olarak lavabo giderinden veya borularında olan tıkanıklığı robot cihazla tespit ederek, tıkanıklığa sebep maddeleri cinslerine göre parçalıyor veya çekerek alıyoruz. Lavaboya dökülen çay posaları, bulaşık yıkarken lavaboya giden yemek artıkları ve yağlar sebebiyle oluşan tıkanıklıkları kısa sürede robot cihazla gideriyoruz. Yanlış eğimli boru döşemesine, hasarlı tesisata bağlı oluşan tıkanıklıkları, tamir ve tesisat değişim desteklerimizle çözüyoruz.

Fikirtepe’de pimaş açma çalışmalarımızla, yemek artığı, yağ, kıl, ekmek artıkları, saçlar sebebiyle tıkanan tüm pimaşları sağlıklı çalışır hale getiriyoruz. Robot cihazlarla pimaş açma hizmetimizden İstanbul genelinde yaşadığınız semt fark etmeksizin yararlanabilirsiniz. Hizmetimiz ardından açılan pimaşı son kez kameralı robot cihazlarımızla kontrol ederek, sağlık su geçişinden emin olduğumuz tesisatları sizlere bırakıyoruz. Bu kapsamda güvenli şartlardan yararlanmanızı sağlıyoruz.

Fikirtepe’de gider açma hizmetimizde lavabo, klozet, tuvalet, duş, bina, daire, mutfak giderleri gibi alanlarda oluşan tüm tıkanıklık problemlerine çözüm getiriyoruz. Tüm gider alanlarında tıkanıklığa sebep olan cisimleri robot cihazlarla parçalayarak su akışına gönderiyoruz. Eğer parçalanamayacak yapıda biriken tuvalet kağıtları gibi atıklar varsa bunları çekerek çıkarıyoruz. Bu işlemi yaparken robot cihazlarımızın yakalayıcı başlıkları devreye girer ve çevrede hasar oluşmaz.

Fikirtepe Klozet tıkanıklığı açma hizmetimizde sadece daireniz için veya binanızdaki genel klozet tıkanıklığı sorunları için çözüler üretiyoruz. Eğer en üst katlardan zemin katlara kadar klozet tıkanıklığı problemi mevcutsa bu bina tesisatına bağlı sorunların habercisi olabilir. Böyle bir durumda ana hattaki tıkanıklığı robot cihazlarımızla ortadan kaldırıyoruz.

Eğer sadece dairenizde klozet tıkanıklığı varsa bunun için kameralı robot cihazla müdahale yaparak, alanı kırmadan tıkanıklığı gideriyoruz. Fikirtepe Mutfak tıkanıklık açma işlemimizde, mutfak gideri ve ya lavabosundaki tıkanıkları robot cihazla gideriyoruz. Lavabo gideri veya tesisat boruları yağ, yemek artığı, deterjan kalıntıları, çay posaları ile tıkanmışsa, cismin türü fark etmeksizin Fikirtepe tıkanıklık açma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.