Çengelköy Su Kaçağı Tespiti

Çengelköy su kaçak tespiti

Kırmadan Temiz su Kaçağı bulma

Çengelköy su kaçak tespiti Eski yöntemle temiz su kaçağını bulmaya çalışmak başlı başına zahmetli ve bir o kadar da masraflı bir iştir. Tahminlere dayalı olarak temiz su kaçağı tespiti yapılması evin heryerinin kırılıp dökülmesine neden olur. Kırmadan temiz su kaçağı tesbiti Gelişen teknoloji sayesinde tüm bu kırma dökme işlemlerine gerek kalmadan, cihazlarla çok hızlı bir biçimde tespit ediliyor ve ufak bir alanda yapılan tamirat ile sorun gideriliyor.

Temiz su kaçağı genelde evimiz iş yerimiz de kullanılan temiz su tesislerinde oluşmaktadır. Genelde eski binalarda kullanılan demir boruların zamanla kullanılamaz hale gelip su kaçakları oluşmasıdır. Tabiki bunu hemen anlamak mümkün olmamaktadadır. Zama süresi içinde hele sızıntı tipi ise ya komşumuzun tavanında yada duvarlarımızda belirgenlik göstermektedir. Bunu anladık ancak nokta tesbiti yapılarak kaçak bölgenin net olarak bulunması gerekebilir. Bu aşamada teknoloji bu konuda bize yardımcı olmaktadır. Dinleme cihazları yada Görüntüleme kameraları kullanılmaktadır. Bu cihazlar vasıtasıyla evinizde yada iş yerinizde fazla bir bölge açılmadan net nokta tesbiti ile su kaçağı tespit edilir. Tabiki bu iş bir profesyonel bir ekip işidir. Rastgele kişilerinde bu işi yaptığı çevremizde mevcuttur.Ekip Tesisat size yardımcı olacaktır. Bu tip arızalar için bize danışmadan hizmet almayınız. Bu tip çalışmalar daha çok zarar vermemesi için anında müdahale gerektirir. Zaman kaybı komşunuza ve size daha fazla zarar açacaktır.
Çengelköy Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan Pis Çengelköy Su Kaçağı Tespiti

Eski yöntemle su kaçağını bulmaya çalışmak başlı başına zahmetli ve bir o kadar da masraflı bir iştir. Tahminlere dayalı olarak pis su kaçağı tespiti yapılması evin heryerinin kırılıp dökülmesine neden olur.

Gelişen teknoloji sayesinde tüm bu kırma dökme işlemlerine gerek kalmadan, cihazlarla çok hızlı bir biçimde tespit ediliyor ve ufak bir alanda yapılan tamirat ile sorun gideriliyor. Onarım işlemi gibi, su sızıntısı tespitinde de, söz konusu işlemin ehli olmayan kişilerce yapıldığında, tesisatınızın zarar görme ihtimali oldukça fazladır. Kırılan fayanslar, boşuna değişen borular, gereksiz zarar gören küvetler, klozetler ve buna bağlı sistemler, sıkça karşılaştığımız durumlardandır. Siz problemin çözüldüğünü düşünürken, yanlış işlemler için ödediğiniz bedeller bütçenize zarar verir, üstelik sorun artarak büyümeye devam eder.

Pis su kaçağı tespiti Evimizin veya iş yerimizin pis su boruları plastik oldukları için zaman içersinde özelliğini kaybetmektedir. Plastik borular pis atık suları zızdırmaya başlamakta dairede iseniz bir alt komşunuza zarar vermekte akmaktadır. Ayrıca rahatsız edici kokuya sebep olmaktadır. Bu tip plastik atık su borulanızın acilen değişmesi gerekmektedir. Burada zaman önemlidir. En kısa zamanda. Buradaki amaç bu iş yapılacağı kesin ama noktasal pis su kaçağının tesbiti gerekmektedir. Bu hem size eknomik olarak diğer bir boyutuda evinizin yada iş yerinizin komple arıza acaba nerede sorusuna cevap olacaktır. Bu aşamadan sonra teknolojiden faydalanılmaktadır. Bu konda teknoloji baya yol almıştır.

Kameralı Çengelköy Su Kaçağı Tespiti

Kameralı pis su kaçak tespiti işleminde, teknolojik termal görüntüleme kamerası kullanılmaktadır. Termal görüntüleme kamerası evin heryerinden geçen pis su tesisatını ve pis su birikintilerini canlı bir biçimde görüntüler. Kamera sayesinde yanlış bir yerin kırılma veya dökülmesi önlenir.

Termal kamera görüntüleri ile tespit edilen bölgeler daha sonra akuistik dinleme cihazları ile dinlemeye alınır, sızıntının kesin doğrulaması için akustik dinleme şarttır. Daha sonrasında ise nem ölçer cihazlar ile bölgedeki nem miktarına da bakılarak kesin tespit yapılır ve su kaçağı nokta atışı bulunur. Su sızıntısı tespiti için kullanılan modern cihazlar; akıllı dedektörler, akustik cihazlar ve kameralı görüntüleme sistemleri sorunun net olarak tespit edilmesini sağlar. Örneğin eskiyen ve küflenmiş borular, zaman içerisinde duvar içlerinin çürümesine neden olur. Duvardaki kötü görüntüye ve rutubet kokusuna bakarak kaçağı tespit etmek yanıltıcı olabilir.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Profesyonel Hizmet
Teknolojik gelişmeler hayatımızda ve iş alanlarımızda bizlere birçok iyi seçenek ve çözümler geliştirmektedir. Bu gelişmelerden yenisi olan kamera ile tıkanıklık açma hizmeti de hem müşterilerimiz için hem de bizler için büyük bir avantaj olmaktadır. Eski tesisat sistemlerinde sürekli meydana gelen su kaçakları ve sızıntıları için önceleri başvurulan kırma yöntemi şimdi tamamen kalkarak yerine duvar içinde veya zemin altında bulunan tesisatı kameralar ile görerek hızlı bir şekilde bulunmasını sağlamaktadır. Firma olarak bu teknolojiye sahip olmakta ve bu teknolojiyi müşterilerimiz için hem oldukça iyi bir şekilde hem de uygun fiyatlar ile sunmaktayız. Kırmadan su kaçağı tespiti bulmak için bütün teknolojik sisteme sahip ve bu alanda profesyonel olan personelimiz bulunmaktadır. Kolaylıkla öncelikle kamera taraması daha sonra sadece su kaçağı olan bölgede küçük bir kırma işlemi gerçekleştirerek kaçağı tamir etmektedir.

Kameralı Temiz Çengelköy Su Kaçağı Tespiti

Kameralı temiz su kaçağı tesbiti işleminde, so model teknolojik termal görüntüleme kamerası kullanılmaktadır.Son Model Termal görüntüleme kamerası evin heryerinden geçen temiz su tesisatını ve temiz su birikintilerini canlı bir biçimde görüntüler. Kamera sayesinde yanlış bir yerin kırılma veya dökülmesi önlenir.
Termal kamera görüntüleri ile tespit edilen bölgeler daha sonra akuistik dinleme cihazları ile dinlemeye alınır,temiz su sızıntının kesin doğrulaması için akustik dinleme şarttır. Daha sonrasında ise nem ölçer cihazlar ile bölgedeki nem miktarına da bakılarak kesin tespit yapılır ve temiz su kaçağı nokta atışı bulunur.