ErenKöy Tıkanıklık açma

ErenKöy Tıkanıklık açma

Tıkalı Lavabo Açma

Eren Köy Tıkalı lavabo açma işlemini deneyimli ustalarımız sayesinde kırmadan dökmeden temiz işçilik ile yerine getirmekteyiz. Tıkanıklığı gidermek amacı ile kullanmış olduğumuz malzemelerin kalitesi ve ekibimizin başarısı konusundan sizlere %100 garanti vermekteyiz. Gün içerisinde evlerimizde ya da iş yerlerimizde lavabonun tıkanması problemi ile sık sık karşılaşabilmekteyiz.

Erenköy tıkanıklık açma olarak A’dan Z’ye tüm su tesisatı işlerinizi alanında profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ile çözüme ulaştırıyoruz. Yerinde incelemeler yaparak mağduriyet yaşamanızın önüne geçiyoruz. Çünkü su tesisatı sorunları günlük hayatınızı zora sokabilecek şekilde karşınıza çıkabilir. Mesela; tıkalı bir lavabo taşmaya sebep olarak banyo dolaplarınızın çürümesine, kabarmasına yol açabilir ya da akıtan bir sifon su faturanızın normalden daha yüksek gelmesine sebep olabilir. Bizde Erenköy tıkanıklık açma servisi olarak erken ve yerinde müdahale ile tüm bu su tesisatı sorunlarını yaşamanıza engel oluyoruz. Her bütçeye uygun malzeme ile tüm sorunlarınız giderilir. Ev, iş yeri ve ofislerinizde ki musluk tamiri, su akıtan rezervuar, bozuk klozet, arızalı gömme rezervuar, ankastre duş musluğu, pisuvar musluğu, mono blok klozet, grohe gömme rezervuar, grohe banyo bataryası, robotla tıkanıklık açma, cihazla su kaçağı bulma, banyo montajı, hidrofor ve su deposu tamir ve montajı, yangın hattı tamiri, su borularının değişimi ve onarımı, su sayacı tamiri, su vanası değişim ve montajı, sifon tamiri ve montajı, su kolonu değişimi, yağmur oluk onarımı, küresel vana ve çekvalf değişimi ve bunun gibi tüm su tesisatı ve mekanik tesisat işleriniz ile ilgili

Dışarıdan kolay bir işlem gibi görünse de işinde uzman kişilerin halletmeye çalışması sonucu daha büyük sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenler böyle bir sorunla karşılaşıldığı takdirde Ekip Tesisat ustalarından yardım almak daha kolay ve garanti bir çözüm olacaktır.

Bu sorunla karşılaşıldığı zaman ilk olarak aklımıza Tıkalı lavabo açma işlemi nasıl olur? Sorusu gelmektedir. Bu sorunun cevabı ise firmadan firmaya farklılık göstermektedir. Her firma bu işlem için farklı bir yöntem kullanmaktadır. Ekip tesisat olarak lavabo açma işlemini titizlikle ve kaliteli cihazlar kullanarak yürütmekteyiz. Lavabonuzu kırmadan ya da herhangi bir hasar oluşturmadan sorununuzu kısa süre içerisinde hallediyoruz.

ErenKöy Tıkanıklık açma

ErenKöy Tıkanıklık açma

Lavabo Neden Tıkanır?

Tıkalı lavabo açma işleminden önce sorunun nedeni tespit edilmelidir. Lavabonun tıkanmasının çeşitli sebepleri olabilir. Bunlardan en sık karşılaşılanlardan biri lavabo borularının yeni olmamasıdır. Eskiyen borular tıkanıklık sorununu da beraberinde getirecektir. Bir diğer sebep ise kullanıcı hatalarıdır. Lavaboya yemek atıklarının girmesi ya da saç, sakal kılının giderde birikmesi bir süre sonra istenmeyen durumlara yol açabilmektedir.

Çay posalarını lavaboya dökmek de en çok karşılaşılan sebeplerden bir tanesidir. Yağ gibi sıvıların sürekli lavaboya dökülmesi de tıkanmaya yol açabilir. Peçeteler suda erirken biraz zaman aldığı için lavaboya atılması halinde tıkanıklık sorunu ile karşılaşılabilmektedir. Sabun artıklarını lavaboya atmamaya da özen gösterilmelidir.

Tıkanmış lavabonun açılması için kullanılan en basit yöntemlerden birisi karbonattır. Gidere yarım su bardağı karbonat ve yarım su bardağı sirke döktükten sonra 15 dakika beklemelisiniz. Bekledikten sonra yaklaşık 1 litre sıcak suyu lavaboya boşaltın. Eğer basit bir nedenden dolayı tıkanma meydana gelmiş ise bu işlem sorununuzun çözülmesini sağlayacaktır. Sonuç alamazsanız Ekip Tesisat ustalarından yardım alabilirsiniz.

Tıkalı lavabo açma fiyatları sorunun büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. Uzman ekibimiz sorunu tespit ettikten sonra size uygulayacağı işlem ve fiyat hakkında bilgi verecektir. Bizim için her zaman öncelik müşteri memnuniyetidir.

Tıkalı Tuvalet Açma

ErenKöy Tıkanıklık açma

✅Mutfak lavabosu tıkanıkları
✅Tuvalet tıkanıklığı açma
✅Yağmur gideri açma
✅Erenköy Acil tıkanıklık açma servisi
✅pimaş tıkanıklık açma
✅Makine ile Tıkanıklık açma
✅Erenköy  Su Tesisatçısı
✅tıkanıklık açma & Tamiri
✅Hızlı ve çözüm odaklı hizmet
✅Profesyonel cihazlar ile tıkanıklık açma

Evde yaşamak istediğimiz tatsız olaylardan biri olan tuvalet tıkanması başımıza geldiğinde Erenköy tıkalı tuvalet açma işlemi bazen içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Hele tıkanan tuvalet klozet ise sorunun halledilmesi daha da zorlaşabilir. Dışarıdan bakıldığı zaman basit bil işlemmiş gibi görünse de deneyimi olmayan kişiler tarafından yapıldığı takdirde daha büyük sorunlar ortaya çıkabilir.

Daha masraflı hale getirmemek için muhakkak deneyimli bir ustadan yardım alınması gerekir. Bir ustadan yardım almadan sorundan kurtulmanız çok düşük bir ihtimaldir. Ekip Tesisat ustaları, işini titizlikle yerine getirerek sizi bu sorundan kısa süre içerisinde kurtaracaktır. Robotla tıkalı tuvalet açma gibi işlemler tamamen deneyimli işinin ehli kişilerin yapması gereken işlemlerdir.

Bahsedilen işlemler uzmanlar tarafından halledilirse daha temiz bir işçilik ortaya çıkacaktır. İşlem sonrasında da kullanım kolaylığı sağlanacaktır. Böyle bir sorun ile karşılaştığınız zaman işinizi şansa bırakmak yerine bizimle irtibata geçerek deneyimli ustalarımızdan yardım almanız mümkündür. Ustalarımızın kullanmış olduğu son teknoloji cihazlar sayesinde içinde sorun kolaylıkla halledilebilmektedir.

Tuvalet Neden Tıkanır?

Tıkalı Tuvalet sorunundan kurtulmanın en garanti yolu deneyimli ustalardan yardım almak olacaktır. Tecrübeli olmayan birinin sorundan kurtulmaya çalışması daha büyük sorunları beraberinde getirebilir. Hatta tamir etmeye çalışılırken tesisat borularına zarar verilebilir, boruların geçtiği alan kırılabilir. Tıkalı tuvaleti açarken bir de bu sıkıntılarla uğraşabilirsiniz. Daha fazla maddi açıdan kayıplar yaşayabilirsiniz.

Tıkalı tuvalet açma fiyatları uygulanan işleme göre farklılık göstermektedir. Tuvaletin tıkanmasına sebep olan sorunun büyüklüğü ve kullanılan işlem fiyatın belirlenmesindeki etkili unsurlardır. Ekip Tesisat ustaları işleme başlamadan önce durumu inceleyerek uygulayacakları işlemleri ve fiyatı sizlere bildirmektedir.

Tuvaletin tıkanmasının birçok sebebi olabilmektedir. Bu sebeplerden bazıları şu şekildedir;

  • Tuvalete atılan yabancı cisimler bu sorunun oluşmasına sebep olabilmektedir.
  • Kalite bakımından düşük olan tuvalet kağıtları suda zor erimektedir. Bu da zamanla tuvaletinizin tıkanmasına sebep olacaktır.
  • Tıkanıklık sebepleri incelendiğinde fırça başlarının da bu soruna yol açabileceği gözlemlenmiştir.
  • Kadın pedlerinin ya da bezlerin tuvalete atılması da bu sorunla karşılaşmanıza sebep olacaktır.
  • Boruların eğiminin yeterli düzeyde olmaması da bu sorunun sebepleri arasında sayılabilir.