Feriköy su tesisatçısı

Bomonti Su tesisatçısı

Su kaçağı birçok kişinin dert yandığı durumlardan birisi haline gelmiştir. Peki sizler d bu dorundan kurtulmak ve artık rahat etmek istemiyor musunuz?

Günümüzde en sık rastlanan sorunlardan bir tanesi bu kaçalardır. Su sızıntılarının erkenden tespit edilmesi ile daha fazla para harcama sorunu ortadan kaldırılabilir ve daha hızlı bir şekilde sorun ortadan kaldırılabilir hale getirilebilir.

Bomonti Su Tesisatcisi

Bomonti Su Tesisatçısı

Su kaçağı bulma işleminin en basit yollarından bir tanesi su sayaçlarını kontrol etmektir. Bütün sular kapalı iken bile su sayacında değişiklik oluyor ise su sızıntısının var olduğu anlaşılabilir. Buna göre önlemler alınabilir. Ancak bu durum yalnızca gelen su borularında oluyor ise değerlendirilebilir.

Bomonti Su kaçağı tespiti için kullanılan bir diğer yöntem ise en fazla kaçağın görüldüğü klozetler için uygulanan yöntemdir. Bu yöntem, klozetlerin sifon suyuna boya koyma işlemi olarak kendisini gösterir. Bu süreç içerisinde klozetlerin kullanılmaması gerekir. Bu sayede sızıntının olduğu yer kolaylıkla görülecek ve sorun hızlı bir şekilde ortadan kaldırılmış olacaktır.

Tesisatçıların en çok kullandıkları aletler içerisinde bulunan sıcak su kaçaklarını tespit etmeye yarayan bazı cihazlar bulunmaktadır. Bu cihazların termal kamera özellikleri ile sıcak suyun hangi alandan sızdığı gözle görülebilir şekilde bulunabilmektedir.

Ekip tesisat, siz değerli müşterileri için sunduğu güvenilir ve verimli hizmeti ile ismini duyurmuş olan bir şirkettir. Uygun fiyat ve verimli bir çalışma için ilk tercihiniz olacak bu firma ile kaçaklar kabusunuz olmaktan çıkacak…

Bomonti Petek Temizliği

Petek temizliği her kış yapılması gereken ve ısınmaya büyük etkisi olan işlemlerden birisidir. Peki, bu kış için sizlerin hazırlıkları tam mı?

Petekler sıcak suyun içerisinde dolaşması sistemine dayanan ısıtmanın en çok tercih edilen yöntemlerinden bir tanesidir. Suyun sürekli olarak dönüşüm yaptığı peteklerin içleri belirli bir dönem içerisinde kirlenmekte veya paslanmaktadır. Bu durum da ısınmanın yetersiz gerçekleştirilmesine neden olmaktadır.

Peteklerin temizlenmesinde firmamız sayesinde rahat ve sıcacık bir kış geçirebilirsiniz. Bu temizlik hem evinizin sıcaklığı hem de peteklerinizin kullanım ömrü için oldukça önemli konulardan bir tanesidir. Kalorifer peteklerinin belirli aralıklar ile temizlenmesi kullanım süresini uzatmada en çok tercih edilen yöntemler içerisinde yer almaktadır.

Son zamanların en çok tercih edilen temizlik işlemlerinden birisi olan petek temizliğinde her sene kombi bakımı ile beraber yapılması gereklidir. Günümüzde birçok kişi peteklerinin eskisi kadar ısıtmadığı şikayeti ile bu temizliğe başvurmaktadır. Temizlik sonrasında ise farklı görmekte ve her sene düzenli olarak yapılmasını sağlamaktadır.

Petek temizliği ne zaman yapılmalıdır sorusunu soran müşterilerimiz genellikle peteklerinden şikayet etmektedir. Peteklerin temizlenmesi her sene düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Ekip tesisat olarak siz değerli müşterilerimiz için bu hizmeti en uygun fiyatlar ve koşullar altında sunmaktayız.

Bomonti Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma işlemi sayesinde evinizdeki bütün sorunlardan kurtulmak istemez misiniz? Alanında profesyonel ekibimizler her şey artık daha kolay!

Tıkanıklıklar genellikle tuvaletlerde ve mutfak lavabolarında görülebiliyor. Bu durum da giderin tıkanması gibi durumlar nedeni ile olmaktadır. Bu tıkanıklıklar kullanıcı hatası olan yanlış kullanımlarda ve bununla beraber yanlış döşenmiş olan borular nedeni ile olmaktadır.

Tıkanıklıkların giderilmesi için ilk olarak neden belirlenmelidir. Özellikle klozetlerde kameralı sistemler ile tıkanıklıkların hangi bölümde olduğu kolaylıkla belirlenebilmektedir.

Tıkanıklık açma işleminde ilk bakılacak yer genellikle tuvaletler oluyor bu alanlarda kullanım hatası nedeni ile görülen sorunlar sıklıkla görüldüğü için ilk olarak tespit işlemi yapılır. Daha sonrasında ise basınçlı su verilerek tıkanıklığın giderilmesi sağlanmaktadır.

Tıkanıklığın giderilmesi işlemi Ekip tesisat ile çok kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilecek olan bir işlemdir. Bütün tesisatın değerlendirilmesi için kullanılan cihazlar ile büyük alanların kırılmasını önleyip yalnızca tıkanıklığın olduğu tesisat üzerine çalışılmaktadır.

Hem uygun fiyat hem de kaliteli hizmete ulaşmak isteyenlerin ilk adresi olan firmamız ile sizler de evinizdeki tıkanıklık açma işlemini hızlı bir şekilde giderebilir ve kolaylıkla aradığınız o kaliteli hizmete ulaşım elde edebilirsiniz. Tıkanıklığın durumuna göre değişen fiyatlar ile hem kaliteli hizmet hem de uygun fiyat özelliklerinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacaktır. Bu sayede tıkanıklıklar sorun olmaktan çıkacaktır.