Ekip tesisat

Beykoz Su Tesisatçısı

Beykoz Su Tesisatçısı Tesisatçılar, hayatımızı doğrudan etkileyen tesisat sistemlerinde meydana gelen sorunların çözümü ile ilgili hizmet veren kişilerdir. İnşaat sırasında yapılan hatalar veya zamanla yanlış kullanım sonucu sorunlar ortaya çıkabilir. Firma olarak tecrübemiz ve yüksek teknoloji ekipmanlarımız ile İstanbul’un Beykoz bölgesinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Tesisatçı, hayatımızı doğrudan etkileyen tesisat sistemlerinde ortaya çıkan sorunların çözümü ile ilgili hizmet veren kişidir. Yapım sürecinde yapılan hatalardan veya zamanla yanlış kullanımlardan dolayı sorunlar ortaya çıkabilir. Sorun giderme aşamasında, deneyimlerine ve günümüzün son teknoloji ekipmanlarının rahatlığına dayalı olarak sorunlara çözümler önerirler. Firma olarak su tesisatı sistemlerinde ortaya çıkan sorunları çözerek, tecrübemiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile İstanbul’un her semtinde hizmetinizdeyiz.

Beykoz Su Kaçağı

 

Beykoz Su Kaçağı

Beykoz Su Kaçağı

Su kaçağı harika başlayan gününüzü kabusa çevirmesin! Siz de su sızıntısını bulma konusunda uzman bir ekibe danışmaya ne dersiniz?

Uzun zamandır aynı su borularının kullanılması aşınmaları hızlandıran bir etkendir. Bu nedenle belirli periyotlar ile boruların kontrol edilmesi oldukça önemlidir.

Su sızıntıları küçük veya büyük çatlaklar halinde olabilmektedir. Kaçağın boyutunu öğrenmek için ise su kaçağı bulma cihazı kullanılmalıdır.

Su sızıntısının varlığından şüphelenmesi durumunda öğrenmek oldukça pratiktir. Su sayacı üzerindeki endeks not alınmalıdır. Ardından vana kapanmalı ve bir gece beklenmelidir. Ertesi sabah sayaçta farklılık olması durumunda borularda bir sızıntı olduğu düşüncesi kesinleşmektedir.

Su tesisatında kaçak olduğunu nasıl anlarız sorusu da sıklıkla gündeme gelmektedir. Derz aralarında meydana gelen sararmalar, duvarlarda ve zeminde kabarmalar en öne çıkan belirtilerdir.

Bu belirtilerin dışında aşırı gelen su faturası, muslukların kapalı olmasına rağmen çalışan sayaç bir sızıntının olduğunu göstermektedir. Bu durumda yapılması gereken konusunda deneyimli bir firmaya danışmaktır.

Su tesisatı konusunda uzman ekibe sahip olan firmamız en kısa sürede belirtilen adrese ulaşmaktadır. Yapılan testler ve kontroller sonucunda ise kaçak tespiti yapılmaktadır.

Su kaçağı hızlı müdahale gerektiren bir tesisat arızasıdır. Dolayısıyla en kısa sürede en etkili onarımın yapılması önemlidir. Ancak iş birliği yapılan firmanın konusunda uzman olmasına özen gösterilmelidir. Hızlı yapılan tadilatın doğru biçimde yönlendirilmesi de onarımın en önemli kısmıdır.

Beykoz Petek Temizliği

Beykoz Petek Temizliği

Beykoz Petek Temizliği

Petek temizliği her mevsimde olduğu gibi bu mevsim değişiminde de gündeme geliyor! Peki siz peteklerinizi nasıl temizliyorsunuz?

Yaşanan mevsimsel değişimler detaylı temizliklere de ortam hazırlamaktadır. Farklı alışkanlıklar olsa da bazı rutinler genele yayılmaktadır.

Kış aylarında en sık kullanılan ev eşyası kaloriferlerdir. Dolayısıyla bu malzemelerin detaylı temizliğinin yapılması gerekmektedir.

Petek temizliği evde pratik yollarla yapılabilmektedir. Kaloriferin arkasının ve peteklerin aralarının temizlenmesi elektrikli süpürge yardımı ile yapılmaktadır. Ardından bir bez yardımı ile kalorifer petekleri temizlenmektedir.

Peki yapılan bu temizlik yeterli mi? Kaloriferlerin dışı kadar içinin de temizliğe ihtiyacı vardır. Dolayısıyla bu konuda uzmanlardan destek alınması gerekmektedir.

Evin veya iş yerinin tüm peteklerinin temizlenmesi için belirli rutinler vardır. Bu nedenle peteklerin etkin biçimde temizlenmesi için uygun teçhizatın kurulumu önerilmektedir.

Petek temizliği ne işe yarar konusu da yaygın olarak merak edilen hususlardan birisidir. Detaylı yapılan bir kalorifer temizliği maddi manevi açıdan destekleyicidir.

İşlem sonucunda kalorifer tesisatı baştan sona temizlenmektedir. Kirlerden arınan petekler kış aylarında daha kolay ısınmaktadır. Böylelikle daha az yakıt tüketerek daha etkin bir ısınma elde edilebilmektedir.

Isınmanın sağladığı tasarrufun yanı sıra ekipmanın sağlığı için de düzenli yapılan petek temizliği önemlidir. Dolayısıyla belirli periyotlarda bu temizliğin yapılması önerilmektedir.

Beykoz Tıkanıklık Açma

Beykoz Tıkanıklık Açma

Beykoz Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma hiç bu kadar pratik bir işlem olmamıştı! Siz de uzman kadromuzla tanıştığınızda bu konuda bizimle hem fikir olacaksınız!

Banyoda, mutfakta veya tuvalette en sık yaşanan problemlerden birisi tıkanıklıklardır. Dolayısıyla bu soruna sunulan çözümler de her geçen gün biraz daha gelişmektedir. Özellikle herhangi bir kırma işlemi olmadan tıkanıklığın açılması için çalışmalar yapılmaktadır.

Özel yaşam alanlarında meydana gelen tıkanıklıklar genellikle mutfak lavabolarında veya tuvalet giderlerinde oluşmaktadır. Bu tıkanıklık ise genellikle çevreye yayılan rahatsız edici koku sayesinde tespit edilmektedir. Dolayısıyla müdahale öncesinde tıkanıklığın nedeni belirlenmelidir.

Tıkanıklık açma için pratik çözümler akla ilk gelen yöntemlerdir. Bu müdahaleler basit bir tıkanıklık problemini çözmede yardımcıdır. Ancak daha geniş kapsamlı yaşanan bir tıkanıklık sorununda ekibimize ulaşmanız etkili olacaktır.

Tuvalet tıkanıklıkları genellikle profesyonel yardıma ihtiyaç duyulan alanlardır. Bir tuvaletin tıkanmasına neden olan en büyük etken ise yabancı bir maddenin gidere atılmasıdır. Görünür bir noktada olan cisim alınarak bu sorun çözülebilmektedir. Ancak kimi zaman bu işe yaramamaktadır.

Cismin giderden uzakta olması durumunda uzun bir tel işlevsel olabilmektedir. Aynı şekilde bir pompa yardımı ile de cismin gidere yaklaşmasını sağlamak mümkündür.

Tıkanıklık açma için bu yöntemler işe yaramadığında uzman ekibimiz sizin için orada olacaktır. Tıkanıklığın nedeni belirlenirken uygun çözüm yöntemleri de hızla tamamlanmaktadır. Bu sayede yaşam alanlarının en hızlı biçimde eski haline gelmesi amaçlanmaktadır.

Tesisatçı nedir?
İnsanlık tarihi boyunca sıhhi tesisat hayatımızın bir parçası olmuştur. M.Ö. zamanlarda bile insanlar sıhhi tesisat sistemleri kurmuşlardı. Tesisatçı, zamanla tesisat sorunlarını çözmek için deneyim ve ekipmanlarını kullanan kişidir.

su kaçağı tespiti
Su kaçağı tespiti sizlere sunduğumuz başlıca hizmettir. Firmamız zamanla oluşan su kaçaklarını tespit edebilmek için modern ekipmanlara sahip olup, hassas akustik dinleme ekipmanları ve kamera ekipmanları kullanılarak sizlere çok kısa sürede ve kesintisiz olarak hizmet verebilmektedir.
Son teknoloji kamera ekipmanlarımız ve robotlarımız ile tıkanıklıkları kırmadan açabiliyoruz. Tıkanmış alanları tespit etmek ve ardından sorunlu alanları belirlemek için kamera ekipmanı gönderiyoruz. Ardından ekibimize ait robotik ekipmanlarla blokaj faktörünü alandan tahliye ettik.

Petek Temizliği ve Bakımı İçin Özel Kimyasallarımız

İstanbul tesisatçılar olarak firmamız İstanbul’un her semtinde sıhhi tesisat sisteminde çıkabilecek her türlü sorunun çözümünde sizlere destek olmaktadır. Siz de hayatınızı olumsuz etkileyen tesisat sorunları yaşıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.