Ekip tesisat

Çekmeköy Su tesisatçısı

Tesisatçılar olarak firmamız siz değerli müşterilerimize en eşsiz kalitede hizmetler sunmaktadır. Akabinde dertlerinizde tesisatçı hücresel temizlik hizmetlerinizle, çözümsüz tesisat işlerinizle, evinizdeki su kaçağı tespiti ile ilgilenir, su kaçaklarını bulur ve itina ile çalışır. Kış aylarında ise firma olarak kombi temizliği ve sıhhi tesisat alanlarını kapsadığı için hücresel temizlik sorunlarınıza en uygun fiyatlarla çözüm üretmekteyiz. Yeni ekibimiz ile hücresel temizlik fiyatına sahip olacaksınız ve herhangi bir zanaat puanına zarar vermeden ve dökmeden yapılan iş de size ek bonus olarak verilecek.

Çekmeköy Su Kaçağı Tespiti

Çekmeköy su kaçağı tespiti

Çekmeköy su kaçağı tespiti

Çekmeköy su kaçağı tespiti firmamız her türlü yapıda kırma işlemlerine gerek kalmadan su kaçaklarını hızlı bir şekilde tespit eder. Su kaçağı sorunları farklı şekillerde kendini belli eder. Damlama ve kabarma sorunları en çok karşılaşılan problemler arasında yer alır. Su tesisatlarında oluşan kaçak sorunlarını çözmek için ekiplerimiz teknolojik cihazlar kullanır. Son sistem boru görüntüleme kameralarımız sayesinde boru içlerinde kaçak sorunlarını çok kısa sürelerde tespit ederiz. Eskiden yapılan kırma işlemleri insanların zor durumlar yaşamasına neden olurdur. Bunun yanında büyük tadilat işlemleri gerçekleştirildiği için maaliyetler de son derece fazla olurdur. Günümüz teknolojisinde kırma işlemlerine gerek kalmadan kısa sürelerde su kaçağı sorunlarını bölgesel olarak tespit ederek sadece bu alanlarda onarım çalışmalarımızı gerçekleştiririz.

Yaşam alanlarında oluşan su tesisatı kaçak problemleri farklı şekillerde kendini belli eder. Ekip Tesisat firmamız su tesisatlarında meydana gelen kaçak sorunlarından hızlı bir şekilde kurtulmanız adına çalışmalarını sürdürür. Küflenme, pis koku, tavan bölgesinde sararma, pis koku gibi sorunlarla karşılaşmanız halinde firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Ekiplerimiz su tesisatlarında yaşanan kaçak problemlerini noktasal olarak tespit ederek yalnızca bu alanlarda çalışmalarını sürdürür. Kaçak bulma konusunda her zaman teknolojik cihazlar kullanırız. Deneyimli ustalarımız öncelikle temiz su tesisatlarını kontrol eder. Bu alanlarda herhangi bir sorun görülmemesi halinde pis su tesisatlarında çalışmalarımızı sürdürürüz.

Çekmeköy Petek Temizliği

Çekmeköy petek temizliği

Çekmeköy petek temizliği

Petek ve kombiler uzun süre kullanıldığında bir süre sonra bakıma ihtiyaç duyar. Çekmeköy petek temizliği konusunda uzman olan firmamız petek ve kombilerin her türlü bakım işlemini gerçekleştirir. Doğalgaz ve kombiler günlük hayatımızda sürekli olarak kullandığımız cihazlar arasında yer alır. Bu cihazların düzenli olarak bakımlarının yapılması performansları açısından son derece önemlidir. Peteklerin temizliğinin yanı sıra kombilerin de temizlik işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekir. Kireç, çamur ve bazı yabancı maddelerin kaloriferlerde birikmesi bu cihazlarda ısınma sorunlarının yaşanmasına neden olur. Bu gibi sorunların yaşanmaması adına petek ve kalorifer bakımının düzenli bir şekilde gerçekleştirilmesi son derece önemlidir. Ekiplerimiz peteklerin korunması açısından birtakım koruyucu yağlar kullanır. Bu yağlar ile gerçekleştirilen petek temizleme uygulamalarında yağların dışarı çıkması gibi bir durum söz konusu olmaz.

Petek temizliği ısı tasarrufu sağlaması bakımından son derece önemlidir. Bu sayede doğalgaz faturaları da çok yüksek gelmeyecektir. Petek temizliğine gereken özenin verilmemesi halinde istenen ısı da elde edilemeyecektir. Petek ve kalorifer temizliklerinin yılda en az bir defa düzenli bir şekilde gerçekleştirilmesi son derece önemlidir. Kalorifer ve petek temizliği ile alakalı olarak ekiplerimizle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Ekiplerimiz kalorifer ve petek temizliğinde titiz ve kaliteli bir şekilde çalışmalarını sürdürür. Bunun yanında temizlik sırasında etrafın kirlenmemesi konusunda da son derece titiz davranırız. Firmamızla iletişime geçmeniz durumunda çok kısa sürelerde adresinize gelerek petek temizleme işlemlerini gerçekleştiririz.

Çekmeköy Tıkanıklık Açma

Çekmeköy Tıkanıklık Açma

Çekmeköy Tıkanıklık Açma

Kanal tıkanıklığı sorunları özellikle belli dönemlerde insanların çok sık karşılaştığı problemler arasında yer alır. Çekmeköy tıkanıklık açma ekiplerimiz yaşadığınız problemlerden çok kısa sürelerde kurtulmanızı sağlar. Bu sayede yaşadığınız kanal tıkanıklık problemlerinde dilediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Kanallara sert cisimlerin atılması ve gerekli durumlarda onarım işlemlerinin gerçekleştirilmemesi çeşitli tıkanıklık problemlerine neden olur. Ustalarımız teknolojik cihazlar yardımıyla tıkanıklık sorunlarının çok kısa sürelerde giderilmesini sağlar. Bunun yanında kanallarda tıkanıklık sorunları ile karşılaşmamak adına klozet, lavabo, tuvalet gibi alanlara yabancı cisim atılmamasın özen gösterilmesi son derece önemlidir. Kanal tıkanıklığı sorunlarınızda firma olarak teknolojik cihazlarımız ile hizmet veririz.

Firmamız yaşadığınız tüm tıkanıklık sorunlarının kısa sürelerde giderilmesi adına çalışmalarını sürdürür. Lavabo, tuvalet, klozet gibi alanları tıkanıklık yaşamadan sorunsuz bir şekilde kullanmak için ihtiyaç duyduğunuzda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekiplerimiz yaşamış olduğunuz tıkanıklık sorunlarında robotla kanal açma işlemlerini gerçekleştirecektir. Kanallarda yaşamış olduğunuz tıkanıklık problemlerinde genellikle taşma durumları söz konusu olur. Bu gibi durumlarda kişilerin müdahale etmesi sorunların daha da büyümesine sebebiyet verebilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmanız halinde zaman kaybetmeden uzman ekiplerimiz ile iletişime geçmelisiniz. Kanal tıkanıklığı açma konusunda deneyimli olan ekiplerimiz kısa sürede adresinize gelerek sorunlarınızdan hızlı bir şekilde kurtulmanızı sağlayacaktır. Ekiplerimiz kanal tıkanıklığı açma konusunda kaliteli hizmet verir.

Başarılarımız, profesyonel hizmet anlayışımızla paraleldir. Sektördeki kariyerlerimiz boyunca, yeniliği ve gelişimi yakından takip ederek sürekli gelişmeyi amaç edindik. Tesisatçı olarak kendimize koyduğumuz hedeflere ulaşırız bununla da kalmayıp ilkelerimizle yeni hedefler koyar, başarımıza başarı katarız. Uzun süredir bu sektördeyiz ve deneyimli çalışanlarımız bu süre zarfında yanımızda oldular. Kendi alanlarında yeterli eğitimle geniş deneyime sahip profesyonel ekip üyelerimiz, müşterilerimize en kaliteli hizmetleri sunmak için çaba göstermeye devam etmektedir. Bu teknolojiyi dünya çapında her an gelişmeye devam eden işimizde de uyguluyoruz. Son teknoloji ekipmanlarımız sayesinde başarılı bir tesisat işine başlıyoruz. Sizlere en kaliteli hizmeti zarar vermeden sunuyoruz. Teknoloji sayesinde hem kaliteyi yakalayabiliyor hem de zamandan tasarruf edebiliyoruz. Hasarsız ve güvenilir

Güvenilir firmamız ve müşteri memnuniyeti Şirket olarak, hızımız ve sürekli olarak sunduğumuz hizmetle kendimizi farklılaştırıyoruz. Tüm olumsuzluklara rağmen sizinle en kısa sürede iletişime geçmeye çalışıyoruz. Sıhhi tesisat yapmak göründüğü kadar kolay değildir, bu da sektörün önde gelen firmalarından biri olmamızın da kanıtıdır. Amacımız işimizde sürekli ilerlemek olduğundan, tüm zor işleri kolaylaştırmaktan ve başarımıza katkıda bulunmaktan çekinmeyiz. Belirlediğimiz fiyatlar yaptığımız işe göre uygundur. Sizlerin sağlığını ve mutluluğunu her yönüyle düşünmek bizim en önemli görevimizdir. Kaliteye olan inancınızı sağlayarak çalışan firmamız, tüm çalışmalarımız karşılıklı güvene dayalı olduğundan bizler için gurur kaynağıdır. Kalite ve doğru hizmetin adresini biliyorsunuz.